Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:24:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ultras Bjelo polje...  (Pročitano 17784 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
OGLASILI SE BJELOPOLjSKI NAVIJAČI “ULTRASI”
Podgorička policija nas tretirala kao stoku


Nakon odigrane utakmice između Zete i Jedinstva na stadionu “Trešnjica” u Golubovcima, navijači bjelopoljskog kluba, popularni “ultrasi” imali su bliski susret sa policijom nakon čega su izdali zvanično saopštenje.
- Stigli smo vozom organizovano u Golubovce, nas 80, kao što inače putujemo na sva gostovanja Jedinstva i nakon što smo kročili na stanični peron opkolila nas je policija i počela da nas bez razloga vrijeđa. Jedan od komandira nam je čitavo vrijeme prijetio prebijanjem što je i ostvareno nakon što smo stigli ispred stadiona. Izdvojili su iz naše grupe njih četvoricu, koje su uveli unutar stadiona i brutalno pretukli. Razlog je bio što je neko od nas ubrao jednu jabuku i dobacivao nekim prolaznicima. Onda su nas pretresli i istina je pronašli nekoliko bezbol palica i samo jednu britvu. To su naši članovi ponijeli iz straha od najavljenog sukoba od strane navijača Budućnosti “varvara” - kaže se u saopštenju.
Dalje, bjelopoljki navijači ističu kako su uvedeni unutar stadiona gdje su bili opkoljeni policajcima.
- Čitavo vrijeme su nas provocirali prijeteći nam sa željom da neko od nas reaguje kako bi imali razloga da nas biju. Čak su nam branili da pjevamo pjesme iz našeg navijačkog repertoara o “varvarima”. Uz to, rekli su nam da će i u Bijelo Polje doći da nas premlate i sa kamerom pojedinačno nas sve snimili. Ponašali su se prema nama kao da smo stoka u toru, a ne mladi ljudi. Ovo što nam se desilo neprimjereno je, jer smo u ovom prvenstvu tri puta organizovano putovali na utakmice naših ljubimaca i uvijek sve prošlo bez probleme. I to sve u Srbiji, dva puta u Beogradu i jednom u Novom Sadu. Dobro ćemo razmisliti hoćemo li negdje ići po Crnoj Gori - istakli su “ultrasi” u svom saopštenju, dodajući kako postoji, s obzirom koliko su iziritirani ponašanjem podgoričkih policajaca, bojazan da u subotu kad dolazi na bjelopoljski gradski stadion Budućnost, između “ultrasa” i “varavara” dođe do žestokih sukoba
.


Za one koji jos ne veruju da je forum verodostojna slika njihove tribine, evo i zvanicno saopstenje Ultrasa, povodom incidenta u Golubovcima Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
haha a pazite i nickove sa tog foruma i ostale teme, ne mogu da verujem  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
ovo je navlakusa teska...ne mogu da se skinem sa njihovog foruma pa to je je...
i dalje ne verujem svojim ocima da postoji tako nesto...

"ja sam stari ultras iz prvih dana. svi ste vi bili djeca kad sam ja iso na utakmice. i evo sto cu da vam kazem. ja sam zato da nas novi vodja bude marko (zlo). dzon je odlican momak ali nema ono sto ima marko (zlo). marko je jos ko mali volio da se bije i sad se bije. tukao je u grbalj i tukao je u pljevlja kad smo bili nas trojica po neki sir i taman posli na utakmicu. nevjerujem da je dzon bolji od njega.
dzon je inace jednom bio u nedakuse u dom kulture i tamo su ga prebili neki prijepoljci a to niko ne pominje. a marko (zlo) je uvjek umijo sa takvima. ja bih vam svima bio vodja ali sam se ozenio i skucio. znate ko sam vjerovatno ako ste ranije bili u ultrase. i ne svidja mi se to sto cujem da neki novi pojedini ultrasi sad idu na kosraku.
nemojte mi dirat ovdje marka jer smo ja i on stari drugovi. ako dodje ovdje pozdravlja ga boki i pita ga sto ne svrati kod mene. spremila mi je zena kolaca nekih sad pa te cekamo brate moj marko. i nedaj se dzonu. on nije sposoban da bude vodja kralje moj. ti si za to rodjen. ti znas da sam ja govorio jedini kad smo bili zajedno u ultrase da si ti buduci vodja. nemoj me razocarati. a i ja cu se vratiti. boki ce se vratiti i za to ce cuti svi. jebacemo majku svima i varvarima i grobarima i delijama. mi smo jaci od svih i najaci. mi smo navijaci najbolji u crnoj gori i sire.
ultrasi slusajte me i izaberite mi marka. marko (zlo) samo naprjed nemoj da te dzon pobijedi. i ja direkno okrivljivam grupu iz pruske za paljenje svlacionica posle utakmice sa buducnosti. to cu reci i policiji i klubu i svima. jer znam ono balavce iz pruske sto je sa svojim drustvom tu noc otisao i zapalijo prostorije kad tamo nije bilo nikog. jeli vam jasno. da ne bi pricao o tome morate uraditi nesto i izabrati marka (zlo). velika nepravda bi prema njemu bila da dzon postane vodja. dzon nije ni hrabar a ne bi bio dobar vodja. marko je hrabar i ja ga biram za vodju. kad on bude vodja dosta nas ce mo se vratiti i pjevati. a ako izaberete dzona ode sve u kurac. to znate i znajte. cujte i pocujte. i smislio sam novu pjesmu a stavio sam je u potpis dolje. ja nevolim varvare. to da znate.
boki

ja sam stari ultras
marko (zlo) novi vodja
jfc
napred jedinstvo
ti si nasa prva ljubav bjelopoljsko jedinstvo
marko zlo i boki dva druga ratna"

