Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UEFA Srbiji: Izgradite nacionalni stadion, sredite navijače i dobićete EURO2020  (Pročitano 8557 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Isto kao sto je izgradio nacionalnu kucu.

Zaista brkas babe i zabe.
Bolnice ne moze da finansira UEFA...

Ti ne kontas da su sport, zdrastvo i skolstvo najvaznije grane jedne drzave.
Nama je svo to troje otislo... da ne psujem...

Ok, ti gradi te bolnice, pa cemo tamo da lecimo debelu decu koja ne mogu ni kolut napred da odrade i takve eu-fobicare i slicne ljude kao sto si ti.
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Kazi mi samo od cega ce tacno fss da gradi stadion?

Po onome sto je Karadzic prezentovao po medijima njihov plan je da se prodaju stadioni (tacnije zemljiste, stadioni bi najverovatnije bili sruseni) Zvezde i Partizana, a da se od tih para pravi negde nacionalni stadion koji bi koristili i Zvezda i Partizan... Sta bi tu sponzorisala UEFA stvarno mi nije jasno...
« Poslednja izmena: 11. Mar 2013, 13:17:48 od tribiani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG Nexus 4
Isto kao sto je izgradio nacionalnu kucu.

Zaista brkas babe i zabe.
Bolnice ne moze da finansira UEFA...

Ti ne kontas da su sport, zdrastvo i skolstvo najvaznije grane jedne drzave.
Nama je svo to troje otislo... da ne psujem...

Ok, ti gradi te bolnice, pa cemo tamo da lecimo debelu decu koja ne mogu ni kolut napred da odrade i takve eu-fobicare i slicne ljude kao sto si ti.

Jao koja trula prica, ne mogu da verujem... Nemam ja nista protiv da ulazemo u sport i to u nas sport, i da razvijamo mlade talente... I nemoj da bezobrazno mesas vise stvari, jer je malo pre bilo bitno da gradimo hotele, a sad kao sport ite fore... Odluci se... Evropsko prvenstvo nam ne treba. Po tebi treba da potrosimo milione da podignemo hotele i stadion za tih par utakmica, da posle kukamo kako su isti ti hotelli prazni, jer gle cuda i ostali zvrje prazni, da nema ko da odrzava taj stadion, kao sto kukaju za arenu, koja je konstantno u minusu itd. Koji ce nam kurac sve to? Uostalom, neka ulazu i u to skolstvo o kojem trubis, bolje nego u evropsko prvenstvo...
Inace samo degen moze da konstatuje da cemo imati bolesnu i debelu decu ako ne gradimo stadione i ne organizujemo evropska prvenstva. Ja nisam eufobicar kao sto kazes, vec za razliku od nekih imam sopstveno misljenje.
I za kraj, ja sam misljenja da si ti i slicni tebi za lecenje, ali tu isto ne treba ulagati pare, jer ustanova za tebe i slicne tebi imamo dovoljno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ljudi ajde ne citajte samo naslove u novinama i na internetu i prestanite da verujete svemu sto cujete ili procitate.
Samo jedno od "resenja" je rusenja Zvezdinog ili Partizanovog stadiona i tu gradjenje nacionalnog. Sto iskreno nista ne bih imao protiv.
Postoje jos mnogobrojna resenja i lokacije... i naravno glavnu rec ce imati investitor (kad dodje vreme do toga)!
Sad se samo sve varijante gledaju... i ako Zvezda i Partizan kazu da nece dozvoliti tako nesto (mada naravno to ce vise sile odrediti, a ne oni), onda ce negde drugde da se gradi stadion.
Taj stadion nam je neophodan i nece uzeti ni jedan dinar od poreskih obveznika... nemoj da se brinete.
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG Nexus 4
Taj stadion nam je neophodan???? Jel ti razmislis pre nego sto napises bilo sta? Aj leba ti zasto nam je neophodan?
A odakle ce da uzmu pare i to me zanima, posto se nekako uvek slomi na narodnim ledjima, ali ti ovog puta znas nesto sto mi ostali ne znamo...  Smile
Jbt, nekad se zapanjim sta moze da se procita...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ako te mrzi da cita i iscudjavas se, onda gledaj (od 25:30, pa nadalje):



