Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upomoc!Niko me ne slusa,ne primecuje....  (Pročitano 5798 puta)
03. Apr 2009, 12:01:42
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7;MEG
Kao sto naslov teme kaze imam problem sa tim sto me niko u okolini ne uvazava. Imam 18 godina,ok drustvo. . . . . . druzimo se,smejemo se,ali kad treba da donesemo odluku naprimer gde da idemo,ja koliko god da se trudim da iskazem svoj stav,iskuliraju me. . . . . . . ne rade to namerno,nisu se dogovorili da me nerviraju,nego sam ja najnebitnija karika u nasem drustvu. miran sam,povucen,ne pricam mnogo,ali sam pametan i zreo za svoje godine da bi me neko uvazavao i cenio moje misljenje.
evo jos jedan primer:jedna drugarica je iz zajebancije na fejsbuku stavila status da je u vezi. . . . . . . i dobila je 60 komentara na taj status. . . . . . . . ja sam raskinuo vezu od pola godine i niko me nije pitao kako zasto. . . . . kao da ih briga za mene!voleo bih da moje misljenje pocne da se uvazava i da me drustvo ceni kao osobu. . . . . . necu da budem beskicmenjak. kako to da potignem?nemojte da mi savetujete da promenim drustvo jer je to nemoguce. . . . . . ovde su sve dobronamerni duhoviti drugri i drugrice,a takve je tesko naci. . . . . . mozda je problem u meni sto sam tako utljiv i povucen i zbog toga su stvorili utisak da sam nebitan. . . . . . . sta da radim???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Naopako vidiš stvari. Promeni perspektivu.

Kad je tvoja drugarica stavila lažni status svi su je zavitlavali. Tabi nisu želeli da otežavaju. Poštuju te, možda se i plaše da pred tobom ne ispadnu glupi i trivijalni. Baš zbog te tvoje zrelosti i strogosti ne žele da prihvate tvoj autoritet. To su te godine kad se autoriteti negiraju i odbacuju.

Proći će ovo doba mladosti, uživaj u tome da im prepustiš kontrolu, neka oni nose tebe. A kad dođu zrelije godine ti ćeš kormilariti njima, veruj mi, videćeš to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao sto naslov teme kaze imam problem sa tim sto me niko u okolini ne uvazava. Imam 18 godina,ok drustvo. . . . . . druzimo se,smejemo se,ali kad treba da donesemo odluku naprimer gde da idemo,ja koliko god da se trudim da iskazem svoj stav,iskuliraju me. . . . . . . ne rade to namerno,nisu se dogovorili da me nerviraju,nego sam ja najnebitnija karika u nasem drustvu. miran sam,povucen,ne pricam mnogo,ali sam pametan i zreo za svoje godine da bi me neko uvazavao i cenio moje misljenje.
evo jos jedan primer:jedna drugarica je iz zajebancije na fejsbuku stavila status da je u vezi. . . . . . . i dobila je 60 komentara na taj status. . . . . . . . ja sam raskinuo vezu od pola godine i niko me nije pitao kako zasto. . . . . kao da ih briga za mene!voleo bih da moje misljenje pocne da se uvazava i da me drustvo ceni kao osobu. . . . . . necu da budem beskicmenjak. kako to da potignem?nemojte da mi savetujete da promenim drustvo jer je to nemoguce. . . . . . ovde su sve dobronamerni duhoviti drugri i drugrice,a takve je tesko naci. . . . . . mozda je problem u meni sto sam tako utljiv i povucen i zbog toga su stvorili utisak da sam nebitan. . . . . . . sta da radim???

Budi grlat i aktivan. Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


...umetnost je dodirnuti visine gazeci po dnu....

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 16146
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Pocni sebe da postujes, tad ce poceti i drugi!
Mozda si nesiguran i to drugi primete, kazem mozda, al` iznad svega sam sebe postuj ... oseti se to!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97
Organizuj izlazak i pozvi ih da se pojave tu i tu ... kad se provedu extra, prvo ce tebe da pitaju gde da idu.

Nemoj biti povuchen ako imash shta da kazhesh. Budi zabavan, zinteresovan da im pomognesh. To ti je onako ukratko.

I na kraju da prokomentarishem sluchaj sa fejsa. Kad je ona stavila da je raskinula, devojchice su se okupile da bi likovale a momci su vrebali priliku da popune prazno mesto.  Smile Ne vazhe ista pravila za tebe i tu drugaricu.

Da ne zaboravim. Nemoj da menjash drushtvo ali trudi se da shirish krug ljudi.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 684
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC 
Nemoj da se tripujes,brate!Opusteno kuliraj,druzi se i dalje,vrebaj situacije gde svojom zreloscu i pamecu mozes da preuzmes kontrolu.Napadaj sto vise cica,kada se svi napiju ti nemoj,ne idi im niz dlaku,zakaci se oko neke stvari,drzi svoj stav,probaj bar da glumis kurcenje!Jos uvek si mlad i za par godina ces videti da tvoj problem i nije toliko strasan!Javljaj sta se desava!
IP sačuvana
social share
My dream is to fly over the rainbow so high...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Људи су једноставно такви - неки су наметљиви, неки не.
Зашто по сваку цену хоћеш да будеш оно што по природи ниси?

