2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UFC-Ultimate Fighting Championship  (Pročitano 132284 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
jeste jeste jesi li video kada je dobio mini mendeza kako se sa njim ljudski ispricao i rukovao
sve je to samo taktika i sarena laza,pokusaj da protivniku udje u glavu
kao kada je ukrao aldu pojas  Smile
mislim da je on ustvari kul tip,a kada se ukljuce kamere pocinje da glumi ludilo
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.80
aldo je previse iskusan da bi naseo na te gluposti,a i nije bas pametno nervirati ga  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86
izgubi ronda titulu,razglavila je ova  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
HTC One


Zalosno.  Smile

izgubi ronda titulu,razglavila je ova  Smile Smile

Jesi ti ozbiljan? Ovo je bila cista sreca, odnosno nesreca za Rondu. Okliznula se a ova je maltene sutnula s ledja u glavu. Voleo bih revans, da vidimo ko ce koga da razglavi.

Sad se nalozili po netu sa komentarima, nakon revansa mislim da ce svi da pojedu svoje reci.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86


Zalosno.  Smile

izgubi ronda titulu,razglavila je ova  Smile Smile

Jesi ti ozbiljan? Ovo je bila cista sreca, odnosno nesreca za Rondu. Okliznula se a ova je maltene sutnula s ledja u glavu. Voleo bih revans, da vidimo ko ce koga da razglavi.

Sad se nalozili po netu sa komentarima, nakon revansa mislim da ce svi da pojedu svoje reci.  Smile
ova je spremila do jaja taktiku,ronda je isla cak i na dzudo bacanje i nista,nije proslo...dzeksonvink je mnogo dobar mma tim,neverovatno dobro takticki spremaju borce,a holi holm ima jedno 17 puta bolji stend ap od ronde...ova je 16 puta branila titulu u boksu u 3 razlicite divizije...prvak u kik boksu ,prvu rundu je tukla kao vola,bacala je samo prednji i cekala je isto kao dzons..iskoristila je duze ruke,drzala distancu,bezala iz klinca i to je to...cao zdravo,cak je holi i nju bacila jednom,naletela je na tvrdo ronda i nije se snasla u revansu mora vise na rusenje da ide kako zna i ume il ce opet ovako da zavrsi
imas na mma core ceo mec,holi holm je jedina likusa koja je uspela da dobije prvu rundu protiv ronde i drugoj je samo zavrsila...

https://www.facebook.com/BoxeoTijuana/videos/561705457314635/
evo ti ovde snimak,pogledaj pa kazi u kojoj situaciji je ronda mogla da dobije ovu ?
« Poslednja izmena: 15. Nov 2015, 15:15:33 od czbg94 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
HTC One
Hvala za link.  Smile

Pogledao sam i sada sam jos razocaraniji.  Smile Da ne bude da sam subjektivan, vise volim tip borca poput Holi, koji je klasican fajter, nego borce poput Ronde koji su borci u parteru (zato nikada nisam podnosio pre svega brazilske borce u UFC).

Sa druge strane, ne ponosim ove Mejveder fazon borce poput Holi, kojima je sve u defanzivi. Marej u tenisu.  Smile

Imali smo borbu ofanzivca koji je strucnjak za parter i defanzivca koji je stand-up fajter. Ronda je do nokauta bila za nijansu slabija, pre svega zbog kracih ruku (sto si i rekao) ali i zbog stila borbe i zeljom da se udje u klinc, dok je ovo samo izbegavala i cekala kontru... opet, smrdljivi Mejveder nacin, fuj.

Realno mislim da je Ronda fizicki jaca i psihicki stabilnija. Primala je udarce ali je i zadala par veoma dobrih iako joj je boks sekundaran. Cak mislim da bi se i Holi zamorila da se nastavilo ovim tempom kojim je Ronda pritiskala i da je lako moglo da se desi do kraja meca da je ova stavi u neku polugu, kako inace pobedjuje. Naravno, sve ovo je "da baba ima...", ali je definitivno nokaut posledica malera/proklizavanja.

Da spremi malo drugaciju taktiku, da obuzda jurisnika u sebi i udje u revans strpljivo, cekajuci prave momente za klinc i bacanje, i mislim da se uopste ne dovodi u pitanje da li bi je dobila.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2015, 16:07:48 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 46.0.2490.76
Pa dobra je ronda,nije blentava,ali mislim da ima problema sa udaracima dosta plus sto ova koliko vidim zna i da se brani od rusenja pa cak i od poluga...jednostavno nijedan udarac nije eskivirala ova samo jurisa ka njoj,a ova baca direkte...pa msm realno brate ja da sam udarac i da me juri dzudista izbegavao bih klinc,a da je boks mec ova bi je sasila i u klincu...samo jbg mma je zajeban sport bas,ja prvi ne bih isao na rvanje itd,takticki izdominirala je ova sto je i cilj i na kraju nokaut je pao,a sto se tog klizanja tice pre bih rekao da je to posledica zadnjeg direkta ,bio je isuvise mocan nzm kako je uopste izdrzala ronda
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
moley faced cunt   Smile
bravo holmova  Smile
dejna vajt verovatno i dalje sedi u nekom mracnom cosku i place
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
Odrala je ova visoka Smile Ova Ronda dva puta u roku od 20 sekundi promasi celu osobu i umalo da nokautira sama sebe. Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.80
mob
HTC One
Ko nije gledao mec izmedju Konora i Alda neka ne cita dalje!!!



Toliko o tome da ce Aldo odrati Konora, da nije pametno prozivati i provocirati Alda, itd.  Smile

Skinuo sam mec, krenem da gledam, ulaze u ring, pripremaju se... Konor se sprda i glupira po oktagonu a Aldo se namrcio i 100% koncentracija... mec samo sto nije poceo a ja se mislim "jeste da navijam za Konora, jeste da je lik kralj ali sad kada ga stvarno Aldo nekim cudom odere, necu smeti da se pojavim na temi."  Smile

Krenuo mec i zavrsio se 13 sekundi kasnije. Dok je Konor slavio, Aldo je bio u zemlji snova.  Smile Smile Smile

Jednostavno kralj.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Dec 2015, 01:07:12 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.