Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uplatio 400, a dobio 119 miliona dinara  (Pročitano 3306 puta)
03. Jul 2008, 10:19:27
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Još jedan loto milioner u Srbiji
Uplatio 400, a dobio 119 miliona dinara
Autor: B. Stamenković | Foto: G. M. | 03.07.2008 - 08:29




Srbija je bogatija za još jednog loto milionera nakon 27. kola ove igre. Protekli utorak bio je srećan dan za onoga ko je svoj tiket uplatio na kiosku u Novom Beogradu, i to na uglu ulica Narodnih heroja i Pariske komune. Dobitnik je pre dva dana zaradio više od 119 miliona dinara, odnosno, po odbitku poreza, oko milion i dvesta hiljada evra, ispunivši deset kombinacija, gde je u devetoj koloni imao pogođenu sedmicu.

Prodavačica u kiosku gde je talični igrač kupio tiket kaže da nema predstavu ko bi mogao biti srećne ruke, odnosno da nema svog favorita među kupcima. - Ja ovde radim već pet godina i ogroman broj ljudi kupuje i uplaćuje loto tikete. Ne znam ko bi mogao da bude dobitnik, jer su ovde svi stalne mušterije, pa bi mogao da bude bilo ko - priča Ružica Vukadinović.
Ona, ipak, kaže da je moguće da baš ovaj kiosk donosi sreću građanima, pa će sujeverni tek sada pohrliti na ovo prodajno mesto.
- Bilo je ovde više puta i šestica i četvorki, ali i „mercedesa“ i skutera na srećkama poznatijim kao „greb-greb“, tako da je sve moguće, možda i ima nečega - smeška se Ružica, uz komentar da je još niko nije častio nakon dobijene nagrade, ali da bi možda narednih dana novopečeni milioner mogao to da učini.
Darko Nikolić, savetnik direktora Državne lutrije Srbije, međutim kaže da dobici nemaju veze sa ovim kioskom ili bilo kojim drugim, te da svaki prodavac hvali svoje prodajno mesto.
-U pitanju je samo dobro uplatno mesto, a pod time mislim da ima dobar promet. Puno ljudi tu kupuje, pa je i veća verovatnoća da će dobitak odatle doći. Ali ni to ne mora ništa da znači.
On dodaje da ne može da kaže koji se brojevi najčešće pojavljuju kod dobitaka, kao i da se ni na taj faktor ne može osloniti onaj koji ovu igru igra. O dobitniku, međutim, još nema konkretne podatke.
- Još je rano pričati bilo šta o dobitniku, ali svakako je u pitanju pomenuti Beograđanin. Sada još čekamo prigovore ostalih igrača, koji se mogu podneti sedam dana nakon izvlačenja. Zatim će uslediti konačni izveštaj, a nakon njega, svi dobitnici mogu da naplate svoj novac u roku od 60 dana - priča Nikolić.
Srećnom dobitniku, dakle, predstoji samo da razmišlja o tome kako će svoj dobitak da potroši, a Darko Nikolić ima komentar i na to:
- Kada ljudi osvoje veliki novac, postaju jako pametni, ali i oprezni. Tu, naravno, uvek ima savetnika o tome gde je najbolje ulagati. Najčešće dobitnici ulažu u nepokretnosti, a jedan deo čuvaju „da se nađe“. Jedan čovek je, na primer, pre dve godine kupio svoje preduzeće u procesu privatizaciji. Ono što je karakteristika svih jeste da ne žele da se preterano eksponiraju.
Kako investirati novac

Dragijana Radonjić-Petrović direktorka brokerske kuće „MV investment“:
- Pola bih investirala u akcije, trećinu bih stavila na štednju, a za ostatak bih popravila stambeno stanje ili bih kupila nekakvu stambenu jedinicu ili poslovni objekat.

Mirko Todorović direktor „Todora“:
- Ja bih gotovo milion uložio u proizvodnju, jer se time bavim 20 godina. Ostatak bih čuvao, a pod tim mislim na štednju u slučaju da proizvodnja ne krene.

Veselin Jevrosimović direktor „Komtrejda“:
- Uložio bih u nekretnine definitivno, pošto one mogu samo da dobiju na vrednosti, a onaj ko zna da trguje njima može još više da zaradi. Ali, u suštini, sve zavisi od dobitnika, neko bi kupio akcije, a neko bi se bavio biznisom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To sam ja hahhahahahahaa Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Оне ''мале'' износе од 350.000 евра верујем да деле народу, али ове веће...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Косово је срце Србије

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Оне ''мале'' износе од 350.000 евра верујем да деле народу, али ове веће...  Smile

Звижди им јаје!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
" Ми из Србије бежати немамо куда,ми друге земље до ове немамо, а ову коју имамо ваља нам бранити! "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
I ja se slazem... Da ti isplate milionce evara na racun il u kesu Smile Smile
Pa ne bih stigao ni do kola a vec bi me oteli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
verujte mi da dele  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
znaci tebe da sacekamo ispred auta Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Tel.Me Your.Number
Оне ''мале'' износе од 350.000 евра верујем да деле народу, али ове веће...  Smile

Звижди им јаје!!!!!!!!!

Kome звижди јаје?  Smile

@T

ja sam hteo sledece nedelje da uplatim Smile sad necu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Dragijana Radonjić-Petrović direktorka brokerske kuće „MV investment“:
Citat
- Pola bih investirala u akcije, trećinu bih stavila na štednju, a za ostatak bih popravila stambeno stanje ili bih kupila nekakvu stambenu jedinicu ili poslovni objekat.
Ma nije valjda?

IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
verujte mi da dele  Smile


Ја ти не верујем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.