Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:34:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ubijanje Indijanaca  (Pročitano 31684 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pustite čoveka i uzmite u obzir da je u SAD-u, tako da neke stvari zna iz ličnog iskustva.
pa sta? i ja sam bio par puta u Americi i imam tamo rodbinu,pa to ne znaci da mogu da komentarisem te preostale Indijance tamo...
a i sem toga,ja sam to rekao jer su njemu svi na OVOM svetu "dzukele"...dzukele mu Rusi,dzukele mu Indijanci,niko mu ne odgovara,a kaze radio sa preko 1000 ljudi...  Smile
uostalom,i tebi da poubijaju skoro celu porodocu,spale ti selo i jos te ismevaju-da li ti ne bi bio mrzovoljan prema takvim ljudima?naravno da bi.
(Edit-ne,znaci,iako ga vec znam napamet,i imam dugo na kompu,ovaj video definitivno ide u potpis uskoro...  Smile Smile )
« Poslednja izmena: 07. Jun 2009, 01:14:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ovo o porodici i selu sam napisao gore, samo malo drugačije. Pored toga indijanci su mnogo puta prevareni i izigrani. Pa je i logično da ne vole belce. Ako su belci bili džukele i indijanci su morali postati isto, pa i gori da bi nekako živeli sa njima ili pored njih. Učili su od najgorih, jer su prve talase iseljenika uglavnom činili upravo takvi evropljani. Mnogo primitivnog je bilo u SAD-u dugo vremena i to posle nezavisnosti. Ovo ne znači da su indijanci pre dolaska belaca bili nevinašca. Mada je među njima bilo i finog sveta.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Učili su od najgorih, jer su prve talase iseljenika uglavnom činili upravo takvi evropljani. Mnogo primitivnog je bilo u SAD-u dugo vremena i to posle nezavisnosti.
pa,amerika i jeste nastala od kurvi i robijasa.i da,i dan-danas su veoma primitivni i prosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
ma jadni oni indijanci...bilo ih je puno a sad su ih ameri stavili u rezervate,da ih izlazu turistima zbog profita...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Alcatel 
Nije tacno da su gori od Amerikanaca. Amerikanci su im oteli zemlju i doneli su razne bolestine,alkoholizam,zagadili su prirodu. Zato su mnogi Indijanci sada alkoholicari,siromasni,zato sto su dezorijentani izgubili su svoj etos koji
su im unistili Amerikanci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedino ne znam što ih svi zovete Indijanci. Oni nisu stanovnici Indije, već autohtoni stanovnici kontinenta kojeg danas zovemo Amerika i to po Amerigu Vespučiju.  I spadaju u žutu rasu. Nisu crveni. Da li iko zna kako su "Indijanci" zvali zemlju u kojoj su živeli?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Jedino ne znam što ih svi zovete Indijanci. Oni nisu stanovnici Indije, već autohtoni stanovnici kontinenta kojeg danas zovemo Amerika i to po Amerigu Vespučiju.  I spadaju u žutu rasu. Nisu crveni. Da li iko zna kako su "Indijanci" zvali zemlju u kojoj su živeli?
mozda zato sto ih ostalih 6 milijardi ljudi na planeti zovu tako?  Smile
svako zna da je naziv Indijanci tehnicki pogresan,al to je vec i formalan naziv,a i jednostavno svi da koriste.zato Induse zovu i Indijci.
sigurno ih necemo zvati "crveno-rasni starosedeoci Severne Amerike" svaki put kad pominjemo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Možemo ih zvati Amerikancima. Tebe to ne pogađa jer nisi "indijanac", pa ti je argument to što ih tako zove većina. Zamisli da Srbe ili neki drugi narod oficijalno na Balkanu zovu "Balkanci", što bi bilo tačnije od "Indijanci", ali kako bi se osećao? Samo sam se teoretski pitao, da li je iko ikada "indijance" pitao kako su oni, kao autohtoni narod, zvali kontinenet koji zovemo Amerika. I tu ne mislim samo na severnu Ameriku. I još jednom, "indijanci" nisu crveni. Ne postoji crvena rasa. Tako su ih zvali Kaster i ostale ubice. Oni su žuta rasa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Možemo ih zvati Amerikancima. Tebe to ne pogađa jer nisi "indijanac", pa ti je argument to što ih tako zove većina.
pa,da,jer je u ovom slucaju ta vecina 99,999999999999999 % planete.
ok,ali,ako bismo njih zvali Amerikancima,kako bismo zvali ove dzukele,potomke kurvi i robijasa koji su ih poubijali?  Smile
Citat
I još jednom, "indijanci" nisu crveni. Ne postoji crvena rasa. Tako su ih zvali Kaster i ostale ubice. Oni su žuta rasa.
znam,znam,presli su preko Beringovog moreuza jednom davno i naselili se na tlu Severne Amerike. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Iz Kymatica:

01:00:02,445 --> 01:00:07,434
"..populacija SAD-a je prije kontakta s
Europljanima bila veća od 12 milijuna.

893
01:00:07,969 --> 01:00:14,172
Četiri stoljeća kasnije taj je broj bio smanjen
za 95% na 237 tisuća" - Leah Trabich

http://www.youtube.com/watch?v=ptIze7V88Io&feature=related
(9minut)
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:34:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.