Друга ствар - нису сви створени за гомилу. Не могу да дођу до изражаја и не осећају се добро у њој.
Та такозвана "друштва" се и иначе распадну кад-тад.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2009, 14:39:15 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S

"Uuu al si ga isprozivala!"
"Njega? Taj ima ego do neba!"  - Reče drugarica za mene pre neko veče.  Smile

Jarče, jasan mi je tvoj problem. Smile Dobro, nije mi jasan, ali mogu da se pretvaram trenutno da mi je jasan.
Odskora punoletan, naime odgovoran za svoje postupke. Punopravan građanin države, i majku mu, trebalo bi neko nešto da te pita.  Smile
Ali jbg! Smile To ti je sve na papiru, u teoriji. Ne fercaju te 2%. Ni sada, ni ubuduće!
U praksi si ona siva sredina, srednje žalosna.  Smile
Stariji zarađuju, pa eto, automatski se uvažava njihovo mišljenje. Mlađi...  dobro, nemaju mišljenje, ali imaju nekontrolisane fiziološke potrebe i mora im se obratiti pažnja. Čak i žene danas imaju veća prava od tebe. Prosto neverovatno. Smile Trudnice su posebna priča... (kao da svi moraju da je nagrade zato što se ona pre nekoliko meseci...  Ja sam odavno prestao da im ustajem u autobusu. ).
Ti si moj dragi Jarče kao oni beli medvedi. Ugrožen si sa svih strana. Jedino što ti je preostalo je ili da nađeš posao, ili da počneš da sereš u gaće.
E sad, ima i treće rešenje. Ono moje. S obzirom da sam suviše lenj za posao, a odnedavno sam prestao da kenjkam u gaće (zapretila mi keva da će prestati da me vodi u rodbinu na slave) bio sam primoran da nađem neko treće rešenje. Nisam bio spreman da se odreknem svih onih sarmica, žita i ruskih salata...
Predstaviću ti ga na tebi trenutno pojmiv način.
S obzirom da imaš 18 godina, verovatno si se zainteresovano za ono roze kartonče i pretpostavljam da si već krišom napravio kopiju ćaletovog ključa od kola. (ne zaboravi i za Lavlju Kandžu, tako sam se ja zajebao) Dokle god da si stigao sa časovima, nećeš ukapirati vožnju u praksi. Oni idealni uslovi postoje samo u knjizi. Ovaj ima prednost ~ Ovog propuštaš ~ Iza bele linije! ~...   Jes, malo morgen! To u praksi nema veze s vezom. Čak iako mi još uvek ne veruješ, misleći: Ma ajde, položio sam testove. Vožnja je isto lepa i podjednako idealna. Varaš se. Jedini razlog zašto te drugi vozači obazrivo "poštuju" i voze propisno je što znaju da iza volana auto-škole može sedeti svakakva budala. Smile Čak i majke današnjih prvačića uče svoju decu da nipošto ne prelaze ulicu na crveno i kad ugledaju auto-školu bez obzira koja je boja na semaforu.
Kad konačno prođeš ceo taj ponižavajući proces, potom ostaviš pare AMSS-u i MUP-u, konačno zgrabiš vozačku i potrpaš ortake u kola. Shvatićeš zlatno pravilo koje se isto tako može koristiti u životu odnosno za rešavanje tvog sadašnjeg problema!
Elem.
Svi koji voze sporije od tebe su nesposobni idioti, a svi koji voze brže su jebeni manijaci zbog kojih ćemo svi izginuti!
S obzirom da nema teoretske šanse da postoji osoba koja vozi egzaktno istom brzinom kao ti, dolazi se do zaključka da si samo ti u pravu!  Smile
Kapiraš! Što pre počne da te boli uvo šta će drugi misliti o tebi... pre će se oni zainteresovati za tebe. Neverovatno ali istinito. Kao ono kad devojke tvrde pazar, pa se nećkaju a ti se ko sivonja sve više i više trudiš. (Ili će se barem tebi to tako činiti jer će i najmanja pažnja upućena tebi biti euforično registrovana.  Smile ). A i kad se budu zainteresovali, nemoj uopšte da saslušaš njihovo mišljenje, kad si ionako samo ti u pravu.  Smile
Drugi savet, inače od mog dragog instruktora. "U saobraćaju moraš biti pametno-bezobrazan" Moraš biti pomalo bezobrazan, da bi dobio svoju šansu da se uključiš u traku, a opet moraš biti dovoljno obazriv i pametan da ne ugroziš ostale učesnike.
A onda smo se zablenuli u dupe neke ribe i striktno mi je naložio da joj svirnem... sva sreća pa mi je ostao ovaj savet u glavi i pored onako lepog dupeta. Moraš malo, (malkice)  Smile... da pustiš mošnice da vise... i da daš do znanja ostalima da su one tu... i da se klate... i da ne planiraju da odu... ali ne smeš da povrediš ničija osećanja svojim... mudisanjem.  Smile
I treće. Jedina lepa razlika između vožnje kola i vožnje... života! Smile U životu možeš povremeno i da budeš pomalo pijan!  Smile (ko sedne pijan za volan, dabogda mu crko motor u sred Sremčice ili tako neke necivilizacije Smile ) .

Ajd uzdravlje... i lepo vozi!  Smile



A sad mi reci kako ti se dopada ova pesma?



Nema nekog posebnog značaja za temu, slušao sam je dok sam pisao ovaj post.

Imaš valjda neko mišljenje?
« Poslednja izmena: 03. Apr 2009, 16:58:30 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Goa ti je sve lepo objasnio dragi decace, mozda bi ti i ja nesto pametno napisao ali naduvao sam se sada, a i pijan sam malo.

Aj u zdravlje!  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Citat
Upomoc!Niko me ne slusa,ne primecuje....

Ja skoro da nisam ni primetio ovu temu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.