Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udomljavanje zivotinja, udruzenje NOA  (Pročitano 2454 puta)
21. Feb 2008, 21:14:40
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nisam na ovom forumu nasla neku slicnu temu, pa sam resila da je otvorim.
     
Ukoliko ovde ima neko ko bi usvojio ili pomogao na bilo koji nacin napustenim zivotinjama, bila bih mu zahvalna.      
Postavila bih slike nekih kucica koji su kod mene, ali ima ih naravno mnogo vise u nasem udruzenju.        Udruzenje se zove NOA, predsednik je Dejan, on je sve ovo organizovao i pomogao oko 700 zivotinja da nadju dom.      
Udruzenje je neprofitno,dakle mi od ovoga ne dobijamo ni dinar, ono sto dobijemo od humanih priloga dajemo na lecenje, vakcinaciju, sterilizaciju i hranjenje zivotinja.        Nemamo stacionar, iako nam obecavaju odavno da cemo ga dobiti.        Sve zivotinjice su smestene po kucama volontera, kao sto sam ja.      Odrzavamo stand za udomljavanje napustenih zivotinja na Slaviji, uglavnom vikendima, ponekad radnim danima kada je lepo vreme.  

Nama nije cilj da po svaku cenu damo zivotinju.  Pre nego sto neko postane vlasnik, mora da popuni ugovor u kome pise da ce se pridrzavati nasih pravila.  Ta pravila nisu teska, ukoliko stvarno zelite da volite i da se brinete o zivotinji.  Potpisujete da zivotinju necete izbaciti na ulicu, da je necete koristiti kao igracku, da cete je cuvati do kraja njenog zivota,. . . a ukoliko to vise niste u mogucnosti, da cete je vratiti nama. Morate je drzati u stanu ili dvoristu, ali pod uslovima da ce u dvoristu imati kucicu koja ce biti dobro izolovana, dakle topla, i da ne prokisnjava i da NIKAKO psa necete drzati na lancu. Takodje potpisujete da mi mozemo doci da vidimo kako ste se snasli sa ljubimcem.

Ukoliko zelite da postanete volonter:
Volonter moze postati svako ko voli zivotinje.  Najvise nam trebaju oni koji bi uzimali zivotinje da ih cuvaju na privremeno dok im ne nadjemo trajni smestaj. A ako niste u mogucnosti da to radite, mozete da nam pomazete tako sto cete redovno dolaziti na stand, pomagati u obilazenju zivotinja, ili pomoci onima koji ne mogu svoje zivotinje dovesti na stand, da to uradite umesto njih.  

Ukoliko zelite da nam pomognete, a nemate vremena da volontirate, mozete da nam date makar i mali novcani prilog.  Budite sigurni da novac nece otici u nase dzepove.  Mi smo hronicno u dugovima, sada  dugujemo oko 70 000 dinara na hranu, lekove, operacije, lecenja, sterilizacije. . . . I cak i kada vratimo deo duga, dodju novi troskovi.  

Dejanov broj tel.  064/397-00-66

Ili ukoliko zelite da udomite neku od mojih kuca-  064/555-05-07, Aleksandra

Imali smo sajt www.  udruzenjenoa. org. yu, pa smo se prebacili na noa. iwannaforum. com  ali to sada ne radi, ko zna da li ce proraditi, tako da planiramo da opet napravimo sajt udruzenjenoa. org. yu

Takodje, neke od nasih zivotinjica mozete videti na forumu zivotinjskog carstva. . .
www. zivotinjsko-carstvo. com

pa, valjda sam sve rekla.  Samo da napomenem da nam je pomoc, makar i mala uvek preko potrebna i hitna!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
I neka mi neko objasni kako da postavim slike!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.