Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:08:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umro Šaban Bajramović  (Pročitano 15122 puta)
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson K800i
Pocivaj u miru
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
sta radi predsednik drzave na sahrani Sabana Bajramovica Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dosao je da ispostuje ovog velikog coveka
Pocivaj u miru legendo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i
R.I.P.
IP sačuvana
social share
Josephine: I'd like to take your picture.
Senior Ed Bloom: Oh, you don't need a picture. Just look up "handsome" in the dictionary.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Slava mu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


свако је друкчије луд , рече ђаво и седе у коприве

Zodijak
Pol
Poruke 33607
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile последњи поздрав Господину Циганске песме


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zasto se ljutite na ogledalo kad vam je lice ruzno

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1880
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson K-750i
R.I.P.
IP sačuvana
social share
Кад си био дете мало комшија те силовао, јасно је ко дан волиш партизан!!!
Звезда је живот, све друго су ситнице!!!
Хвала ти Боже што сам Србин!!!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N73
Svaka cast .... svaka cast ..... mnogo putovao, proglasavan, jeo i pio fraj, svi ga voleli i obozavali..... el dao neke pare za bolnicu, skolu, vrtic, sirotiste? Te silne pare sto je prokockavao, nisu imale neku pametniju svrhu? Nije nasao za shodno ni da uplacuje sebi cocijalni i penziono... Ili da otvori neki racun, pa malo po malo sebi da uplacuje za crne dane..... Taj je progurao kroz sebe duvana i alkohola za 3 stana, a kamoli ovo ostalo... Svaka cast i glasu i umetnosti, ali brali, ako ja moram da placam doprinose i porese, mislim da moraju i umetnici ... Znam igrom slucaja dosta muzikanata, koji su pre 15 20 i 30 godina drmali, kad pocnu da pricaju koliko su para zaradjivali na jednoj svadbi, meni se kosa na glavi diže.... a kad ih pitam šta sada, samo obore noseve... mislili smo da će da traje ... kaže jedan teraju svadbu 3 dana, ceo vikend, i on u utorak ode i kupi novu zastavu 101 za keš, i odu na more .... a sada nema za struju da plati .... pa necu ja da mu je palcam, kad su imali, nisu znali kako da potroše tolike pare... ala sam se ja raspisao ...
Potpisujem...niko mu ih nije ukrao...
U svakom slucaju,RIP...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
sta radi predsednik drzave na sahrani Sabana Bajramovica Smile

Skuplja politicke poene i dodvorava se ciganskim partijama,nije zanemarljiva ni licna promocija
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
ŠABAN U "TAJMSU"

Čuveni britanski dnevni list juče objavio veliki tekst o nedavno preminulom Šabanu Bajramoviću, kralju romske muzike




U čuvenom britanskom dnevnom listu „Tajms" juče je osvanuo veliki tekst pod naslovom „Šaban Bajramović, Srbin, poštovan kao kralj ciganske muzike", posvećen nedavno preminulom muzičaru. Na internet izdanju ovog lista objavljen je nekrolog, detaljna kompilacija čuvenog Nišlije, kao i zanimljivi detalji sa Šabanovih poslednjih nastupa u Velikoj Britaniji.

Autor nekrologa naveo je i činjenicu da je Bajramović napisao oko 700 pesama tokom višedecenijske karijere, a pozabavio se i sporom između Gorana Bregovića i Šabana Bajramovića oko pesme „Bubamara", koji nikada nije dočekao ishod na sudu. Navedeno je i da je specijalnu počast Bajramoviću odao lično srpski predsednik Boris Tadić.

Londonska promoterka Gordana Miler, koja je 2006. godine organizovala koncert Šabana Bajramovića na Vest Endu, poverila se „Tajmsu":

- Bila sam do poslednjeg sata pred koncert zabrinuta da će Bajramović odustati od svirke i otići na neku romsku proslavu, ali na kraju je publika dobila odličan šou, koji me je koštao dosta novca. Kasnije je u restoranu u kome je večerao napravio još bolji šou - bez ikakvog honorara!

Na stranici na kojoj dominira velika priča o Šabanu Bajramoviću našle su se i manje storije o Lučanu Pavarotiju, Sidniju Polaku, Bou Didliju, Melu Fereru i Odri Hepbern.

Pre nekoliko dana reportažu o Bajramoviću objavio je i visokotiražni britanski list „Indipendent."
N. Kostić

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 18:08:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.