Inace meni jeste neophodan stadion!
« Poslednja izmena: 12. Mar 2013, 09:57:16 od MilancheBG86 »
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG Nexus 4
Brate bez ljutnje, ai ne mogu ovog da slusam, pa ne znam sta da je... Ako mozes da prepricas. Plus ja mislim da je smesno da neko poput njega promovise da se ide na stadion, a lopovi poput njega su doprineli da ljudi izgube poverenje i zelju da uopste gledaju nas sport.
Tebi treba stadion? Jel mozes da objasnis zasto ti treba? Oces sam da igras na njemu? Nasoj reprezentaciji ne treba, jer i na ovim stadionima koje imamo mogu da igraju, plus ih ni tu niko ne gleda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Pošteno mu sudite, pa da ga streljamo!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2108
Zastava Indjija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia Lumia 630
Za te pare mogu srediti sve superligaske i prvoligaske stadione da lice na nesto, pa ce mozda i publika dolaziti..
IP sačuvana
social share
Волим пијане ноћи,мрзим мамурна јутра !!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6000
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
O kojim bre vi parama pricate!?
Kao da Karadzic ima na stolu pola milijarde evra i ne zna sta ce sa njima!?

Pazi, 7ki7, nije da zelim da ti kontriram ili da te provociram, ali...
Stadion treba ovoj drzavi, jer ko zna kad ce UEFA reci e ne mozete vise da igrate na tim stadionima Evropu. Naravno, ti ces reci sta ce nam Evropa... kad ispadamo u pretkolima. Ali nije tako...
To mora da se sredi na ovaj ili onaj nacin.

Da li Zvezda moze da renovira svoj stadion... ocigledno ne moze ili ne da drzava... sta je razlog... Boga pitaj.
Da li je problem vlasnistvo, zemljiste, prateci objekti... ko zna...

Jedini koji su uspeli da sami (tj. da sami nadju investitora i sve realizuju) izgrade stadion je Vozdovac... i videcemo da li ce samo to da privuce publiku.

Nije problem kvalitet fudbala... marketing je kod nas ocajan i to je najveci problem... pored para naravno.
Kad se dozvoli besplatan ulaz, onda duplo vise publike dodje i na Zvezdin i na Partizanov stadion.

I ne kontam zasto su ljudi kao ti toliko protiv necega sto moze samo dobro da nam donese.
Kao sto je Karadzic rekao: "Najlakse je nesto u startu zaseci"
Znaci, ti tu nista ne gubis... das zemljiste na koriscenje stranom investitoru... zajedno izgradite neko cudo od kompleksa, tebi on da stadion i mozda hotel, internat... sta vec... a on uzme ostatak...
I umesto dva ocajna stadiona ti dobijes nesto sto je lepo i svrsishodno + donosi pare.

I za kraj... uopste nije jedino resenje da se ruse ili renoviraju Zvezdin i Partizanov stadion, ali zaista bi bilo glupo kad bi ta dva tima ovo zaobisla. Zaista ne vidim zasto ne bi hteli da ucestvuju... tj, samo jedan... ali ok.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2013, 11:23:58 od MilancheBG86 »
IP sačuvana
social share
Čović: "Košarkaški klub Crvena zvezda Beograd, odnosno Telekom i tako dalje..."
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG Nexus 4
Ma bre opusteno, ne osecam se da provociras, diskutujemo na tu temu...  Smile

Ja sam licno misljenja da nam nacionalni stadion ne treba, jer ne kapiram iz kog razloga bi uefa rekla da na marakani ili jna ne moze vise da se igra... Eventualno neki manji nedostatci da se isprave i to je to... Pa pola evrope igra na slicnim stadionima... Plus glupo je baciti tolike pare jer ce evropa JEDNOM MOZDA traziti da se tu ne igra... Plus ova cela prica njie krenula iz tog razloga, vec nam je uefa trazila da izgradimo stadion da bi dobili domacinstvo... Vid kurca u slamnatom sesiru... Zar ne mislis da je od evrope u svakom pogledu bilo dosta ucenjivanja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.