Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ukraden telefon, sta i kako dalje?  (Pročitano 13157 puta)
15. Avg 2011, 15:40:13
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung i5700 + D880
Verovatno je bilo price o ovome ali ne pratim ovaj podforum pa otvaram novu temu, a moderatori ce me vec uputiti gde treba ako vec postoji odgovor na ovo sto cu pitati.

Dakle, juce sam bio na jednom jezeru 30km od Mitrovice, i neki mamlaz mi je maznuo telefon dok sam se kupao. U pitanju je Samsung Galaxy Spica tj. i5700, ali to je manje bitno. Zanima me sta sad da radim? Znam neke kojima su pronadjeni telefoni pomocu onog IMEI broja pa me zanima kako to sljaka. Imam taj broj na kutiji i bio sam u SUP-u ali me pederi uputili na Sid jer je to mesto gde sam bio njihova nadleznost. Ok, nije problem ni da odem tamo ako je realno ocekivati da mi to pronadju. Jel imao neko iskustva sa ovakvim situacijama? Cuo sam da to zna da potraje...

Zapravo, meni tu i ne treba telefon nego memorijska kartica, posto je na njoj bilo svega i svacega. Mada, u telefonu su mi svi kontakti, i tu mnogo gubim...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Sony xperia
Nije da nije bitno koji je telefon. Bitno je zbog vrednosti njegove. Ispod 200e vrednosti ako je, valjda toliko bese, ne ide Policija u potragu. Znaci ako je preko te vrednosti, odes u Policiju i oni preko tog ime-a, prate gde je. Znas ono, kojim trima predajnicima je najblizi i odredjivanjem tacke. Ako imas vezu u policiji, jos bolje. Mozes ubrzati.
« Poslednja izmena: 15. Avg 2011, 15:47:43 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung i5700 + D880
Ma ovaj sad polovan ne vredi 200 evra, mada mislim da oni traze preko 150 pa cu malo da slozim pricu da je toliko. A definitivno moram naci neku vezu posto me ovi sad salju u Sid (to jezero spada pod njihovu opstinu). Jebe mi se za telefon, njega sam ionako dobio za dinar prosle godine, nego mi frka zbog brojeva i nekih zajebanih stvarcica na memorijskoj kartici.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Пусти с времена на време смс на свој број нешто типа, алал ти телефон буди човек врати ми картице ... А од тог враћања слаба вајда ... Ортаку су дигли телефон, он пријави, њака се са муријом блабла ... после типа 7-8 месеци окрене свој стари број са мобилног из досаде ... нико се не јави. И онда тај неки лик види пропуштен позив и геније се јави са фиксног ... трте мрте нађу адресу, поново у мурију ... опет 'рац очи да избијеш

тако да слаба вајда ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Apple iPhone
Moras da prijavis tamo gde je ukraden telefon, tj u opsiti tog mesta. I onda ti ostaje da cekas....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-ne mora da bude u vrednosti od 200€ , to je jedno... drugo, ne odredjuje se vrednost polovnog fona ,nego novog (nema veze sto je tvoj polovan)...

   Već sam rekao ovde na forumu, a su pronasli sestrin (nekada moj) SE W910i , koji je u tom trenutku imao vrednost (nov) 120€ . Sestrin je bio polovan i nije vredeo vise od 50-60€ i ipak su joj pronasli kod neke babe koja ga je uzela na pijaci za 10€ .
Da li su se sazalili ,jer je otisla sa detetom u narucju, ne znam, ali znam da nije imala nikakvu vezu i da je telefon pronadjen kroz nedelju dana (od prilike)...
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Sony xperia
Videces da li ne mora da je 200e. Mislim, i u prodavnici da ukrades nesto ispod te vrednosti, ne izlaze na uvidjaj. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
Videces da li ne mora da je 200e. Mislim, i u prodavnici da ukrades nesto ispod te vrednosti, ne izlaze na uvidjaj. Smiley

-ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da ce mu naci fon, ali nadjen telefon moje rodjene sestre(cija je vrednost bila daleko manja od 200€) govori da postoji mogucnost. Sigurno ne bih davao lazne informacije (ili nadu) i to svaki ucesnik koji cesce posecuje "Mobilnu telefoniju" na Bureku vrlo dobro zna ! Sve od njih zavisi....
« Poslednja izmena: 15. Avg 2011, 20:18:36 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Sony xperia
Mogucnost postoji. Ne kazem da ne postoji. Niti kazem da dajes lazan info. Ali to im je jedan od okvira. Svastikinoj kumi je na sred ulice neko maznuo torbu, vracala se iz prodavnice i imala novcanik sa nekom jos sicom ostalom. Nisu hteli da dodju i pokrenu postupak.

Za telefone, ove jeftinije, ne pada im na pamet. Ako se ima neko, neka vezica, dobro doslo. Smiley Kao i svugde. Zemlja Srbija brale Smiley
« Poslednja izmena: 15. Avg 2011, 20:26:01 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
-hhmmm... pa jbg, na zalost, tako je.
   Bilo bi dobro da Falzone javi sta je uradio,cisto zbog ostalih ucesnika. Ako se jos nekom, ne daj Boze, tako nesto desi, da znaju ljudi sta dalje...
« Poslednja izmena: 15. Avg 2011, 20:33:43 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.