 Smile Smile Smile Smile

"Ni Dzon ni Marko nisu dorasli da budu vodje ultrasa . Gassii je kralj !!!!    

ko si ti picko.ti to kazes za moga marka druga. sram te bilo"
 Smile Smile Smile

ko ovo ne skine,zajebace se grdno...najjaci glas medju ultrasima BP
http://www.mytempdir.com/539905
 
 Smile Smile Smile Smile

rezime...smajli koji se valja po podu od smeha
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Citat:   
Nijeste upravu, Dzon tuce kao drot, ali to ne znaci da je automatski drot.. avetinje, vi nijeste pri svijesti kad tako pricate
Svi za Dzona,Dzon za sve   


Citat:   
- pa i ja sam reko da je huliganski sistem raspadnut. citas li jado sto?
ja imam ono sa krznom, bas je odlicno..uzeo sam je kod kineza kad sam bijo u bg sa ernesom.

- e jado ti bijo u beogradu.
pa ti si beograd vidijo samo na televizoru.

- a cuti tu. bijo sam vise puta od tebe, zato ne zbori.

- a dje si bijo?pita cu ernesa ako slazes pazi se !!!

- pita j ernesa nek ti zbori.

- pito sam ernesa veli ne sjeca se ko je bio s njim.
a jes bio u onoj ulici admirala geparda?   



Citat:   
Neka se pobiju ***** i Dzon a ja znam da je ***** jaci i da ce nam biti vodja. Neka jaci bude vodja a ovaj porazeni moze da nosi zastave.   



Citat:   
- pa neka se pobiju dzon i ***** i neka bolji iz tog duela bude vodja.posteno.najpostenije.
ako neko bude uleceo u tucu, licno cu ga slomiti i napuniti olovom.eto,da nebude da nisam reko na vreme.
***** ce ga slomiti ko granu zimzelenu.

- oce djaola, ne znas ti kako je dzon jak. ka zemlja!   
---

ne znam jeli se znamo ali ja sam oduvijek mislio da postavim ovu temu ali mi nesto nije dalo. Mislim da vise vucem nekako na cesual sistem jer fajerku ne skidam maltene ni kad spavam.
uvek gledam da obucem i neke dobre patike, naravno ako imam da kupim, uvek kupujem da budu dobre marke.
Gledo sam neke jos sajtove po engleskoj i gledam nekako da mi posalju neki rodjaci sve sto ima od burrberija jer je to kod njih hit najveci.Svi imaju kape te i mnogo dobro izgledaju kada se nose.
i ovaj hiliganski sistem znam dobro jer uvijek gledam ako mogu da pomognem i da ako treba da se malo huliganisem ali uvijek gledam da se neko dobro sranje napravi.
zna se ko su ultrasi u nasoj zemlji, jedan mi drug studira u beograd i kaze mi da nas delije strasno uvazavaju kao huligane.

(onda mu drug u nevolji pomaže

ma hool naravno. Da se vidi ko smo, a ne da skrivamo iza markirane garderobe. I da kada udjemo u podgoricu i kad se cuje pjesma da se i cuje i vidi ko smo. A oni stariji je glupo da se oblace nekako po modi. Za njih je da se skuce. Ne trebaju nam dede da se biju. Oni nek budu uz nas, i fala im.

i vrhunac svega   

I ja sam vishe za kezual ...samo treba odabrati dobru odijecu da prepoznaju nas stil....kad idemo na gostovanje da nas provale i bijeze


Ne,ne,ne...ja i dalje ne verujem da je ovo istina...



Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2006, 19:37:18 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Dzon je varka - Glasajte za Marka Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
tamo se ne zna ko koga zajebava  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
http://ultrasbp.11.forumer.com/viewtopic.php?t=378
 Smile Smile

2 posta od lika sa nikon Bajone-Najveci huligan   Smile Smile Smile

jasam sad u novi sad!!!!!!! da vam kazem samo dasu odje firma huligani i dase oni skupljaju na sjeveru od stadijona a u bjelo polje ne znam dje ce se skupit. bili su iz zemuna odje proslo kolo naviaci i bila je akcia sa njima pa se jos ne zna koje koga prebijo ali vosa je lose prosla al je pobedila sa 2:1. 

----
Zdravo braco! Ja sam sad u novi sad ali inace sam iz bp rodom i rodjeni sam ultras! hocu sve da vas podrzim narocito nasu bracu delije iz bp i da pozdravim Dzona, a isto bih pozdravjio i moju rodbinu ako sad ovo gledaju u bp!!!  Samo ocu sa nesto samo da prijupitam zasto su nam braca delije samo a oni jesu ok ali su daleko cak u bg?!!! Zasto nam nisu braca varvarini kad su nam sto puta blizi?
I hteo bi ako moze da mi neko kaze de da nabavi se baklje i one sto dime bonbe. Ja volim tuchu i huligan sam ali znam dobro i koreografiju ako se treba i baklje bih rado!!!

IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
-rodjeni sam ultras
-admirala geparda[b][/b]
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
haha ultrasi zamislite ako se cg ocepi na sta ce liciti njihova navijacka scena

onda ce mozda biti treci po vecini Wink  ali u Crnoj Gori Wink
hehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Bas je dobar sajt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:24:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.