Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uginula sova koju je šutnuo fudbaler Pereire!  (Pročitano 12879 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Moguce, nikada nisam video kako funkcionise sistem na delu tj u praksi

Funkcioniše tako što koledž da studentu sportsku stipendiju (a školovanje košta đavo i po) i ni pod kojim uslovima im ne ide u prilog da taj student ima problem sa učenjem ili pada na ispitima....interesuje ih samo da brani boje tj.amblem koledža.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Pa ajmo svi ondak da idemo laganeze da zavrsavamo...

Ne znamo da igramo kosarku  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
Moguce, nikada nisam video kako funkcionise sistem na delu tj u praksi

Funkcioniše tako što koledž da studentu sportsku stipendiju (a školovanje košta đavo i po) i ni pod kojim uslovima im ne ide u prilog da taj student ima problem sa učenjem ili pada na ispitima....interesuje ih samo da brani boje tj.amblem koledža.

Svakako... bruka velika je promocija kad ti ucenik ode u NBA kao prvi, drugi pik... posle navala na taj koledz bude duplo veca.


Pa ajmo svi ondak da idemo laganeze da zavrsavamo...

Ne znamo da igramo kosarku  Smile

Pa mozemo drugim sportovima da se bavimo... ima onaj Lakros Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Citat
Ocigledno brkas pojmove i stvari. Vidi sinovac, baviti se profesionalno sportom, dakle podrediti zivot profesionalnom bavljenju sporta, zahteva neka odricanja, a skola je jedno od njih. Kako si ti u tu grupu ubacio jos 90% muskaraca, koji se povremeno bave rekreativno sportom, verujem da ni tebi nije jasno.
Covek je govorio o osnovnoj i srednjoj skoli... ko se u tom dobu bavi profesionalno necim?

Iskljuci na trenutak fudbalsku inteligenciju. Profesionalci pocinju da treniraju od osnovne, zar ne? Kada pocinjes da se bavis profesionalno sportom? Od 17, 18 godina ali si pre toga dosta truda ulozio u to.


Citat
Fudbalska inteligencija?
Evo, covek je objasnio otprilike.
Sta je covek objasnio? Jel znas ti sta je fudbalska inteligencija?

Ne znam, voleo bih da mi ti to objasnis, bez da gledam moreiru na yutubu.

Citat
Kristijano Ronaldo je glup ko kurac

A kako si to zakljucio, leba ti? Za koliko si drugara spreman, koji se bave sportom, da im kazes u lice da su glupi ko kurac?

Dovoljno je pogledate nemontirane izjave, decko se zbunjuje na pitanja poput koji je glavni grad drzave gde je rodjen. Inace licno poznajem bivseg zvezdinog defanzivca Popova, koji je posle zvezde otperjo u Poljsku. Bar sam mu 100 puta rekao nisi ti kriv, ti si fudbaler na svaku glupost koju je rekao. Splav, Tarmi Ricmi, to je sav njegov zivot dok je bio ovde. Inace, decko je dobar ko hleb. I sam kaze da je hteo da uci skolu, ucio bi je, i da ga boli uvo sto je glup kad radi stvari koje ga ispunjavaju i to naplacuje prilicno dobro. Nije mi prosipao nauku o fudbalskoj inteligenciji, pricao mi je kako funkcionise na utakmici, ako mu je receno da drzi levu liniju, da ne ide preko polovine i da se zalepi za tog i tog igraca, on to pokusava da odradi maksimalno dobro i to je sve. Znas sta mi je zestoko smesno? To sto je govorio da je Zigic extremno glup decko, pola treninga trener samo njemu govori sta treba da radi i ovaj to ukapira posle nekog vremena, to su njegove reci.


Ti si bre komedija. Pa jel si trcao nekad tih 2 sata pa da znas taj osecaj? Ne mozes usta da otvoris kako treba uz to da ti bale izlaze na sve strane. Usta ne mozes da kontrolises od umora. Poredis to sa pusenjem? O Boze. Nigde veze.

