Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upitnik - kriterijumi izbora partnera i/ili partnerke  (Pročitano 2574 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Аутор теме се појавио.

Безгрешни Давидовац погрешио. Smile Smile. Извињење.

Изузетак потврђује правило.
Reci mi da to nije istina, ne, ne moze biti... ceo moj svet se sada rusi..kako si to mogao da uradis ? !

U sta cu sada da verujem? :|

:mrhappy:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Хе, хе.

Зезо сам се. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Queeria promovise ravnopravnost.
To je zanimljiva teza...

Uopste nije bitno da li se radi o homoseksualcima, biseksualcima, izjave nekih od ljudi koji stoje iza te organizacije kod normalnih ljudi mogu izazvati samo gadjenje i uzrokovati mrznju. Svojevremeno b92 je pokrenuo "celeb" blog projekat u okviru svog portala, a zbog zloupotrebe blagodeti zvane rss sindikacija postovima je bio izlozen dobar deo populacije koja pokusava da te i takve nezavisne, proevropske, otvorene "celebs" i organizacije zaobici u sirokom luku...
Anyway... Querria ima svoj blog u okviru tog sistema ... misljejna koja se tamo iznose i nacin na koji se to radi je sve samo ne u duhu ravnopravnosti...

Znaci.. potpuno na stranu to da li je neko hetero, homo ili bi opredeljen.. da li se bori za ovakva ili onakva prava ove ili one grupe.. ono je ono sto se tamo pise vrlo cesto je izuzetno odvratno, bezobrazno, filovano mrznjom i zajedljivoscu preko svake granice...

Citat
Дакле педерска пропаганда.
Ovde su svi dobrodosli.. dokle god se ponasaju u skladu sa nasim pravilima...
Niko od nas nema nameru da zagleda u spavacu sobu clanovima.. to da li su oni, homo, hetero, bi, da li vole opijate ili alkohol, da li su impotentni ili prepotentni... to je samo njihova stvar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
@SerbianFighter

U kontekstu Queeria-e, ne mogu vise da komentarisem. Ja nisam clanica organizacije i ne bi bilo korektno da govorim u njihovo ime. Buduci da postujem demokratsko uredjenje Smiley postujem svako misljenje dok ono ne ugrozava egzistenciju bilo koga drugog. Mislim da svi imamo pravo na razlicitost i individualnost i tu se polemike zavrsavaju.

Ali da ne bih pravila offtopic Smile upitnik treba da posluzi boljem razumevanju ljudi i njihovih izbora i koristi mi da cujem vise misljenja onih koji su ga popunili, te stoga hvala na dobrodoslici.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
Nisi clan, sa druge strane potenciras to sto imas njihovo zaledje kao da je to nesto kolosalno...
Razlicitost je jedno.. to niko normalan ne brani... slobodu izbora i orijentacije takodje... ima budala, ali oni nisu tema... sa druge strane.. kada neko ko je predstavlja tu organizaciju koja se zalaze za slobode i jednakost krene da pljuje i ismeva Hilandar... cak i meni kao nekome ko je vrlo otvoreno ateista uzavri krv i zelim da ga nadjem i da mu nabijem poluosovinu od Fapa u rektum .. cisto onako.. ako zelis da neko stoji "iza tebe" mislim da nije zgoreg da malo procackas o tome ko je to i kakve ce to "sponzorstvo" imati posledice....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Popunio!!!! xexexe

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.