IN < - unovcite vase talente - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: BubaMara :
S obzirom da su uvijek na izvoru informacija i o svemu (i svima) sve znaju, znatizeljni i spretni BLIZANCI uvijek mogu unovciti ovaj svoj talent koji se odnosi na komunikaciju i prenosenje informacija. Vecina njih to i cini radeci kao akviziteri, medijski djelatnici, novinari, trgovci.

Za razliku od njih, SKORPIONI ne vole biti u sredistu pozornosti te im je omiljena zabava promatrati iz prikrajka relacije u socijalnim odnosima koji ih okruzuju, otkrivajuci pri tome dubinske veze i temeljne motivacije drugih. Taj talent je dobro iskoristiti u zanimanjima poput psihologa, detektiva ili, (zasto ne?) "spijuna" .

OVNOVI su rodjeni vodje, te bi bilo dobro taj talent iskoristiti kroz timski sport ili u grupnom radu jer ce Ovan, s obzirom na svoj talent lako pronaci nacin kako ostale pokrenuti na akciju i motivirati ih da u onome sto rade budu najucinkovitiji i najbolji.

Talent RIBA uglavnom se "vrti" oko naglasenog osjecaja za probleme drugih, pa bi pripadnici ovog znaka tu svoju empaticnu crtu mogli iskoristiti u zanimanjima s humanistickim i socijalnim predznakom, gdje im pomaganje drugima moze postati profesijom. Ribe su, uz ovo, talentirane i za umjetnost i religiju.

BIKOVI su "majstori" za gotovo svaki dovoljno konkretan i opipljiv posao, iako im najbolje "leze" oni vezani uz zemlju (poljoprivreda ), proizvodnju hrane, nekretnine i bankarstvo (jer jednostavno "znaju" s novcem, kako ga oploditi i povecati prihode). Talenti Bikova vrte se i oko raznih hedonistickih zanimanja poput, primjerice, pruzanja usluga masaze, spravljanja slastica i sl.

VODENJACI imaju daleko najneobicnije talente od svih, no uvijek su u vezi s izumima i otkrivanjem neceg novog u bilo kojem polju ljudske djelatnosti. Osim toga, pripadnici ovog znaka vole se okusati i u humanistickim i socijalnim poslovima, a i pravi su majstori za sve nove tehnologije (ziher je Vodenjak izmislio Internet )

STRIJELCI su talentirani za sport i istrazivanje novih podrucja, udaljenih zemalja ili kultura, a mnogi od njih, prije ili kasnije posegnut ce i za nekim od duhovnih i religijskih pravaca, dok ce se RAKOVI radije drzati blizine svog doma i sigurnog okruzja, pa su, zato talentirani za sve poslove vezane uz svoje ili tudje ognjiste. Ovo je vrlo "brizan" znak, te bi se mogao iskazati u zanimanjima socijalnog karaktera gdje ce se moci bez problema "brinuti" i biti, dakako, placen za to .

Talenti onih rodjenih u zoodijackom znaku VAGE "vrte" se oko umjetnosti i estetike, pa bi se svaka prava Vaga trebala odluciti za posao u kojemu ce njihov osjecaj za lijepo doci do izrazaja. Osim toga, Vaga je znak pravde i prava, te, stoga, nije za cuditi sto neke od njih, prije ili kasnije, zavrse u nekom odvjetnickom uredu ili na mjestu drzavnog tuzitelja .

LAVOVI su nadareni za scenu i dobro se snalaze u svim oblicima javnih nastupa. Uz to su vrlo kreativni a talenti im se vrte i oko odlicnih sposobnosti za prenosenje znanja, pa se mnogi od njih odluce i za uciteljsku profesiju, osobito ako je rijec o podrucju kojim ionako suvereno vladaju.

DJEVICAMA dobro ide svaki analiticki posao jer se time ionako bave u slobodno vrijeme analizirajuci i sto treba i sto ne treba. Uz to, spontano se bave i kritiziranjem, a izvrsne su i u svim vrstama birokratskih poslova, jer, ne biste vjerovali, tipicnoj Djevici racunovodstvo je pravi izazov .

Ambiciozni i odgovorni JARCI majstori su cuvanja vrijednosti, kako svojih, tako i tudjih, te bi bilo mudro prilagoditi profesiju ovim sposobnostima. Sto god radio, Jarac ce uvijek imati, uz to, dodatni prihod, i redovito ce se, tiho i nenametljivo, vremenom uspjeti popeti na hijerarhijskoj ljestvici. Njegov je nacin: poceti od nule i zavrsiti na milijunima .
Autor: sanjica_021 :
hehe uvek su mi govorili ljudi da bi bila dobar detektiv  
Autor: Arianna :
Citat

poceti od nule i zavrsiti na milijunima .
mmmm...... Ovo mi se JAKO dopada
Autor: 0din :
hm...opet mi se čini da sam ja nisam VAGA...
Autor: Eniac :
Citat

OVNOVI su rodjeni vodje, te bi bilo dobro taj talent iskoristiti kroz timski sport ili u grupnom radu jer ce Ovan, s obzirom na svoj talent lako pronaci nacin kako ostale pokrenuti na akciju i motivirati ih da u onome sto rade budu najucinkovitiji i najbolji.


Hm da li sam to ja... E ovnu jedan
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana