Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 14:16:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Umrla najstarija tviterka sveta  (Pročitano 2711 puta)
29. Jul 2010, 14:04:50
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
Umrla najstarija tviterka sveta

Beta-AFP    | 28. 07. 2010. - 23:25h | Komentara: 1
Engleskinja koja je važila za najstarijeg člana društvenog sajta Tviter na svetu, umrla je danas u 105. godini, saopštio je starački dom u kojem je živela.

Ajvi Bin, koja je kratke poruke pisala na svojoj stranici "IvyBean104", imala je više od 58.000 sledbenika na Tviteru.
 
Kako se njeno zdravlje pogoršavalo, osoblje doma je redovno obaveštavalo zabrinute korisnike Tvitera.
 
"Ajvi nas je napustila u snu, u 12.08", napisali su danas u domu.
 
Pet Rajt, direktorka staračkog doma u Bredfordu, na severu Engleske, ispričala je da je Ajvi Bin saznala za Tviter pre dve godine kada je dom nabavio kompjutere sa pristupom internetu.
 
"Ajvi je bila prosečna majka i baka koja nije zazirala od novotarija", rekla je Frans presu Pet Rajt. "Pisala je o onome što je večerala kao i o društvenim igrama."
 
Ajvi Bin je svoje sledbenike obaveštavala i o posetama.
 
Brojni sledbenici ostavili su danas poruke saučešća na njenoj stranici na Tviteru.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Umrla najstarija tviterka sveta

 
Kako se njeno zdravlje pogoršavalo, osoblje doma je redovno obaveštavalo zabrinute korisnike Tvitera.
Izvor: Blic

Ma ne da sam se zabrinuo za nekog ko ima 100 i kusur godina.
 Pre neki dan sam se baš raspravljao (žešće) sa mušterijom. Sve vreme narndžena na mene, ja je pitam šta nije u redu rekoh da ne radim nešto pogrešnio a ona kaže da je to zbog njene majke jer je bolesna i možda će da umre. Ja je pitam pa koliko godina ti majka ima a ona kaže 96. Rekoh joj " ma šta mi kažeš, ima 96 i umire   Smile Smile". Ne shvatite me sad pogrešno ali toliko mladih ljudi kod nas, u svetu izgubi život a ova se nasekirala zbog fosila.

Evo vam jedan hitić.


IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
baba je posle 100e odluchila da postane moderna Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
a ona kaže da je to zbog njene majke jer je bolesna i možda će da umre. Ja je pitam pa koliko godina ti majka ima a ona kaže 96. Rekoh joj " ma šta mi kažeš, ima 96 i umire    ". Ne shvatite me sad pogrešno ali toliko mladih ljudi kod nas, u svetu izgubi život a ova se nasekirala zbog fosila.

а после колико то година тачно мајке престају бити особе за чије здравље треба бити забринут? И ова друга граница ... која се односи на смрт вољене особе? Живо ме занима.
« Poslednja izmena: 30. Jul 2010, 10:02:00 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Citat
a ona kaže da je to zbog njene majke jer je bolesna i možda će da umre. Ja je pitam pa koliko godina ti majka ima a ona kaže 96. Rekoh joj " ma šta mi kažeš, ima 96 i umire    ". Ne shvatite me sad pogrešno ali toliko mladih ljudi kod nas, u svetu izgubi život a ova se nasekirala zbog fosila.

а после колико то година тачно мајке престају бити особе за чије здравље треба бити забринут? И ова друга граница ... која се односи на смрт вољене особе? Живо ме занима.
Pa ja ne kažem da treba izbrisati osećanja ka nekom bliskom, ali da se sad ceo svet sekira što će neko ko  je prešao stotu da umre od starosti... A u slučaju koji se meni desio, bilo bi ti jasnije da si bio prisutan. Očigledno si me pogrešno razumeo čim si me citirao. Ta moja mušteria čija je majka (verovatno) na samrti se bacila u frku ko da joj ne daj bože umire dete od 20-tak godina. Daleko bilo da ponovim. A ja sam joj naleteo ko kec na desetku da se prazni na meni zbog tog "problema". Ma dobro da sam se suzdržao inače...
Ne može da bude isto kada izgubi život neko ko je mlad i neka baba od 100 godina. Uostalom eno gore je hitić.
« Poslednja izmena: 31. Jul 2010, 01:37:50 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
uvek postoji ona većinska, konzervativna struja, koja prihvata samo novotarije nastale do njihove 30-35. godine. Sve posle toga je "pogrešno" i naravno, "bolje je bilo u njihovo vreme".
Obožavam ovakve pojedince, koji nemaju tu užasnu osobinu, da izgube onu radoznalost i širinu duha iz mladosti. Nego redovno upadaju u kolotečinu i monotoniju.

Bakuta, nek' ti je laka crna zemlja i svaka čast
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Ma svaka njoj čast kad je sa 100 godina počela da hakeriše po netu ali da se sad ceo svet baš sekira i da je to zanimljivost e to ne bih rekao. Treba da se otvori na forumu deo gde će se prezentovati -nebitne zanimljive iformacije od kojih nemamate nikakve koristi.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 178
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
ja ipak mislim da joj neko poslo link od Ekrema Jevrića pa jada nije izdržala i umrla od smijeha!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Ta moja mušteria čija je majka (verovatno) na samrti se bacila u frku ko da joj ne daj bože umire dete od 20-tak godina.

Bacila u frku ... nasekirala zbog fosila ... jel si ti svestan o cemu pricas uopste ili bacas komentare bez ikakvog razmisljanja? Umire joj majka, zena koja ju je rodila i o njoj brinula i svoj zivot posvetila njoj i ako je imala srece da budu jako vezane, da sa njom ima prisan odnos, a verovatno jeste obzirom da joj je toliko tesko, ta tuga ne moze ni sa cim da se uporedi.

Kad ostanes bez majke, ostajes sam. To uglavnom shvataju zenska deca kad do toga dodje. Bez obzira na trenutno porodicno stanje itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Potpuno razumem šta pišem i ne bacam se komentarima bez veze. Majka joj ima 96 godina a ona se ponašala ko da joj nedaj bože... Uostalom da si bila prisutna shvatila bi. Rečima ne mogu da dočaram. Ne želim da produbljujem da ne bih ispao morbidan. Poštujem svačiji život i nečija osećanja ka nekome. Ali zar u devedesetim, zar nije to već kraj puta predodrećen večini ljudskog roda. Ili smo predodređeni da živimo 200 godina pa se bacamo u frku jer smo umrli mladi u devedesetim.
Žalosno i bolno je kad život izgubi mlada osoba a "Bog da dušu prosti" onome ko u dubokoj starosti umre prirodnom smrću. Jel vam sad jasnije? Ili možda treba da živimo 200 godina? Da celom svom potomstvu budemo na grbači jer smo bolesni i ležimo u krevetu?

I ta moja mušterija je 1946 godište, dakle  ima 64 godine video sam joj ličnu kartu. Majka joj ima 96. Ajde javi mi se kad budeš imala 64 godine a daj Bože da svi doživimo te godine u zdravlju. Razumeš me o čemu pišem, neću da produbljujem da ne bih ispao morbidan.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 14:16:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.