Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapsena bivsa direktorka JKP "Gradske pijace" Beograd Gordana Matijasevic  (Pročitano 16124 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Па није она лично ништа крала,само је потписивала лажне фактуре.
А како је могла да зна да су лажне?Није могла.
Сходно томе-Слобода за другарицу
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
necu vise da idem na pijace
Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Интересантно,зашто пијаце никад нису дошле на неки тендер за приватизацију..бар ја нисам чуо?
Продајом само две пијаце рецимо(било би 300 хиљада интересената јер је то непресушни извор прихода),могли би да направимо оне неопходне мостове,заобилазнице,санирамо постојеће+ да нам остане.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Safari 413
Ma neka uhapse odmah i Koštunicu, šta ga obleću kao kiša oko Kragujevca?! Ovi sada treba da imaju u vidu da nisu nesmenjivi, i da ako glavni budu Toma i Aca, ode pola DS-a iza rešetaka.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ma neka uhapse odmah i Koštunicu, šta ga obleću kao kiša oko Kragujevca?! Ovi sada treba da imaju u vidu da nisu nesmenjivi, i da ako glavni budu Toma i Aca, ode pola DS-a iza rešetaka.
A ti si Nešo vidim Vojin čovek.  Smile
Koštunicu i treba u aps, jer ga nije sramota da naziva političkim progonom istrage o krađama reda veličine stotina miliona evra. Nego bi vi da se krade, pa kad se izgube izbori da pustite ove nove da malo kradu oni, a niko nikoga da ne hapsi. I tako u krug. Teško bato da to može dugo da potraje. Inače poenta političkog pluralizma je da se vlast menja da bi se pročišćavale institucije. Ukratko, nova vlast pohapsi staru vlast koja je lopala, jer nisu njihovi. Sa druge strane ne smeju oni da kradu, jer znaju da ih čeka isto kad dođe druga vlast. Znam da mnogi u Srbiji nisu tako zamišljali politički pluralizam, ali ja bi se iskreno obradovao i skunuo kapu DS-u kad bi to uradio.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2009, 21:30:28 od Srebrni Letač »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Safari 413
Ma nisam ja "ničiji čovek", svi političari su me razočarali i to debelo. Samo sumnjam u motive DS-a, ako se hapse DSS-ovci sada nakon više od godinu dana u uslovima nestabilne vlade i mogućih izbora. Sve mi liči na početak političke kampanje. Da se razumemo, svako ko je krao i zloupotrebljavao položaj, ne samo u zatvor, nego i zaplena imovine i zabrana na bavljenje politikom. Ja pitam šta je sa ostalim lopinama, gde je recimo Ivičino koferče, zašto Goranu Kneževiću ne počinje suđenje? Ima još sumnjivih koji su danas u vlasti, afere ih prate još od 2000. Šta je sa njima? Na tog Koštunicu se digla cela drugosrbijanska klika, kriv im je za sve čega mogu da se sete, idu specijalne emisije u kome se sve to lepo poveže i namontira. Moguće je da su ovi radili nešto od toga, ali meni sve to liči na političku hajku.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
Pijaca uopste, je odvajkada bila u Beogradu steciste mesetarenja.
ne znam kako je danas, ali pre, ako si hteo da uplatis tezgu za godinu dana, nisi mogao da nadjes slobodnu ili si mogao da dobijes negde na kraj pijace, gde jedva dodje neko.
Ali ako si znao coveka, isprsio mu lovu, mogao si imati najbolju tezgu. Sve je imalo cenu.
Zato je privatizacija, placanje poreza majka.
Za ove ljude nema dileme da su kao i svi ostali do sada mesetarili, tako da objasnjenje moze da bude samo sa politckom konotacijom.Hajde da me neko uveri da policija nije znala ciji su clanovi, nego su pronasli mesetarenje tek tako, pa tek posle slucajno se ispostavilo da su iz dss-a.


Onog svinjara treba u aps, pod hitno. Gde god krenes, putevi koje je radio se krune. Trebace ponovo da se urade. Onaj njegov konobar napravio 600 stelt vagona od 1000. Delio stanove po Beogradu 'na cuvanje'.
To je vec ogromna para koju svi placamo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Покушај застрашивња и ништа више! Београд као Чикаго!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Покушај застрашивња и ништа више! Београд као Чикаго!

Кад би још и покушај застрашивања успео,па већина престала да дрпа како им се ћефне,то би било сјајно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ma nisam ja "ničiji čovek", svi političari su me razočarali i to debelo. Samo sumnjam u motive DS-a, ako se hapse DSS-ovci sada nakon više od godinu dana u uslovima nestabilne vlade i mogućih izbora. Sve mi liči na početak političke kampanje. Da se razumemo, svako ko je krao i zloupotrebljavao položaj, ne samo u zatvor, nego i zaplena imovine i zabrana na bavljenje politikom. Ja pitam šta je sa ostalim lopinama, gde je recimo Ivičino koferče, zašto Goranu Kneževiću ne počinje suđenje? Ima još sumnjivih koji su danas u vlasti, afere ih prate još od 2000. Šta je sa njima? Na tog Koštunicu se digla cela drugosrbijanska klika, kriv im je za sve čega mogu da se sete, idu specijalne emisije u kome se sve to lepo poveže i namontira. Moguće je da su ovi radili nešto od toga, ali meni sve to liči na političku hajku.
Sigurno je politička hajka, nije to problem, poenta je da tako treba i da bude. Konkurentnost na političkom tržištu. Kad bi oni jedni drugima hapsili lopove, ti bi imao u 2-3 saziva vlade pročišćene institucije i smanjenu korupciju i odliv sredstava preko nameštenih tendera i sl. Evo ti u Kolubari, Prošle godine je to JP potrošilo 70 milja evra za "iznajmljivanje" mehanizacije. Jedan katerpilerov buldozer košta 250-300 iljada dolara, ganc nov. Sad ti vidi za te pare šta je moglo od mehanizacije da se kupi, a gde su te pare danas. Sve ti to ulazi u proizvodnu cenu struje, i te pare plaćaju svi gađani Srbije. I tako se radi još od kraja osamdesetih, ali je DSSov kadar to razvio do maksimuma. Imaš TE Kolubara B, na kojoj je pokradeno više od milijarde u protekle 2 decenije. Krađe će biti dok lopovi ne počnu da završavaju iza rešetaka. A tebe kao građanina ne treba mnogo da sekira što to DS radi da bi snizio rejting DSS-a. Kad bi se oni rokali hapseći jedni drugima lopove ... gde bi nam bio kraj. Za 7-8 godina ne bi smeo da prihvati flašu ljute, a ne koverat sa evrićima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.