Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:27:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uloga patrijarha i crkve u politici  (Pročitano 14012 puta)
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Oni ne bi trebali da se mesaju u politiku, a upravo to stalno rade. Koje je vase misljenje?

ја мислим да си ти страшно безобразан , па ми смо секуларна држава још од краја федалног поретка...

мислим да би ову тему требало закључати што пре јер нема доказа за овакве глупости...

модераторе молим да не допусте овакво провоцирање православне већине на овом форуму...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Otkud to pravoslavna vecina...
Da to nije sprovedena neka tajna anketa... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
е ајде ме сад још убедите да није....  Smile
у сваком случају тема је непримерена, поготову за патријарха Павла који апсолутно никакве везе са политиком нема...
много је већи утицај Ватикана у Београду (или нпр. Хрватској,па се о томе не отварају теме) него СПЦ-а, сстанко је чист провокатор....

не кажем ја да су у спц сци "чистунци" има и тамо бараба као и свагде али немају везе са политиком...

то за анкету уопште није лоша идеја, ајде да је спроведемо па да видимо!!!  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jan 2007, 11:13:53 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
Oni ne bi trebali da se mesaju u politiku, a upravo to stalno rade. Koje je vase misljenje?

модераторе молим да не допусте овакво провоцирање православне већине на овом форуму...

Човек је мислио о већини међу људима који су у основи припадници неке вероисповести а не генерална публикација на форуму...претпостављам да брат bambyle ту није рачунао на антихристе, богохулнике и вас партизане...  Smile

И молио бих за lock јер ово је бесмислено...напаћени квазиполитичарски пионири би да сеју неку мудрост тиме што ће осуђивати једину светлост нашег (већинско) друштва, а нису ни свесни да оваквом осудом само доводе до већег раздора и угрожавања свог статуса који је и овако на самом почетку свог постојања већ стигао до провалије
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ја не провоцирам ничију вероисповест па исто тако не желим и не волим да се провоцира моја...
свако има право да верује или не верује....као што свако има право на своје мишљење...
али не може неки Војвођански сепаратиста сстанко78 да тек тако без икаквог основа и доказа износи било какве оптужбе на његову светлост ....

Citat
Oni ne bi trebali da se mesaju u politiku, a upravo to stalno rade. Koje je vase misljenje?

на осонову чега је он дошао до таквог закључка, на основу којих доказа (тврдње чедомира јовановића за време антисрпске изборне кампање)....ово се у цивилизованом свету зове клевета и кривично се одговара

чиста провокација
« Poslednja izmena: 29. Jan 2007, 11:31:35 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Sto se tice samo teme ~ Crkva bi zelela da ima nekog uticaja, ali je kao i u proslosti samo masinerija vlasti...
Mislim da bi bolje pitanje bilo: "Kakav i koliki je uticaj drzave na SPC?"

Sto se tice ustava i autonomije...
Molim gosn. "sstanko78" da pojasni sta je to autonomija i na koji nacin je ukinuta...

U slucaju de ne bude znao odgovor na ovo kratko i jasno pitanje, zakljucicu da je u pitanju jos jedna osoba koja guta dnevno-politicke vesti bez imalo razumevanja...  Smile

Ne guta on dnevno politichke vesti, on guta tralala pesmice pionira Chede. I ko zna shta josh guta s obzirom da mu se partija zalazhe za prava pedera.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ха ха ха !!!
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Oni ne bi trebali da se mesaju u politiku, a upravo to stalno rade. Koje je vase misljenje?

модераторе молим да не допусте овакво провоцирање православне већине на овом форуму...

Човек је мислио о већини међу људима који су у основи припадници неке вероисповести а не генерална публикација на форуму...претпостављам да брат bambyle ту није рачунао на антихристе, богохулнике и вас партизане... Smile

И молио бих за lock јер ово је бесмислено...напаћени квазиполитичарски пионири би да сеју неку мудрост тиме што ће осуђивати једину светлост нашег (већинско) друштва, а нису ни свесни да оваквом осудом само доводе до већег раздора и угрожавања свог статуса који је и овако на самом почетку свог постојања већ стигао до провалије

А ја не бих волео  lock  јер ми је драга свака прилика у којој могу чедоиде на напуш... да их разбијем аргументима.
Дакле постављач теме није имао контрааргумент кад сам објаснио зашто су он и њему слични оптерећени са СПЦ. Онда је почео да скреће како је укинута нека аутономија Војводине (да ли је патријарх укинуо?)
Онда кад сам му објаснио шта је та његова аутономија, почео је да се извлачи како Србију не жели ниједна (запамтите, подвучено је зато што је сам тако написао - екстремисти воле да генерализују и недозвољавају изузетке) међународна институција. Онда је показано да је и то ноторна глупост.
Све у свему, ограничени ум који само зна да извикује пароле.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ма дечко је очигледно ментално ограничен!!!!
Патријарх укинуо Војводину....!!!! хе хе хе

острвише се змије на његову светост јер је човек изашао да гласа (основно право демократског поретка-да бираш и да будеш биран), још притом није рекао за коју опцију ће да гласа!!!

зликовци
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
острвише се змије на његову светост јер је човек изашао да гласа (основно право демократског поретка-да бираш и да будеш биран), још притом није рекао за коју опцију ће да гласа!!!

зликовци

Па кажем ја.
Они би забранили свештеницима да гласају. То је њихова лустрација Цркве.
Као и њихови очеви и дедови комуњаре.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:27:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.