Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ukraden telefon, sta i kako dalje?  (Pročitano 13163 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Sony xperia
Da. Bilo bi dobro. Svakako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia N8
Idi u sup i prijavi kradju, dokazi da si vlasnik telefona... ostalo je njihov posao  Smile
Pusti price da ne traze ispod 200e i da panduri ne rade svoj posao...

Ovako...
Drug je nasao na autobuskoj stanici mobilni nokiu 6120, prosle godine ne verujem da je vredeo vise od 100e. Ubacio svoju neku levu karticu i koristio telefon za poruke! Posle mesec dana, zovu ga panduri na njegov drugi broj i drugi telefon i traze ga po imenu i kazu mu da koristi ukradeni telefon!  Smile

Kako???

Pratili su broj koji je u toj nokiji, videli sa kim najvise komunicira (sa nekom ribom). Pozvali nju na razgovor, ona se jadna usrala, izgubila, nije ni znala zasto je zovu.  Smile
Napisali su joj 5 brojeva telefona sa kojim ona najvise komunicira i od tih 5 je bio i njegov! Trazili su joj podatke od tih osoba i to je to...
Decka su kulturno pozvali i rekli da vrati telefon koji je nasao...po njihom "ukrao"  Smile
Da ne pricam dalje... hteo ili ne, na kraju je otisao u sup da vrati mobilni.


Prema tome decace idi i prijavi kradju, nista te ne kosta i mozes se nadati da ce ti ga vratiti... a ovako ako ne odes samo si ga poklonio nekom smrdljivom sljamu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung i5700 + D880
Prijavicu svakako, samo cekam jos danas da vidim da li cu naci neku vezu u mitrovackom SUP-u ili moram ici u Sid. Krivo mi je zbog brojeva, malo mi je frka jer ima nekih neprikladnih slika i snimaka koji mogu da kompromituju mene i jos poneku zensku (a to je opet moja glupost, mada kapiram da se nece rasiriti) ali mi je najgore od svega sto ce se olos izvuci nekaznjen, verovatno... Ovo je drugi put da mi je ukraden telefon, ne znam koliko mi je ukradeno biciklova, jednom izgreban i jednom polupan auto... Pun mi kurac vise, nadam se da cu nekad uhvatiti jednog u akciji pa da mu naplatim za sve ovo do sad.

Ako ga nadju i kazu mi ko je, ima da izvadim memorijsku karticu i onda cu mu lepo zavuci telefon u bulju pa neka ga u zdravlju koristi.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
Sony Z2
onda cu mu lepo zavuci telefon u bulju pa neka ga u zdravlju koristi.

-ne zaboravi pre toga da aktiviras vibraciju !  Smile

   Izvini na sali, znam kako je odvratan osecaj....   Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2011, 17:24:47 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Samsung i5700 + D880
Ma opusteno, hvala na podsecanju...  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.112

-ne zaboravi pre toga da aktiviras vibraciju !  Smile

   Izvini na sali, znam kako je odvratan osecaj....   Smile

Kad aktiviras vibraciju?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Postovani,

Napravili smo novi sajt sa bazom IMEI brojeva za pronalazenje nestalih telefona pa ako vas interesuje bilo kakav vid saradnje obavestite nas o tome.

Unapred hvala



[Edit by Anea: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]

[Edit by Anea: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 18. Okt 2011, 14:48:45 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
@crna lista
Džaba ti brišu link, nalazimo te preko gugl. Nije ti loša ideja, upravo pročitah kako ste počeli i došli na tu ideju preko ES.
I meni su maznuli jedan telefon i policija ništa nije uradila. Jednostavno briga ih da se cimaju za takve stvari. A svodi se sve na 10 minuta posla ako se ostvari prava saradnja sa mobilnim operarterima. Ovako ostaje da se građani sami organizuju koliko mogu.

Preko IMEI koda za nekoliko minuta može da se nađe koji je broj ubačen u taj telefon. Onda ostaje da se proveri koji brojevi su zvali ili zvati sa tog telefona. U suštini sat vreme posla i eto nađosmo telefon. Ali ne, policija ima preča posla.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Vidim da ova tema postoji vec neko vreme, bilo bi mi jako ohrabruujuce da cujem da je neciji telefon nadjen u nekomskorijem trenutku.  

Meni je ukraden sluzbeni Black Berry iz tasne dok sam na kasi u samopoposluzi placala racun.
Kradju sam ustanovila nakon 5 min, vratila se u prodanicu, nista.
Odmah sam pozvala operatera i bolkirala broj, koji je vec tada bio nedostupan.
Slucvaj sam prijavila lokalnom policijskoj stanici nakon sat vremena ostavila IMEI i sve ostalo sto uz to ide, dobila potvdu o izjavi i veoma obeshrabrujuci komentar da oni ne mogu uci u trag telefonu ako se ne aktivira.

Cena telefona je preko 300 EUR (mada za to niko nije pitao prilikom uzimanja izjave), telefon pripada firmi i sadrzi vazne sluzbene podatke i mailove.

U policiji nisu hrteli da prime nikakav sluzbeni dopis od firme za molbom za ubrtzavanje procesa. . . .


Da li je nekom poznat jos neki nacin?

Hvala unapred na svim ohrabrujucim informacijama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
ko sto rekose bez veze nista
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.