Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Умро ратни злочинац Расим Делић  (Pročitano 7813 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ono što bih ja volio vidjeti  ( a što je verovatno utopija ) je čitav svijet sjedinjen u nekoj svetskoj uniji tipa europska unija , potpuno i totalno i sasvim sekularan ,  u kome će do maksimuma biti zaštićena ljudska , vjerska i sva ostala prava svakog ljudskog bića , a u kome će narodi svoje različitosti tretirati kao bogatstva u smislu upoznavanja i obogaćivanja vlastite kulture.

 Ali vas dvojica mitomana koje ste kulturološki verovatno još uvjek u ( ranom ) srednjem vijeku , koji smatraju da je vrhunac knjževnosti Oranje marka kraljevića , a vrhunac muzike gusle sa oktavom od čitava tri tona  , čiiji je način polemike vulgaran do besvjesti ( kao što se iz gore priloženog vidi , jeli) nemogu da shvate nešto tako , a verovatno se i žestoko opiru nečemu takvom ,  jer tamo gde nema mržnje , pozivanje na mržnju , linč i ostale bljuvotine , vama nema života.

Ajd uzdravlje , gospodo.

Ето сада ми криви.
Па да би ти доживио то амери морају окупирати пола муслиманских земаља и забранити вјеру у
њима јер не "трпе" ништа осим алаха.
Кажем ја теби ти мораш да се оприједелиш или си за њих или си за њиха и то једноставно а остало
ме подсјећа на ону народну "куд сви турци ту и мали мујица".

Видиш,залажеш се за поштовање свих али колико видим твоја вјера је та која не мисли као ти или
бар они који себе називају правим муслиманима као што су нпр. бивши припадници под командом
рахметли Расима Делића.Мулти-културалност коју ти проповједаш није одлика јединица којима је
он руководио мада ви то стално негирате.
И даље јавно говорите једно а у стварности радите друго јер једноставно не знате искрено и
људски комуницирати већ се своди на лагање и лицемјерје.
Код нас је то другачије па Додик дочека бабу (мада ја њу не готивим ни најмање) али стоји иза
тога чина док ваши политичари арлаучу на сва уста како је дочекао ратног злочинца и онда након
кратког времена поред Орића (дочека) сахрањују ратног злочинца са свим војним и политичким
почастима.Схвати ја против тога немам ништа јер и ја ћу ићи на сахрану и Младићу и Карађићу
када умру (претпостављам да ће прије мене ради година) али ваши поступци у глобалу су
дволични и хајд да се не изражавам грубље не коректни. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
U pravu si , sve ,  baš sve si u pravu !  Evo juče sam pojeo celo prase al me niko nije video tako da nema veze.
I šta beše ono još , zaboravio sam ali nema veze , sećam se jedino da sve što si reko u vezi mene je istina , samo istina i ništa osim istine.


Piše se Karadžić a ne Karađić , ti si izgleda stvarno Srbin , Bosanci  ( iako poprilično nepismeni) nikad ne greše kod ovih stvari.

Ajd uzdravlje.
« Poslednja izmena: 22. Apr 2010, 00:28:28 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
U pravu si , sve ,  baš sve si u pravu !  Evo juče sam pojeo celo prase al me niko nije video tako da nema veze.
I šta beše ono još , zaboravio sam ali nema veze , sećam se jedino da sve što si reko u vezi mene je istina , samo istina i ništa osim istine.


Piše se Karadžić a ne Karađić , ti si izgleda stvarno Srbin , Bosanci  ( iako poprilično nepismeni) nikad ne greše kod ovih stvari.

Ajd uzdravlje.
Мало цинизма тек толико да не заборавиш како ви то радите.Зар не. Smile
Иначе,хвала што исправљаш моје граматичке грешке из српског језика.Боље ишта него ништа. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
Ti doista misliš da će iko pametan progovoriti bilo šta na ovako glup i provokativan naslov  .  Smile Smile Smile

Bilo je zločinaca da se razumemo i među bošnjacima u ratu , ali Rasim Delić to sigurno nije bio.
Ma nije,bio je milosnica medju ljudima!
Bio je olos,koja je okrvavila ruke,ubijajuci civile!
I svako,ma koje vere bio,a ubijao je zene,decu,starce,ranjene,izbeglice,ko je koristio
situaciju da divlja i ubija mimo ratnih desavanja je OLOS!
« Poslednja izmena: 22. Apr 2010, 01:27:35 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.