Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upad i izmena teme - problem  (Pročitano 1316 puta)
06. Sep 2012, 21:10:24
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 152
Zastava Beograd
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
LG Optimus L9
Pozdrav svima!
Skoro sam instalirao najnoviju verziju Joomle i skinuo jednu nullovanu temu oko koje sam proveo dosta vremena prilagodjavajuci je sebi. Od kada sam pokrenuo sajt, konstantno se javlja jedan problem. Fajl index.php od teme sadrzi neki cudan kod koji stvara iframe koji vodi na neki zarazen sajt:


Ja udjem i obrisem kod i sve je normalno, ali se posle par dana vrati  Smile Promenim i CHMOD u 644 opet isto... Cak sam stavio i komplikovane sifre od cpanela, FTP-a, administracije i opet isto. Ja stvarno molim nekoga ko moze da mi pomogne da sredim ovo jer je sajt bitan, a i ovako ne mogu da naplatim rad.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2012, 21:16:45 od kecraj »
IP sačuvana
social share
potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
LG Nexus 4
Ako vec naplacujes, mogo si i temu da kupis  Smile

salu na stranu, tih problema je bilo odavno, i svodilo se na to da moras da prodjes sve fajlove  Smile

pogledaj joomla srbija forum, naicices na x takvih problema, pa vidi resenja.

Cim se vraca imas neki propust, ili ne brises sve sto treba ili ne brises svuda, pretrazi sve fajlove.

To se nije desavalo pre podizanja? Da li ga samo ti kontrolises? Backup?
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 125
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Kod:
http://stackoverflow.com/questions/8127916/joomla-malicious-code-removal

Mozda ovo pomogne.. neam pojma  Smile
IP sačuvana
social share
Matematika
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 152
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
LG Optimus L9
Ako vec naplacujes, mogo si i temu da kupis  Smile

salu na stranu, tih problema je bilo odavno, i svodilo se na to da moras da prodjes sve fajlove  Smile

pogledaj joomla srbija forum, naicices na x takvih problema, pa vidi resenja.

Cim se vraca imas neki propust, ili ne brises sve sto treba ili ne brises svuda, pretrazi sve fajlove.

To se nije desavalo pre podizanja? Da li ga samo ti kontrolises? Backup?

Pa cim sam podigao joomlu, odmah sam ubacio i tu temu i poceo da je prilagodjavam. Sajt samo ja kontrolisem. Nema poente za bekapom jer ce isto da bude znam sigurno... Danas sam sklonio kod i promenio CHMOD na 444 pa cu videti hoce li se vratiti (uveren sam da hoce). Gledao sam i ostale fajlove od teme, ali ne nalazim nista slicno. Moguce je da je u drugoj formi ali ja to ne znam na zalost Smile
IP sačuvana
social share
potpis
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
HTC Sensation XL
Pitaj host da ti pomognu i svoj komp skeniraj, mozda se negdje nesto zavuklo.
IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: izmena Upad

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.