Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Умро ратни злочинац Расим Делић  (Pročitano 7814 puta)
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
ne spamuje se tema tako. Smile
reci mi koja je to hrišćanska vera u Engleskoj 1213? Odgovor je?

Nisam ništa čitao što piše. Kakav je položaja žena u islamskim zemljama, stanje nacionalnih manjina, slobode mišljenja i govora? A tvoj Ilija Begović je napisao ovo u svojoj knjizi:

The first and foremost of such conclusions is surely the one on the incompatibility of Islam and non-Islamic systems. There can be no peace or coexistence between the Islamic faith and non- Islamic societies and political institutions. ... Islam clearly excludes the right and possibility of activity of any strange ideology on its own turf. Therefore, there is no question of any laicistic principles, and the state should be an expression and should support the moral concepts of the religion.  Smile

Toliko o islamu. Neću više da spamujem temu, nema veze s mrtvim zločincem. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Navodiš neke široke teme tipa žene i islamskim zemljama , eto žene u kršćanskim zemljma , u brazilu , na filipinima , u americi ,  a s ciljem da izbegneš konkretan odgovor.

Šta kažeš na Bibliju i kamenovanje subotom zbog drva ?

Konkretno , ne beži , sramota je ?

A u engleskoj bi do pojave protestantizma i onih čuvenih glavosečenja u vezi otcepljivanje , neke kraljice i ostalo , valja Katoličanstvo.
« Poslednja izmena: 21. Apr 2010, 18:55:54 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
nisam čitao. Čim sam video islam bosna, doviđenja. Pročitao sam bibliju jednom-davno. I najviše su me interesovala dela Isusa. Burazeru ti mi ne odgovaraš takođe. Kako su vaše žene prošle u saudijskoj arabiji?

Sudbina Azre Alić

Još je gore prošla Azra Alić iz sela Homolje kod Konjica čiji je suprug Jusuf Hijari, naturalizovani Bošnjak poreklom iz Maroka (u ratu pripadnik 4. muslimanske brigade Armije BiH u Konjicu), četiri godine nakon njihovog dolaska u Saudijsku Arabiju, u proleće 2005. kao operativac Al Kaide ubijen u Rijadu.Budući da Hijari u Saudijskoj Arabiji nije imao rodbine, Azra je ostala sasvim sama, što je u toj državi prema strogim šerijatskim zakonima neprihvatljivo.Posle neuspelog pokušaja udaje za nepoznatog Saudijca, na koju nesrećna žena nije pristala, Azra je završila u zatvoru.Na slobodi se našla posle dve godine, ponovno uz pomoć službenika iz Ambasade BiH koji su uspeli da je vrate kući.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/26351/Bosnjacke-neveste-u-arapskom-kucnom-pritvoru- Smile

Šta bi bilo kada bi odneo Bibliju tamo? Smile I da koristim svoje ljudsko pravo da ispovedam svoju veru?


Inače kapetan u vojsci mi bio musliman! Odličan čovek, nije izdao svoj narod...sada je već major! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Svet je prepun tužnih priča , i ljudskih tragedija , i razvedenih ruskinja jer su im muževi pijandure koje samohrano podižu djecu ili se snalaze po Turskoj ( u što sam se lično uvjerio)  Smile, ovde su u pitanju milioni a ne neka Azra koju ćete navoditi  kao primjer u narednih  6568769869876 godina.

Ja takođe nemam neko pozitivno mišljnje prema saudijcima i još puno drugih primitivnih grupacija kako među muslimanima tako i među nemuslimanima ali to nema nikakve veze sa ovom pričom. Mislim logičke a neka prisilna veza se uvjek može uspostaviti.

A ovaj se razgovor koliko vidim bliži kraju , nastavak pljuvanja , vulgarisanja i izbegavanja odgovora me ne interesuje.
« Poslednja izmena: 21. Apr 2010, 19:18:21 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
kakve to ima veze s islamom-hrišćanstvom? Ko više poštuje ljudska prava? Tako je u 90% islamskih zemalja- koju sam propustio? Uverio sam i ja lično da muslimani rado jedu svinjetinu, pa? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Navodiš neke široke teme tipa žene i islamskim zemljama , eto žene u kršćanskim zemljma , u brazilu , na filipinima , u americi ,  a s ciljem da izbegneš konkretan odgovor.

Šta kažeš na Bibliju i kamenovanje subotom zbog drva ?

Konkretno , ne beži , sramota je ?

A u engleskoj bi do pojave protestantizma i onih čuvenih glavosečenja u vezi otcepljivanje , neke kraljice i ostalo , valja Katoličanstvo.

У јеботе па код "вас" још увијек постоји каменовање до смрти.2010 а ти некоме прибијаш за нешта
из "праисторије".Није то С.Арабија него пун ку*ац земаља па чак и оних које су приклоњене тзв.
либералној америци.Колико се сјећам међу тим "талибанима" има твојих сабораца а један од њих
се преселио на ахирет прије пар дана.
Уколико поштујеш поштуј али немој поштовати само оно шта теби одговара јер ћеш доћи у ситуацију
да Маоча,околина Зенице (Бочиња) или Травника буду дио твоје свакодневнице а онда ти не бих био
у кожи уколико говориш искрено да те саудијци не интересују. Smile

kakve to ima veze s islamom-hrišćanstvom? Ko više poštuje ljudska prava? Tako je u 90% islamskih zemalja- koju sam propustio? Uverio sam i ja lično da muslimani rado jedu svinjetinu, pa? Smile

Гутају,милина гледати. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ono što bih ja volio vidjeti  ( a što je verovatno utopija ) je čitav svijet sjedinjen u nekoj svetskoj uniji tipa europska unija , potpuno i totalno i sasvim sekularan ,  u kome će do maksimuma biti zaštićena ljudska , vjerska i sva ostala prava svakog ljudskog bića , a u kome će narodi svoje različitosti tretirati kao bogatstva u smislu upoznavanja i obogaćivanja vlastite kulture.

Ali vas dvojica mitomana koje ste kulturološki verovatno još uvjek u ( ranom ) srednjem vijeku , koji smatraju da je vrhunac knjževnosti Oranje marka kraljevića , a vrhunac muzike gusle sa oktavom od čitava tri tona  , čiiji je način polemike vulgaran do besvjesti ( kao što se iz gore priloženog vidi , jeli) nemogu da shvate nešto tako , a verovatno se i žestoko opiru nečemu takvom ,  jer tamo gde nema mržnje , pozivanje na mržnju , linč i ostale bljuvotine , vama nema života.

Ajd uzdravlje , gospodo.
« Poslednja izmena: 21. Apr 2010, 22:58:17 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Tema!
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ti doista misliš da će iko pametan progovoriti bilo šta na ovako glup i provokativan naslov  .  Smile Smile Smile

Bilo je zločinaca da se razumemo i među bošnjacima u ratu , ali Rasim Delić to sigurno nije bio.
« Poslednja izmena: 22. Apr 2010, 00:02:59 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Bosch pumpa
po čemu glup i provokativan? Umro je Smile Osuđen je ratni zločinac. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.