Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:34:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ugrozavanje sigurnosti Zutih vs DSS-a  (Pročitano 5795 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
a ja tebe pitam zasto i dalje lazes?????

Smaras  Smile I onako smo samo nas dvoje na ovom delu foruma tako da idem da spavam.  Smile Imas dokaze tu a ako si slep zao mi je  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Smaras  Smile I onako smo samo nas dvoje na ovom delu foruma tako da idem da spavam.  Smile Imas dokaze tu a ako si slep zao mi je  Smile

meni je zao sto si ti ogranicen. ko uopste prica o 10 000 pohapsenih? i nadji mi ko je to uhapsen a da bas nije postojao nikakav razlog?

p.s.: bila su cini mi se dvojica koji su stvarno hvatani nevini, a jedan od tih je lik koji je licio na nekog krimosa pa ga je policija maltretirala i nadam se da je dobio odstetu. fond za humanitarno pravo je isto vise puta reagovao u toku sablje, ali to ne menja sustinu
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a ovo je kao pravna drzava pa se zna sta je cija nadleznost????

da, da panduri obuku odore, stave perike i onda sude... Smile Smile Smile

pa sta mislis ko je kriv zato sto ovo nije pravna drzava???
oni sto su posle 5. oktobra krsili ustav jer je Milosevicev, kidnapovali,  krali mandate, glasali iz Bodruma, prodavali djindjicevim kumovima zgrade i fabrike za euro...   e tuzni zuti munlajtu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Нема сврхе полемисати са овима што су падали на главу. Не познају неке основне ствари типа ко суди, ко хапси, шта је чија надлежност, а са друге стране чим изнесеш неки аргумент онда си радикал. Треба вас све и жуте и плаве и црвене покачити на бандере за пример деци да им никад не падне на памет да се баве политиком кад порасту.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa kada vec policija ili ko vec pronadje pocinioce da li mislite da ih sud nece osuditi.Nije tu samo stvar ko koji resor drzi,ima tu i velikih pritisaka sa strane.Zamislite kada bi policija koju drzi dss pronasla pocinioce,a sud koji drzi ds ne bi osudio iste,da li zaista mislite da ljudi iz ds-a nisu svesni koliko bi to se to negativno odrazilo u javnosti i u ocima njihovoh glasaca.....Lako je da se kaze ovaj je pao na glavu ne zna neke osnovne stvari,stvar je u tome da sve sto se radi u Srbiji ima neku pozadinu,uglavbnom losu,i uglavnom nije nista kao sto izgleda,jer kada policija vec pronadje pocinioce znaci da najverovatnije ona i ima dokaze protiv njih,pa vi sad vidite da li ce ili nece biti osudjeni i vidite ko je pao na glavu pa ne razume dubinu stvari u ovakvim slucajevima...ccc Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Pa kada vec policija ili ko vec pronadje pocinioce da li mislite da ih sud nece osuditi.Nije tu samo stvar ko koji resor drzi,ima tu i velikih pritisaka sa strane.Zamislite kada bi policija koju drzi dss pronasla pocinioce,a sud koji drzi ds ne bi osudio iste,da li zaista mislite da ljudi iz ds-a nisu svesni koliko bi to se to negativno odrazilo u javnosti i u ocima njihovoh glasaca.....Lako je da se kaze ovaj je pao na glavu ne zna neke osnovne stvari,stvar je u tome da sve sto se radi u Srbiji ima neku pozadinu,uglavbnom losu,i uglavnom nije nista kao sto izgleda,jer kada policija vec pronadje pocinioce znaci da najverovatnije ona i ima dokaze protiv njih,pa vi sad vidite da li ce ili nece biti osudjeni i vidite ko je pao na glavu pa ne razume dubinu stvari u ovakvim slucajevima...ccc Smile


