Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UPOMOC! Kako se razvesti ili ostati u vezi?  (Pročitano 18993 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Kako mozes nekog da osudjujes ...eto zato sto ima vezu pored braka?
Zato sto je odabrao "laksi izlaz" pa je mesto da se razvede nasao sebi ljubavnicu i jos uvek je u braku. Izmislio je drugi zivot samo da bi mu bilo lakse mesto da bude nacisto pa da lepo presece neke stvari

Druga stvar je, ne mozes da kazes nesto moralno pogresno kao sto je to da imas zenu i ljubavnicu a da ne ocekujes da makar neko ne kaze nesto protiv.

A i dobio je dobre savete pa se nadam da je do sada presekao i sredio svoju situaciju.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung S7
Citat
Vidi Heros... to što je tebi-eto,malo ima ljubavnicu,meni je stvar principa. niko ko živi takav život od mene ne zaslužuje poštovanje. i to još krivi druge i kuka k'o da mu je sudnji dan..tvoj izbor je da ga braniš,moj da iskažem stav na ovaj način,kad već traži mišljenje drugih. jer,ako otvoriš temu,ne očekuješ valjda da ti kažu-u pravu si,već-to i to je rješenje,na taj način će ti biti bolje..sad što on to doživljava k'o nešto negativno,umjesto kao pomoć,a ti kao popovanje...to je već vaša stvar  Smile a da je on ovo riješio sam,ostala bi samo njegova stvar,a ne stvar cijelog foruma.
ali eto,htio je da mu se pomogne,mi činimo koliko možemo

Sofija....slazem se sa tobom....medjutim ovde nije bitan tvoj stav jer to nije tvoj problem...jel da?Mozda pogresno shvatamo ovaj podforum Psiholog online ~ Burek savetovaliste poenta price je da se coveku na bilo koj nacin pomogne.SUdeci po njegovom postu...nije mu lako(Velikim delom sopstvenom krivicom) ali ajte sad svi da iznosimo svoje stavove i dolivamo ulje na vatru.O tome se radi ...  Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 
vidi,čim pita javno ljude na forumu,pita sve,pa i mene. čim sam pisala,smatram svoj stav dovoljno bitnim i u ovom slučaju prilično tačnim. i ti znaš da su ljudi koji su ga malo oštrije kritikovali u pravu,samo ti ta muška solidarnost ne da da budeš objektivan

i da,simbol mira Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Jan 2012, 14:54:35 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.46
mob
HTC Wildfire S
Ja mislim da mu se takvo popovanje verovatno i smučilo i nateralo ga da nađe ljubavnicu.  Smile
Kenjaju mi na forumu?  Smile Fuck it... naći ću drugi forum. Smiley

Pomalo ironično.

Al' bez drugačijeg pristupa, oslobođenog sopstvenim emocijama, sve je ovo vrzino kolo.


S druge strane i ovaj cvrcan sve nešto zavlači... postovi su mu plastični... možda troluje možda ne... ko će ga znati.
Al' sa ovom temom smo završili.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2012, 15:50:21 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.