Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:43:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ugrozavanje sigurnosti Zutih vs DSS-a  (Pročitano 5788 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Kao prvo kako vas nije sramota da u nazivu teme koristite takve nazive- "zuti",ako si protiv neke politicke partije to ti ne daje za pravo da vredjash.Kao drugo DSS-ovi ljudi tj sam kostunica drzi i policiju i tajne sluzbe tako da se samo dss-u i moze prigovoriti da li je ili nije neko optuzen.Toliko o onome ko je zapoceo ovu temu i o onima koji su davali komentare a nisu upoznati sa nekim osnovnim stvarima.....poz  Smile


Citat
Dežurna tužiteljka Trećeg opštinskog tužilaštva Ana Borović je navela da „nema elemenata krivičnog dela i naložila dostavljanje izveštaja“, što je, kako je rečeno, danas i učinjeno. Policija navodi da su sva petorica članovi Demokratske stranke.


А теби знање видим цури из ушију... Паламудиш другима а не знаш баш те основне ствари о којима тупиш. Јел службе јавне и тајне безбедности воде поступак пред судом паметнице?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kao prvo kako vas nije sramota da u nazivu teme koristite takve nazive- "zuti",ako si protiv neke politicke partije to ti ne daje za pravo da vredjash.Kao drugo DSS-ovi ljudi tj sam kostunica drzi i policiju i tajne sluzbe tako da se samo dss-u i moze prigovoriti da li je ili nije neko optuzen.Toliko o onome ko je zapoceo ovu temu i o onima koji su davali komentare a nisu upoznati sa nekim osnovnim stvarima.....poz Smile

zasto je zuti vredjanje??? radikali se ne ljute kad ih zovu plavi,plavi  Smile

a ovo za Kostunicu i tajne sluzbe i da oni imaju veze sa postupkom protiv zutih mentola koji lepe plakate moze da lupi samo covek koji mesa alkohol i narkotike pre nego napise post Smile Smile Smile

Alkohol: Redovno
Narkotici: Da - Povremeno
(al napravi pauzu)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Isqliraj , popi pivo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava Leskovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@milkec
Koji si ti mentol ne mogu da verujem.Naravno da Kostunica ima veze sa postupkom protiv "zutih mentola",jer Kostunica licno komanduje policijom.Kako onda objashnjavash cinmjenicu da su navodni clanovi DS-a pronadjeni za 1 dan,a oni koji su lepili postere sa recima ~izdajnik~preko slike Tadica nisu pronadjeni do dana danashnjeg...
@twice
I ti vidim nisi nista pametniji od prijatelja milkeca pa ti mogu reci da tajne sluzbe naravno da ne iznose slucaj pred sud,ali itekako mogu da pomognu u pronalazenju ili ne pronalazenju krivaca.
P.S.Zasto mislite da se DSS tako cvrsto uhvatio za fotelje?Upravo zato sto drze tajne sluzbe i policiju ciji sefovi datiraju iz slobinog vremena,pa daj Boze kada uskoro DS oformi vladu,jedva cekam da progovore Legija i ostali pa da vidite ko su i sta su ustvari vasi miljenici iz DSS-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
P.S.Zasto mislite da se DSS tako cvrsto uhvatio za fotelje?Upravo zato sto drze tajne sluzbe i policiju ciji sefovi datiraju iz slobinog vremena,pa daj Boze kada uskoro DS oformi

zato sto je kostunica = sloba
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
@twice
I ti vidim nisi nista pametniji od prijatelja milkeca pa ti mogu reci da tajne sluzbe naravno da ne iznose slucaj pred sud,ali itekako mogu da pomognu u pronalazenju ili ne pronalazenju krivaca.


Јел си ти падао на главу кад си био мали? Ајмо опет на почетак можда из десетог пута и упалиш... Полиција или тајна служба свеједно, пронађу и ухапсе кривца и? Јел полиција и тајна служба суде или суде судови? Ко контролише службе а ко судове?
Ви жути изгледа стварно сматрате читав народ идиотима, 8 година се вадите на Милошевића сад изгледа планирате наредних 8 на Коштуницу? Ако нисте способни да водите државу и ако вам вечито неко смета и спутава вас а ви нисте у стању да тај проблем решите онда зајебите политику и почните да се бавите боћањем.
А ти узми мало прелистај литературу да научиш шта је чија надлежност и немој више ове из водовода да кривиш што ти је слаб напон струје.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
a ovo je kao pravna drzava pa se zna sta je cija nadleznost???? kostunica je cuvao radeta markovica i koristi sluzbe za svoje potrebe
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Јел си ти падао на главу кад си био мали? Ајмо опет на почетак можда из десетог пута и упалиш... Полиција или тајна служба свеједно, пронађу и ухапсе кривца и? Јел полиција и тајна служба суде или суде судови? Ко контролише службе а ко судове?
Ви жути изгледа стварно сматрате читав народ идиотима, 8 година се вадите на Милошевића сад изгледа планирате наредних 8 на Коштуницу? Ако нисте способни да водите државу и ако вам вечито неко смета и спутава вас а ви нисте у стању да тај проблем решите онда зајебите политику и почните да се бавите боћањем.
А ти узми мало прелистај литературу да научиш шта је чија надлежност и немој више ове из водовода да кривиш што ти је слаб напон струје


