Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:41:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upitnik za devojke  (Pročitano 5564 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
@Bambina
Al' me pokopa   Smile
Nisam imala nameru da te pokopam, izvini ako si to tako doživeo. Smile

Bavim se istraživanjima i psihologijom verovatno malo duže od tebe, pa sam htela neke stvari da rasvetlim ovim ljudima koji nemaju pojma.  Smile Ono što je činjenica je to da se nikad nisam dubiozno bavila prilaženju žena, pa taj deo preskačem, ali kritikujem tvoju metodologiju, jer da bi ljudima nešto predstavljao kao istraživanje, to onda treba da bude urađeno prema akademskim pravilima po kojima se rade istraživanja. To možda jeste crta mog analno-retentivnog karaktera (Smile), ali mi je preko glave onih koji nemaju pojma o nečemu, a busaju se kao da su na tu temu doktorirali. Ovo nema veze sa tobom, da se razumemo, ne mislim da si šarlatan jer se ne baviš ovime ozbiljno i ne prodaješ muda za bubrege. Ali onda mislim da je u redu da kažeš ljudima da je to tvoja metodologija i tvoj način na koji radiš stvari, a da ne predstavljaš to kao istraživanje ili dokazanu činjenicu. Nadam se da razumeš.

Zaista nemam nameru da te potkopavam i ako si to tako doživeo, još jednom primi moje iskreno izvinjenje. Smile

p.s. Nisam nikakav uvaženi psiholog, nego jedan od mnogih nezaposlenih u ovoj zemlji, dokoni forumaš u slobodno vreme. Ali biću jednog dana uvažena, ne brini ništa, možeš da me uzmeš za referencu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11

Bavim se istraživanjima i psihologijom verovatno malo duže od tebe, pa sam htela neke stvari da rasvetlim ovim ljudima koji nemaju pojma.  Smile
Khm... khm...  Smile

Pored mnogo veceg i sveobuhvatnijeg upitnika kao i novih pitanja koja nisu toliko predvidljiva, treba mu dosta toga. Cilj, zadaci, hipoteze, istrazivanje i na kraju statisticki deo i zakljucak koji pokazuje da li su mu hipoteze dokazane kroz istrazivanje ili ne.  Smile Mucio se oko moje metodologije pa naucih i ja ponesto. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Da, u ljude koji nemaju pojma o istraživačkim pravilima u društvenim naukama uključujem i pedagoge. Smile

Jednom je jedna riba sa moje studijske grupe donela seminarski (istraživački) rad njene cimerke sa pedagogije nešto da pogledamo oko literature, dva sata je kružio po učionici i svi smo padali od smeha. Smile Nije rad bio loš, daleko od toga, nego kriterijumi koje treba da zadovolji su d'umreš.
« Poslednja izmena: 12. Jul 2011, 02:32:57 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Tesko da nemam pojma koliko su me cimali oko istih i s'obzirom da sam citao mnogo oko toga pa i pravio upitnike za neka ozbiljnija istrazivanja osim mojih na faksu, al ajde, ipak si tu uber-sveznalica ovde.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Jesam, tako je, ja sam superiorno biće, imaš odličnu moć zapažanja.

O mojoj fantastičnosti ne može ni da se piše, serveri bi eksplodirali, pa da ne pravimo sranje, vratimo se na temu. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Jesam, tako je, ja sam superiorno biće, imaš odličnu moć zapažanja.

O mojoj fantastičnosti ne može ni da se piše, serveri bi eksplodirali, pa da ne pravimo sranje, vratimo se na temu. Smile
Nisam ni sumnjao, ipak si ti(po tvom sopstvenom priznanju) uhvatila Boga za onu stvar. Malo cudno za ateistu, al ajde.  Smile

Slazem se ja sa tobom u dosta slucajeva(cak i u ovom) ali preterujes. Ostavi ego po strani, bice ti mnogo lakse u zivotu. Smile

No

Citat
Evo poente. Ako znamo da devojke zaista izlaze u klub da bi našle dečka, ali tvrde da izlaze da bi se dobro provele sa društvom... kako onda prići devojci?
Tako što ćemo prići toj devojci indirektno, bez očiglednog interesa, prijateljski ili ćemo toj devojci prići direktno, sa komplimentom i očiglednim interesom? Sad zamiliste istu situaciji sa devojkom koja sedi sama i sa devojkom koja je u društvu još 2 drugarice... Zanimljivo, zar ne?
Ako znamo da devojke zaista žele da u muškarcu vide snažnu, samouvernu osobu, koja je može zaštiti, mi ćemo to uraditi, ali ne očigledno, već podsvesno, kroz položaj tela, gestikulaciju, socijalizaciju sa drugim osobama itd. Neki muškarci to rade svesno, drugi podsvesno a treći uopšte ne rade i verovatno imaju malo uspeha sa ženama.

