Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:49:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ulazak Crne Gore u NATO pitanje vremena  (Pročitano 5725 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Nije neutralnost da pustis nekoga da te drka, neutralnost je da se ne opredeljujes za jednu stranu. Nama je od najboljeg interesa da se postavljamo tako. Nema tu ljubavi i mrznje.
Neutralnost je primer Austrije za vreme hladnog rata. Sve drzave, i velike sile su to priznale.
Austrija je sklopila ugovor sa svim komsijama o neutralnosti: priznavanje granica, nemesanje u unutrasne stvari.
Sklopi se ugovor. Mi samo masemo nekom nazovi neutralnoscu.

Lose si ukapirao koncept. Stvar je u tome sto je nama interes da se ne odlucimo za jednu od dve strane jer imamo koristi od saradnje sa obe... Kada bi se priklonili jednoj strani izgubili bi ovu drugu sto bi dalje impliciralo manje posla i vise poslusnosti.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Cinjenica je da se najvise gleda na neku od strana, a ne na samog sebe.
Na kraju krajeva, Srbija ni nema neku svoju politiku od 1918-e, od kada je unela drzavnost u Jugoslaviji.
Cinjenica je da raspadom drzave. Sloba je vodio jednu naopaku politiku, Srbija fol iznad svega, a drzanje Jugoslavije, proterivanje Kosova, pa svojatanje i niz nelogicnih poteza koje samo veze sa nacionalnim interesom nisu imale.
Nemamo ni nacionalnu stranku. Nesto simulira Voja Kostunica, ali cim dograbi malo vlasti odmah u njegovim redovima svi obuku dres DSS-a. I Julovcii i komunjare i veeeeeeeliki Srbi. Pa kada se ta boranija prokiseli, ni na sta ne lici, a sve gore i gore smrdi.
Sto se tice Crne Gore, oni da bi u nato, moraju samo jednu stvar medju ostalim da urade, koju nikada valjano nece uraditi: restitucija imovine. Mala zemlja a mnogo toga.
Racunaj da samo crkvi vrati sta je njeno bice trecina Crne Gore. A sve je to tako da je SRpska Pravoslavna Crkva, dok svoju ne mogu da ufuraju kao legitimnog naslednika.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Takva je politika jbg... Mali moraju da gledaju na vece.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Cinjenica je da raspadom drzave. Sloba je vodio jednu naopaku politiku, Srbija fol iznad svega, a drzanje Jugoslavije, proterivanje Kosova, pa svojatanje i niz nelogicnih poteza koje samo veze sa nacionalnim interesom nisu imale.


Kao naprimjer politika prema Republici Srpskoj Krajini. Sloba je bio odgovoran za to i nije mi jasno kako je ostao na vlasti nakon pada SK. 5 godina je vodio i rat na kraju sve tako prokockao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Takva je politika jbg... Mali moraju da gledaju na vece.
ma bre covece, malo mnogo mi gledamo ove vece. Kada cemo da gledamo svoju guzicu?
Ne vidis da je ovo stanje stvari: podelili javnost na jeuropu i Ruse. Vece gluposti nisam u zivotu video.

Cinjenica je da raspadom drzave. Sloba je vodio jednu naopaku politiku, Srbija fol iznad svega, a drzanje Jugoslavije, proterivanje Kosova, pa svojatanje i niz nelogicnih poteza koje samo veze sa nacionalnim interesom nisu imale.
Kao naprimjer politika prema Republici Srpskoj Krajini. Sloba je bio odgovoran za to i nije mi jasno kako je ostao na vlasti nakon pada SK. 5 godina je vodio i rat na kraju sve tako prokockao.
Ma ne mozes utuviti u glavu da je njih Sloba prodao. Oni mu nisu bili do samo teret.
« Poslednja izmena: 19. Nov 2010, 12:30:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Takva je politika jbg... Mali moraju da gledaju na vece.
ma bre covece, malo mnogo mi gledamo ove vece. Kada cemo da gledamo svoju guzicu?
Ne vidis da je ovo stanje stvari: podelili javnost na jeuropu i Ruse. Vece gluposti nisam u zivotu video.

Gledamo svoju guzicu tako sto smo neutralni.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ja sam pitao zasto je uopste bitno sta ce crnogorci da rade u slucaju da nas NATO napadne, misleci na cinjenicu da mi tu nemamo nikakve sanse sta god crnogorci radili i ti si mi odgovorio ovako:

Citat
pa,bitno je,jer NATO psine ce jos dugo,dugo biti aktivne u ovom regionu,te je samo pitanje vremena(posto Montenigeri udju u taj copor) kada ce i od Djetica traziti neko ucesce.
Smile Smile
pa...nece se nesto mnogo promeniti kad/ako oni udju u copor,ali,ipak-to ce biti jos jedna karika u lancu.tj-jeste da je NATO infestacija Balkana neizbezna,i sa tim smo se,nazalost,ipak svi manje vise pomirili,ali to ne znaci da su svi ravnodusni sto ce taj copor dzukela dobiti jos jedno pseto,i to jos iz susedstva.
plus-ne bi me cudilo da ih ostatak copora odmah uposli kao logistisku,a mozda i oruzanu podrsku za svoje KFOR bubasvabe na Kosovu,jer ALJbanija im jeste tu najlojalnija,ali,Crna Gora bi im bila daleko laksa i povoljnija kao logisticka podrska.pricalo se vec o tome,o tim planovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
ja sam pitao zasto je uopste bitno sta ce crnogorci da rade u slucaju da nas NATO napadne, misleci na cinjenicu da mi tu nemamo nikakve sanse sta god crnogorci radili i ti si mi odgovorio ovako:

Citat
pa,bitno je,jer NATO psine ce jos dugo,dugo biti aktivne u ovom regionu,te je samo pitanje vremena(posto Montenigeri udju u taj copor) kada ce i od Djetica traziti neko ucesce.
Smile Smile
pa...nece se nesto mnogo promeniti kad/ako oni udju u copor,ali,ipak-to ce biti jos jedna karika u lancu.tj-jeste da je NATO infestacija Balkana neizbezna,i sa tim smo se,nazalost,ipak svi manje vise pomirili,ali to ne znaci da su svi ravnodusni sto ce taj copor dzukela dobiti jos jedno pseto,i to jos iz susedstva.
plus-ne bi me cudilo da ih ostatak copora odmah uposli kao logistisku,a mozda i oruzanu podrsku za svoje KFOR bubasvabe na Kosovu,jer ALJbanija im jeste tu najlojalnija,ali,Crna Gora bi im bila daleko laksa i povoljnija kao logisticka podrska.pricalo se vec o tome,o tim planovima.
Taj copor o kome govoris i kuchence koje mu prilazi, su isto 70% Srbi. Ako su na samoj teritoriji pola-pola, vise ih ima u Srbiji nego u Crnoj Gori.
Ali hajde. Mediji sve ucine. I u Vojvodini je Chanak neprisnoveni guverner, sa 3% glasova, isto kao sto jedan SPS drzi celu Srbiju (energetiku, policiju, investicije, skolu) sa 4% glasova.
To bih ja nazvao: komunisticko izvrtanje demokratije.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6300
Тј. диктатура пролетеријата  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Ulazak Crne Gore u NATO pitanje vremena

pa, vreme je jako rastegljiva kategorija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:49:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.