Ти си пао на главу, јер просто не да не разумеш дубину ствари него изгледа не разумеш ни онај плићи површински део. Наше судство је пре свега прожето митом и корупцијом, о политичким ''везама'' и да не говоримо. Када један судија буде постављен по политичкој линији од нпр. дс-а, он ће наравно у овом случају увек наћи неку ''рупу'' и одбацити случај под изговором да нема елемената кривичног дела па самим тим нема ни судског гоњења.
Проблем је у томе што си ти политички обојен и пристрасан па кад се угрожава безбедност и позива на линч друге стране за тебе то није кривично дело нити ти смета док кад неке ''твоје'' поткаче то је онда куку леле побише нас. Мало објективности није на одмет.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hehe ja politicki obojen jesam ali ni problizno tebe.Ja stvarno ne znam ko su stranke koje stalno pozivaju na linc,nazivaju predsednika judom i izdajnikom i pitaju ga na koji aerodrom slece da bi ONI mogli da ga sacekaju kako dolikuje,ne znam koja je to stranka ciji ministar kaze da razbiti poneki prozor i nije nista lose,ciji predsednik kaze da je u redu kraduckati,koji usred emisije sutira voditelja,koji uvrce ruku policajcu,ja zaista ne znam predsednik koje stranke 1opravdava ubistvo pokojnog premijera i uzdize njegovog ubicu itd itd itd
P.S. Medju nabrojanima koji su iz razlicitih stranaka nema primetljivih razlika tako da svu stoku trpam u isti kosh!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Hehe ja politicki obojen jesam ali ni problizno tebe.Ja stvarno ne znam ko su stranke koje stalno pozivaju na linc,nazivaju predsednika judom i izdajnikom i pitaju ga na koji aerodrom slece da bi ONI mogli da ga sacekaju kako dolikuje,ne znam koja je to stranka ciji ministar kaze da razbiti poneki prozor i nije nista lose,ciji predsednik kaze da je u redu kraduckati,koji usred emisije sutira voditelja,koji uvrce ruku policajcu,ja zaista ne znam predsednik koje stranke 1opravdava ubistvo pokojnog premijera i uzdize njegovog ubicu itd itd itd
P.S. Medju nabrojanima koji su iz razlicitih stranaka nema primetljivih razlika tako da svu stoku trpam u isti kosh!!!!!!!!
sto si nervozan? Smile
demokratska tekovina je mogucnost da se vredja predsednik drzave.....pogledaj kako to amerikanci rade Smile...zar nam to  nije ideal....da dostignemo tu vrhunsku demokratiju? Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Hehe ja politicki obojen jesam ali ni problizno tebe.Ja stvarno ne znam ko su stranke koje stalno pozivaju na linc,nazivaju predsednika judom i izdajnikom i pitaju ga na koji aerodrom slece da bi ONI mogli da ga sacekaju kako dolikuje,ne znam koja je to stranka ciji ministar kaze da razbiti poneki prozor i nije nista lose,ciji predsednik kaze da je u redu kraduckati,koji usred emisije sutira voditelja,koji uvrce ruku policajcu,ja zaista ne znam predsednik koje stranke 1opravdava ubistvo pokojnog premijera i uzdize njegovog ubicu itd itd itd
P.S. Medju nabrojanima koji su iz razlicitih stranaka nema primetljivih razlika tako da svu stoku trpam u isti kosh!!!!!!!!


Претпоставка је да покушаваш да ме сврсташ међу радикале тачније да ми прилепиш плаву етикету. Биће да си нов на форуму па ћу морати да те разочарам, не нисам радикал и нисам страначки обојен. Просто сматрам да је комунизам највеће зло (или међу већим) које је задесило Србију и српски народ, а радикали или како ја волим да их назовем, смрадикали, су поприлично комунистички настројени,а и сама странка им је по том принципу уређена.
Него подсетићу те да је 5.октобра кад смо рушили режим Слободана Милошевића Београд био поприлично разваљен, скупштина је запаљена и опљачкана, телевизија је запаљена, продавнице су попљачкане, једна особа је изгубила живот, а наши вајни лидери дос-а су све то правдали демократијом.
Подсетићу те и да су оптуживали спс-овце и радикале за бројне лоповлуке, а да никога нису ухапсили већ су се са тим истим лоповима уталили и наставили да нас пљачкају и краду још више.
И на крају кад сте у питању ви страначки обојени, о вама немам ни трунку позитивног мишљења. Свима вам је испран мозак без обзира којој партији припадате.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Zbog naslova,izvora...drskosti i bezobrazluka autora...

Lock...
« Poslednja izmena: 06. Jun 2008, 16:26:14 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 17:34:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.