Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đukanović zbog pretnji poslanici na Tviteru završio kod tužioca  (Pročitano 1720 puta)
24. Dec 2018, 12:40:37
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
EPILOG SLUČAJA "MARINIKA SHVATI..." Đukanović zbog PRETNJI poslanici na Tviteru završio kod tužioca
24.12.2018. 11:55


vladimir djukanovic02 foto marko metlasFoto: M. Metlaš / RAS Srbija

Poslanik SNS Vladimir Đukanović dao je juče po nalogu tužioca izjavu UKP jer je Mariniki Tepić poslao poruku "Marinika, shvati, nećemo stati" koje aludiraju na preteće grafite upućene ovoj poslanici.

- Zbog toga što sam Mariniki Tepić napisao "Marinika, shvati, nećemo stati", aludirajući na izborne pobede i ubuduće, jutros sam po zahtevu tužioca dao izjavu u UKP. Kada se meni i mojoj porodici otvoreno preti da će nas pobiti, vešati, streljati, tužioca nema nigde. Bravo! - napisao je Đukanović na Tviteru.

Marinika Tepić objavila je da je "režimski poslanik Vladimir Đukanović ispitivan po nalogu tužioca zbog preteće poruke koju mi je objavio pre 6 dana".

- Potom je i ponavljao objasnivši da želi da me nervira. Hvala svima koji su reagovali i pomogli da se čuje do tužioca. Možda otkrije i pisca istih grafita - navela je ona, a na taj tvit je reagovao i Đukanović navodeći da je "dobro da dotična zna detalje sa ispitivanja.



Potom je ponovio pretnju zbog koje je i završio kod tužioca:

- Elem, Marinika shvati nećemo stati! Pobedjivaćemo vas uvek na izborima - rekao je on.

Đukanović je skandaloznu poruku Mariniki Tepić poslao prošle nedelje nakon njenog komentara u vezi sa izborima u Lučanima.

- Poruka Mariniki Tepić povodom njenog nezadovoljstva pobedom SNS u Lučanima - Marinika, shvati, nećemo stati - napisao je Đukanović, a zatim je usledio i njen odgovor:

- Svinjo fašistička - napisala je Tepićeva.

Đukanović nije stao već je nastavio:

- Evo, još jednom, zbog činjenice da se drugarica Marinika Tepić užasno nervira i uzbuđuje zbog pobede SNS u Lučanima, ja moram da joj poručim - MARINIKA, SHVATI, NEĆEMO STATI! Pobeđivaćemo i ubuduće - napisao je Đukanović.

Tepićeva je 2017. u skupštini pitala šta međunarodno prepoznati fašisti Džim Doson i Nik Grifin traže u Srbiji. Nedugo posle toga, osvanuli su grafiti "Marinika, shvati, nećemo stati", dan nakon što je SNP 1389 objavio tekst u kom se kaže da “ako država stane, mi nećemo stati”.

(M. Tašković)

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Zato ja velim, kakav qrac Vučić, on je najmanji problem u Srbiji. Sve dok je u ovoj Srbiji govana kao što je ovaj Djuka, ili ove "patriote" iz 1389, koji bez blama glume nacionaliste iako su kerovi lika kojeg je ovde postavio zapad da im završi Kosovo, a možda i nešto preko toga, mi i ne zaslužujemo ništa, jer smo govno od naroda. Sa tolikim procentom kloševa koji umesto obraza imaju đon, nama ni Amerika ni zapad ne mogu biti krivi za bilo šta. Pitanje je uopšte da li naroda sa takvim "ljudskim" resursima može uopšte računati na bilo kakvu budućnost. Ovo naravno važi i za drugu stranu medalje, tipa Vesića, Malog, Dinkića itd exDOS-ovaca, koji ladno od boraca protiv "Miloševićeve diktature" postadoše kerovi lika koji radno vreme troši čitajući šta raja piše u komentarima po društvenim mrežama.
Gde god da se okreneš nigde nekog moralnog i profesionalnog integriteta, a od govana rođaci pite tj države ne biva. Ako će ono što bi u drugim zemljama bilo talog i meta isključivo podjebavanja ovde da bude neka elita, nema od nas ništa i džabe se zamlaćujemo raspravamo ko će da vlada u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Pa da.