Ti si bre fudbaler. Wink Jok, ti si trcao 2 sata. Ranije dok sam trenirao aktivno kosarku, naravno da sam trcao, skakao, jebavao ale, itd. Dan danas igram fudbal subotom u balonu, nekad sat vremena, nekad 2 u zavisnosti da li je sledeci termin slobodan. Pre mesec dana smo ubacili u termin i fudbal cetvrtkom, takodje balon. Kad otopli, najmanje jednom nedeljno se igra odbojka na adi 2-3 sata. Ako posle umora ne mozes usta da kontrolises, mislim da treba da se obratis nekoj medicinskoj ustanovi, provereno imaju terapiju. A poredim to sa pusenjem zato sto posle ovih aktivnosti opusteno pada kafana sa dosta piva i nikotina.

Citat
Sem toga, ta nervoza sto tim gubi, pa trcanje od sat-dva poremete coveka da ne zna sta prica? To moze meni da se desi sa 100 godina pusackog staza. Ne profesionalnom sportisti.

To sa cigarama sam povukao paralelu sa profi sportistom koji ne pusi, koji je profi, kome je sport posao. Ako se meni ne desi da mi usta blokiraju posle dva sata trcanja po terenu, meni kome je taj fudbal hobi, sa kojim se ne bavim profesionalno, a sve govori u prilog da cu se vise umoriti sa tolikim pusackim stazom nego sportista koji se necim bavi profesionalno. Znam da ti teze ide da ukapiras ovo ali polako.


A Milicic ti je sam dokaz koliko se covek moze iznervirati i koliko je nekome stalo da dobije Grcku. U tom trenutku igras za svoju zemlju i dao bi sve za pobedu. Jel si ti gledao taj mec? Ako jesi, jel si psovao sudiju? Znam, reci ces da je ovo sto je on rekao bilo pred kamerama. On u tom trenutku ni ne zna sta prica... i to poredis za pamecu jednog sportiste?

Milicic je dokaz da je balvan i da ne zna da se ponasa civilizovano pred kamerama. Gledao sam taj mec i jebao majku sudiji, papi i svima na terenu. Pa? Sto mene poredis sa nekulturnim balvanom? Uporedi Bodirogu i Milicica. Bodiroga je za njega gospodin sa 16 fakulteta. Otuda ono za cobane, bez obzira sto je u ameriki poceo, ako nesto onako izjavis pred kamerama, to je dokaz da si idiot. Da li su se drugi iznervirali posle tog meca? Sto nisu svi onako odreagovali? Sportisti su obicno uzor klincima, da li je trebalo ono da cuje svako dete koje je gledalo utakmicu, uzrasta od 7 do 15 godina. To sto je vama dvojici to potpuno ok, ne znaci da to tako treba...


@Đofreza_in_da_haus

Odgovorio sam tvom bratu gore, da ne odgovaram na identican post bezveze. Inace, da, ja priznajem da nemam pojma sta je fudbalska inteligencija i ako ces se bolje osecati, extremno sam glup po pitanju fudbalske inteligencije jer prvi put u zivotu cujem taj pojam. Voleo bih da cujem tvoju definiciju fudbalske inteligencije.


Kristijano Ronaldo je glup k'o kurac. Na osnovu cega? Zato sto zaradjuje toliko koliko zaradjuje? Poznajes ga? Ili ti je neko rekao da su fudbaleri glupi? Nikako mi nisi jasan. Al' valjda zato sto su nama zicom vezane usi da ne otpadnu, pa ne kapiramo najbolje.

Boldovano je presudno u celoj situaciji.


Naravno da skola nije merilo znanja i inteligencije ali fudbal moze da igra balvan, a moze i pametan. Most moze da konstruise samo neko ko to zna. Za sahovskog velemajstora je neophodna pamet i inteligencija, za fudbal to nije neophodno, osim mozda te famozne "fudbalske" inteligencije koja je nama glupima totalna nepoznanica.



Enivej, posto je tema odavno promasena, predlazem da otvorite temu: "Fudbalska inteligencija" pa cemo tamo nastaviti.

[Edit:]

Ostavicu temu jos pola sata, dok ne smislite odgovarajuci naziv za novu.

[Edit br2:]

[Locked]
« Poslednja izmena: 07. Mar 2011, 20:52:17 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.