Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:48:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ujedinjena evropa u planovima nacista  (Pročitano 13495 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson 
a šta je poreklo srpskog tri prsta i otkad je i šta znači?
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
Pravoslavci se krste sa tri prsta desne ruke a katolici sa celom sakom. Otuda i ta tri prsta simbol srpskog pravoslavlja.
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Pa ima više teorija i više ljudi je koristilo taj simbol kroz istoriju, počev od Miloša Obrenovića, pa do Vuka Draškovića dok je još bio relativno normalan, simbol pobune, otpora, prkosa, vere. Pogledaj po netu, ovo nije tema za to.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
a šta je poreklo srpskog tri prsta i otkad je i šta znači?

Valjda primecujes da su na slikama prsti odvojeni. Kod Srba su sastavljeni. Olicavaju Sveto trojstvo u Hristu. Tako se i krsti, spojenim prstima. To spajanje prstiju potice jos od Arhiepiskopa Sv Meleteja. Naime on je spajajuci rasirene prste docaravao jedinstvo prisutnima na tadasnjim Saborima. Prvo razdvajanje prstiju kod Srba mislim da je usledilo od Draskovica. On ih je u protestima koristio razdvojene. Sto se kod nekih karakterise na zaboravnost starog Hriscanskog pozdrava i okretanju antihriscanskom.

Ujedno on je, pored drugih naroda, npr Iraca, Poljaka proklamovao i da smo izgubljeno 13-o pleme.
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 20:02:33 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson 
a šta je poreklo srpskog tri prsta i otkad je i šta znači?

Valjda primecujes da su na slikama prsti odvojeni. Kod Srba su sastavljeni. Olicavaju Sveto trojstvo u Hristu. Tako se i krsti, spojenim prstima. To spajanje prstiju potice jos od Arhiepiskopa Sv Meleteja. Naime on je spajajuci rasirene prste docaravao jedinstvo prisutnima na tadasnjim Saborima. Prvo razdvajanje prstiju kod Srba mislim da je usledilo od Draskovica. On ih je u protestima koristio razdvojene. Sto se kod nekih karakterise na zaboravnost starog Hriscanskog pozdrava i okretanju antihriscanskom.

Ujedno on je, pored drugih naroda, npr Iraca, Poljaka proklamovao i da smo izgubljeno 13-o pleme.

za spojene znam...mene samo interesuje razdvojene...vuk veliki pravoslavac i antihrišćanstvo? pa u to vreme se budilo (ponovo) hrišćanstvo u srbiji...kako znam nacisti su isto bili antihrišćani...koje 13. pleme?
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Alcatel 
Digi, sereš, kao i obično. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
Digi pa citaj napisano. Smiley Ako su nacisti antihriscani sta sam napisao za odvojena tri prsta ?
Citat
Sto se kod nekih karakterise na zaboravnost starog Hriscanskog pozdrava i okretanju antihriscanskom.

Nije se u to vreme budilo. Hriscanstvo je bilo i pre toga. Iako si u zagradi stavio, ponovo.

13-o pleme. Pa kakav si to Jevrejin kada ne kapiras da je rec o 12 plemena koje ce biti spaseno nakon Armagedona. 144000 ljudi, 12 plemena sa po 12000 ljudi. Draskovic je pokrenuo na ovim prostorima pricu o 13-om plemenu. Izgubljenom plemenu. Tu istu pricu i drugi svojataju. Navedoh, Irci, Poljaci i ne secam se trenutno ko sve jos. Mislim da i Hrvati se nesto time bakcu.

A ta prica o 13-om plemenu je iskoriscena u prvoj verziji serije Galactica. U toj seriji, prvoj, originalnoj, mi na planeti Zemlji smo 13-o pleme koje nakon unistenja 12 plemena, krstaricaom Galactica krecu u potragu, za 13-im plemenom. A od njih su kao nastali Olmeci, Maje, Inka ...

Pa se onda provlaci i nekakva prica da je Isus pricao starosrpskim. Ima tih prica kojima se pali narod, prefinjeno provlaci i ustaljuje. A sve zarad nekog interesa.
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 20:42:00 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson 
Digi pa citaj napisano. Smiley Ako su nacisti antihriscani sta sam napisao za odvojena tri prsta ?
Citat
Sto se kod nekih karakterise na zaboravnost starog Hriscanskog pozdrava i okretanju antihriscanskom.

Nije se u to vreme budilo. Hriscanstvo je bilo i pre toga. Iako si u zagradi stavio, ponovo.

13-o pleme. Pa kakav si to Jevrejin kada ne kapiras da je rec o 12 plemena koje ce biti spaseno nakon Armagedona. 144000 ljudi, 12 plemena sa po 12000 ljudi. Draskovic je pokrenuo na ovim prostorima pricu o 13-om plemenu. Izgubljenom plemenu. Tu istu pricu i drugi svojataju. Navedoh, Irci, Poljaci i ne secam se trenutno ko sve jos. Mislim da i Hrvati se nesto time bakcu.

A ta prica o 13-om plemenu je iskoriscena u prvoj verziji serije Galactica. U toj seriji, prvoj, originalnoj, mi na planeti Zemlji smo 13-o pleme koje nakon unistenja 12 plemena, krstaricaom Galactica krecu u potragu, za 13-im plemenom. A od njih su kao nastali Olmeci, Maje, Inka ...

Pa se onda provlaci i nekakva prica da je Isus pricao starosrpskim. Ima tih prica kojima se pali narod, prefinjeno provlaci i ustaljuje. A sve zarad nekog interesa.
rekao si da je vuk počeo koristiti razdvojena tri prsta što je (tu i tamo) antzihrišćanstvo, a ja sam rekao da vuk kao antihrišćanin??!!
hrišćanstvo je bio, ali posle 45-e do 90-tih nije imao uticaj..nego tek od 90-ih.
nisam jevrejin (mada iz profila zbog nosa mogao bi biti Smiley ), nisam ni neki vernik ni star trek, galaktika, star wars fan...a nisam ni matematičar, ali probaću ovo:
((nacisti+tri prsta)*antihrišćanstvo)/((vuk+tri prsta)*hrišćanstvo)*okultizam=novi svetski poredak??!!
(i nacistički onda za ceo svet i srpski sad za ove prostore?)
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 20:54:44 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Sony xperia
Za jevrejin, izvini, delovalo je tako do sada. Bar ono sta sam video. Nisam ni rekao da si vernik vec samo naveo jedno od mesta gde se to koristilo.

I da, indirektno se svodi na to oko Vuka. Lepo sam napisao da neki to tako shvataju. A on koristeci taj pozdrav sa rasirenim prstima, koje su ustase preuzele od nemaca, a gde se za vreme WWII nigde ne pominje takav pozdrav kod cetnika, vec dobrovoljackih jediunica koje su se zaklinjale pred Kraljem ali sa spojenim prstima ... dugacka recenica? Smiley

Idem da dremnem. Ziv bio.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Maj 2012, 21:07:04 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
13 to pleme su hazari a od njih su potomci rotshildi, neznam So, they say.
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:48:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.