Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upoznajte par koji toliko štedi da kuvaju tri puta čaj od iste kesice  (Pročitano 3185 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jbm mu  mater sta koji kurac ima da gori svetlo po celoj kuci ako nisi u tim prostorijama.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Ne po celoj kuci, naravno.. nego prostorija u kojoj si... udje u sobu i kaze sinu "ugasi tu sijalicu, imas svetlo od racunara"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
cicije  Smile
pricao mi je cale pre par godina da je nekom njegovom kolegi umrla majka,neka zaguljena baba koja je stedila na svemu i stalno se zalila kako nema para i nema para a ziveli su na selu i baba je primala penziju i  kopala i nadnicila za pare i tako to,i baba jednoga dana umre i njen sin,tojest caletov kolega pokupi iz ormara neko njeno odelo da ga baci i u dzepu nadje 5000 evra i kupi si kola  Smile
tako da samo neka stede  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
imamo jednu takvu babu u selu,krije pare od jastučnice preko kutije za šećer pa do starih cipela..i pojma nema koliko ima i dje joj je šta..djaavola  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ne po celoj kuci, naravno.. nego prostorija u kojoj si... udje u sobu i kaze sinu "ugasi tu sijalicu, imas svetlo od racunara"  Smile

Kreten, To uopste nije zdravo za oci Smile
Al ce da ustedi kad plati 20000 za naocale.

Stedim pizdu materinu, to nije stednja. Sve sto uspem da sklonim dala bih za neke cizme ili cipele Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106

A puni su ko brod inace... stede ceo zivot za nesto, ko zna za sta ... valjda kad umru da te pare daju sinu kome ne daju da se odvoji od njih, iako imaju 10 stanova koje izdaju  Smile

Takvi sto to rade su skoro uvek bogati. Ne bi me cudilo i da ovi iz teksta imaju mnogo para.

Uvek cu pricati pricu mog drugara koji je bio u Americi na radu, kada je radio kod jednog bogatasa. Sede oni u kaficu da se dogovore oko posla i prilazi prosjak i ovom bogatunu trazi cigaretu. Ovaj mu daje. Posle nekog vremena ista situacija a bogatas ce: "50 centi". Ovaj vadi i daje mu. Kad ga ovi pitase zasto ovaj bogatun ce: "Znate kako, on mozda nema za celu paklu ali zato ima 50 centi za dve cigare.".  Smile

Ne razumem ni ja. Shvatam stednju(odreci ces se neceg zarad neceg drugog itd.) i shvatam da vecini ljudi koji to rade finansije bas i nisu zavidne , ali ovo je bas preterivanje....
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
"idemo danas u supermaxi, tamo je akcija na parizer i papir za dupe, a onda idemo do Ideje, tamo je akcija na pastu za zube i kremu za ruke, a onda idemo u Rodic, tamo je akcija na belo meso i detrdzent"  Smile Smile

I obio si noge i potrosio dvaes kila plina i izgubio tri puta vise vremena da bi ustedeo 200 dinara dva puta mesecno najvise  Smile

i onda za tih 400 dinara mesecno kupis sebi tri para carapa ili sampon  Smile

Ja to ne razumem i nikad necu moci da razumem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
"idemo danas u supermaxi, tamo je akcija na parizer i papir za dupe, a onda idemo do Ideje, tamo je akcija na pastu za zube i kremu za ruke, a onda idemo u Rodic, tamo je akcija na belo meso i detrdzent"  Smile Smile

I obio si noge i potrosio dvaes kila plina i izgubio tri puta vise vremena da bi ustedeo 200 dinara dva puta mesecno najvise  Smile

i onda za tih 400 dinara mesecno kupis sebi tri para carapa ili sampon  Smile

Ja to ne razumem i nikad necu moci da razumem  Smile
ni ja para nema pa nema  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jeste, bogati najvise stede lepo rekla moja keva.
Mi imamo preko ulice supermarket i idem tamo. I imam karticu za taj maket, skupljam neke bodove i onda posle 10 meseci kupim laptop Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
e jbg drugo je kad nema para, kad vidim penzionere mucene svako jutro u 7 puni busevi.. ide se na pijac.. zapucaju iz pickemarine na zemunsku pijacu jer tu ce da ustede 12 dinara na jabuke, 14 dinara na sljive, 8 dinara na sargarepu.. jbg, oni nemaju odakle. I svi koji nemaju odakle.. to potpuno razumem.. to je zivot  Smile

ali ovi sto imaju, a stekaju se... ili jos gore ovi sto mogu da imaju, a nemaju jer su lenji, pa se stekaju jer im je tako lakse ... e tu dobijam nervne slomove...

pa sto ne radis kojimojkurac?!?! ili ovi sto puse dve pakle pljuga od 200 dinara ddnevno, a nemaju poso i kukaju kako je besparica, nema se ni za dva sladoleda u poslasticarnici...

Uzas..uzas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.