To je ona priča da ovde nema građanstva - ni za političara ni glasača.
I da u Srbiji u 19. vj nije bilo dovoljno uopšte gradova od tipa 10 000 da se razvije neko društvo.

Dovoljno obrazovanih, solidarnih ljudi. Uhljebima i koristoljubivim prostim "seljacima" ne pomaže ni monarhija ni jednakost komunizma a tek demokratija iju naopako. U svemu vide samo novi talas za lično uhljebljenje.

I to ne mislim građanstvo slušaju operu imaju gej prijatelje, kul su i proevropske orjentacije.

Nego bilo kakvog, i patriotskog građanstva. Nema niš, niti će biti.

Ožiljci kolonizovanosti valjda. Nema Srbin svjest da od opšteg dobra dolazi i lično.
Vlast je uvijek bio stranac, Turčin, Švabo, strano tijelo koje ubija a ako je slabo ubijemo ga.
Nema društva, kolektiviteta, kohezije.

Gotovo svi naši veliki pisci pričaju upravo o tome.
« Poslednja izmena: 24. Dec 2018, 18:00:23 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Предност АВ режима у односу на идеолошки потпуно исти бивши режим Бориса Тадића је тај што АВ кокетира са националистима.
Дакле не ослања се само на једну штаку, на ЕУропејску штаку, као што је то радио Тадић, већ користи и националисте, како из својих редова као што је Ђука, тако и из туђих као што је Миша Вацић или Стефановски из Заветника.

Нама и тек како одговара, да режимски медији попут Хепи ТВ у директном програму убаце Младића, да проЕУ режим врти причу о подизању споменика Милошевићу, да се дешавају овакви националистички испади ''нећемо стати'', да нам у посету долазе енглески фашисти, па онда аустријски, па Додик (мада њега је и Тадић грлио), да државно руководство посећује трибине десничарских пројеката.

Као што нам је Коштуничин режим такође био мање зло, па сетимо се да су они поставили слику председника владе Милана Недића у згради владе, заједно са сликама осталих председника.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sto kaze putin ja sam najveci nacionalista... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
На страну то што је Ђука говедо али како је ''Мариника, схвати, нећемо стати'' претња?

Ево ја сам глуп па ако има неко паметан да ми објасни. Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
guglaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Гуглао и нема ништа о томе шта су јој радили па да неће стати нити шта то под ''стати'' подразумева. Нити је физички нападана нити ништа. Smile

Она је реаговала поводом посете неких десничара и називала их фашистима а ови су написали сутрадан ''Мариника, схвати, нећемо стати''. Не видим како је то њој лична претња ако они кажу да неће да престају са својим политичким деловањем... Smile

Људи вазда преувеличавају ствари да би испали жртве... Smile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2018, 00:17:24 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Pa da.

To je ona priča da ovde nema građanstva - ni za političara ni glasača.
I da u Srbiji u 19. vj nije bilo dovoljno uopšte gradova od tipa 10 000 da se razvije neko društvo.

Dovoljno obrazovanih, solidarnih ljudi. Uhljebima i koristoljubivim prostim "seljacima" ne pomaže ni monarhija ni jednakost komunizma a tek demokratija iju naopako. U svemu vide samo novi talas za lično uhljebljenje.

I to ne mislim građanstvo slušaju operu imaju gej prijatelje, kul su i proevropske orjentacije.

Nego bilo kakvog, i patriotskog građanstva. Nema niš, niti će biti.

Ožiljci kolonizovanosti valjda. Nema Srbin svjest da od opšteg dobra dolazi i lično.
Vlast je uvijek bio stranac, Turčin, Švabo, strano tijelo koje ubija a ako je slabo ubijemo ga.
Nema društva, kolektiviteta, kohezije.

Gotovo svi naši veliki pisci pričaju upravo o tome.

Nekako je ljudima lakse da poveruju da je EU kriva ili ,,Zapad'' a ne ovo sve.  Smile
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.