Zanimljivo je da velika većina devojaka odgovorila da u muškarcu traže inteligenciju i obrazovanost. Sad zamislite osobu koja svo vreme pokušava da impresionira devojku tako što demonstrira te osobine. Da li će se devojka ''zagrejati za njega''? Verovatno ne. Koje kvalitete je devojka pokazala osim svog fizičkog izgleda?
Ne mozes da tako gledas na stvar. Ne mozes da znas kako ce reagovati kada joj neko pridje jer je to indivudalna stvar. Zato se u upitniku postavlja konkretna situacija gde ces videti neke stvari kroz istu a da onaj ko odgovara na upitnik to ne vidi.

Npr ovo

Citat
Sa momkom bih se smuvala

bi ispitao tako sto bi opisao konkretnu situaciju tipa: Prilazi vam momak koga prvi put vidite ali vam izgleda fizicki veoma dopadljivo. Da li biste se smuvali sa njim:

1) Da, svidja mi se i uverena sam da cemo se "naci"
2) Da, ako se on ne upropasti pristupom
3) Ne, ako mi se zasvidja i dalje, samo bih mu dala broj
4) Ne, treba mi dosta vremena da upoznam nekoga pre nego sto se ista desi

Tako bi dobio odgovor da li bi se smuvali sa nekim prvo vece. Nije ni ovo moje toliko sveobuhvatno jer me mrzi da izmisljam nesto toliko teze za "provaliti" od strane ispitanika kako ne bi davali ocigledne odgovore ali je bolji pristup od ovog tvog gde je za pretpostaviti da ce retko koja odgovoriti "odmah" i "tokom iste veceri"

Cak i kada dobijes rezultate ne znace ti nista u prakticnom radu. To sto 50% njih zeli da se smuva to isto vece sa tobom, ne znaci da ces u prilazu nabasati na neku od tih 50% a cak i da nabasas ne znaci da ce zeleti da se smuvaju sa tobom niti ces da znas kako ce reagovati na tebe. Smile To se moze reci i ovako: Svaka zena je kao Mont Everest. Ne znaci da ces uspeti stici do vrha istog a ako stignes to moze biti laksim i tezim putem. Ako i uspes, to ne znaci da ces sledeci put stici ponovo istim putem.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
To koga sam ja uhvatila za muda nije tvoja stvar. I ovde uopšte nije u pitanju moj, već tvoj ego. Nisam ti ja kriva što se osećaš ugroženo, to zaista nije moj problem. Idemo dalje sa temom... odmah.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Ugrozeno.  Smile Smile iskreno, jedino sto me sprecava da ti kazem nesto na sta ces stvarno da se uvredis(a da bude upereno protiv "tvoje" nauke) je moje postovanje prema istoj i to sto ne gledam psihologiju kroz tebe vec samo ono sto kazes. Smile

Ne draga Bambina, tvoj je ego u pitanju. Grozim se malicioznosti, a ovde si ili to ili trolujes. U prvom slucaju si maliciozna bezveze jer nemas pojma o Pedagogiji posto bi makar znala da nije nastala iz Psihologije a u drugom slucaju si samo trol na onom delu Bureka na kome bi trebala da moderises sto je malo bezveze jer makar Goa ne sere tamo gde jede pa troluje na religiji.

Kazem ti, slazem se sa tobom po ovoj stvari, ali lebac ti, ostavi se moje nauke. Ne znas nista ni o njoj ni o mojoj strucnosti za metodologiju a jedino sto si mi odgovorila na temi(a da je rec o istoj) je bilo to kako pedagozi slabo razumeju metodologiju sto nema nikakve veze sa bilo cime sto sam rekao vec samo sa cinjenicom da ne prihvatas nijedno misljenje osim svojeg, sto itekako ima veze sa egom.

Ja jesam za konstruktivnu raspravu o temi, ali ako ces svaki put da potezes gluposti vezane za to kako niko osim tebe nije strucan da bilo sta kaze o temi koja btw nije usko povezana samo sa psihologijom, onda tu nema konstruktivne rasprave, sto i sama znas.

Svako dobro.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Blablabla, jesam, pročitala sam šta si napisao, časna reč, evo sad ću i da popizdim kako si mi spustio, oh, my.  Smile

Pošto se ovde više ne raspravlja konstruktivno o temi, privremeno ću je zaključati pa ako autor bude imao želje da još postuje u njoj neka mi piše na pp, a ako nema tu mogućnost, može da mi piše na profil, pa ćemo se dogovoriti šta i kako dalje. Wink

Lock
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:41:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.