 Smile Smile Smile Smile Smile

Mozda misli da je Loncar jos uvek ministar pravde a ne Petrovic  Smile Smile Smile Uostalom i videlo se postenje DS-a kad je cika zrikavi Petrovic za svoje vojnike obezbedio sudiju koja ih je odma pustila kuci na solju mleka  Smile


Citat
a ovo je kao pravna drzava pa se zna sta je cija nadleznost???? kostunica je cuvao radeta markovica i koristi sluzbe za svoje potrebe

Da a vi kao postujete pravdu.  Smile Za par meseci ste u sablji pohapsili preko 10 000 ljudi  Smile Posle smo mi gradjani placali odstetu ljudima koje ste bez veze hapsili.Sta to vas bole ku... kad nije iz vaseg dzepa.  Smile


Citat
I ti vidim nisi nista pametniji od prijatelja milkeca pa ti mogu reci da tajne sluzbe naravno da ne iznose slucaj pred sud,ali itekako mogu da pomognu u pronalazenju ili ne pronalazenju krivaca.
P.S.Zasto mislite da se DSS tako cvrsto uhvatio za fotelje?Upravo zato sto drze tajne sluzbe i policiju ciji sefovi datiraju iz slobinog vremena,pa daj Boze kada uskoro DS oformi vladu,jedva cekam da progovore Legija i ostali pa da vidite ko su i sta su ustvari vasi miljenici iz DSS-a

Ja jedva cekam da jednom stegne ova drzava Bebu i Cedu pa da vidimo ko je pio viski sa Siptarom,Kumom i Legijom u Silerovoj.Vidim Kostunica se bas nakrao.Vozio je do juce polovnog juga i ima vikendici u nekoj vukojebini  Smile Smile Ceda za mesec dana dobije u kofercetu kesa kao 3 imovine Vojislava Kostunice.  Smile Smile A Ceda je niko drugi nego vas bivsi clan i saborac tvog idola Djindjica........  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Citat
Da a vi kao postujete pravdu.  Smile Za par meseci ste u sablji pohapsili preko 10 000 ljudi  Smile Posle smo mi gradjani placali odstetu ljudima koje ste bez veze hapsili.Sta to vas bole ku... kad nije iz vaseg dzepa

hahaha hahaha hahaha ajde ne lupaj - zasto radikali imaju patolosku potrebu da lazu, lazu i lazu
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
hahaha hahaha hahaha ajde ne lupaj - zasto radikali imaju patolosku potrebu da lazu, lazu i lazu

ccccc.Samo baljezgas a ne znas ni sta pises.Evo ti dokaz koliko ste ljudi pohapsili


http://www.arhiva.srbija.sr.gov.yu/vesti/2004-03/03/344018.html


I evo jedan isecak

SABLJA

Akcija "Sablja" je do sada najobimnija, najsveobuhvatnija i najuspešnija akcija srpske policije u borbi protiv organizovanog kriminala.

Ova akcija bila je dobro organizovana i profesionalno izvedena, uz izuzetan stepen sinhronizovanosti sa drugim službama bezbednosti u zemlji (pre svih sa BIA i Vojskom SCG), kao i policijama drugih evropskih zemalja.

    * U okviru akcije "Sablja", za vreme vanrednog stanja, na teritoriji Republike Srbije privedeno ukupno 11.665 lica.

    * Od ukupnog broja privedenih lica, na osnovu tačke 2 Naredbe o posebnim merama koje se primenjuju za vreme vanrednog stanja, rešenja o zadržavanju su doneta protiv ukupno 2.272 lica, od kojih je za 898 lica mera zadržavanja trajala do 10 dana, za 452 lica do 20 dana i za 861 lice do 30 dana.

    * Mera zadržavanja trajala je onoliko koliko je bilo neophodno da se prikupe obaveštenja i obezbede materijalni dokazi.

    * Na osnovu člana 227 ZKP, lišeno je slobode i sprovedeno istražnom sudiji 750 lica, dok je rešenje o zadržavanju na osnovu člana 229 ZKP doneto protiv 425 lica.

    * Ukupno podneto 3.560 krivičnih prijava, protiv 3.946 lica, zbog 5.671 krivičnog dela.

    * Oduzeto 1.313 komada vatrenog oružja

    * Ukupno oduzeto 73.934,08 grama opojne droge.

    * Oduzeta veća količina falsifikovanih novčanica, kao i razna falsifikovana dokumenta, sredstva veze i 699 motornih vozila.

Tako da bolje da    Naravno ovde ne pise koliko su bez veze uhapsili.Ja sam reko 10 000  a ispalo je jos vise.  Smile Smile Tim gore za vas kakvi ste diktatori  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2008, 02:37:33 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Tako da bolje da     Naravno ovde ne pise koliko su bez veze uhapsili.Ja sam reko 10 000  a ispalo je jos vise.  Smile Smile Tim gore za vas kakvi ste diktatori  Smile

a ja tebe pitam zasto i dalje lazes?????
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:43:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.