Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Vojniću postavljene table i na ćirilici  (Pročitano 6970 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ipak eto ima nade i za Srbe u Hrvatskoj drago mi je citati da se poboljsavaju neke stvari u vezi Srba u Hrvatskoj...

Bice to jos bolje ljudi samo malo strpljenja....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
e pa jebi ga , rat nije bio prije 50 godina , kako vi to mislite da čim stanje pucnjava - krene ljubav ..... polako polako ..... do jučer su palili Hrvatsku sad bi da je muzu , ček malo momčino ......  Smile Smile

mislish do juche ste ih ubijali i proterivali a danas ih shatro zovete da se vrate nazad?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Nitko njih ne zove.

Oni sami dolaze.
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Nitko njih ne zove.

Oni sami dolaze.

Ako nisi upucen bolje samo chitaj shta drugi pishu, umesh zaista da lupetash i da smarash svojim stupidnim komentarima. Shirom Srbije su bili postavljeni bilbordi kojima Hrvatska vlada poziva prognane Srbe da se vrate u svoje domove. Bilborde je finansirala sama Hrvatska. Pa shta je to ako ne pozivanje???  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nitko njih ne zove.

Oni sami dolaze.

Ako nisi upucen bolje samo chitaj shta drugi pishu, umesh zaista da lupetash i da smarash svojim stupidnim komentarima. Shirom Srbije su bili postavljeni bilbordi kojima Hrvatska vlada poziva prognane Srbe da se vrate u svoje domove. Bilborde je finansirala sama Hrvatska. Pa shta je to ako ne pozivanje???  Smile Smile

Eh vidis kakvi smo ti mi ljudi,cak i zovemo ih tako nazad Billboardove vec postavljamo..svaka nam cast!! Mi ih zovemo nazad pa tko hoce neka dodje,ali ne da se kasnje prica u susjedstvu da smo losi susjedi...mi smo zvali na kavicu pa sada vi dodji te ako ste cistog obraza...i jednu flasu rakije nebi bilo lose uz to da nam donesu ti protjerani Srbi...Twice pa brate zar je samo to vas Hrvati protjerivali a vi kao nista jeli...ehhhhh ohladice se kava...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
svaka nam cast!! Mi ih zovemo nazad pa tko hoce neka dodje,ali ne da se kasnje prica u susjedstvu da smo losi susjedi...
Sve bi bilo Ok da ih ne docekujete na noz...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma sigurno...to ucimo od RS tako su otvoreni ljudi u RS pa se ljudi nesrbi vracaju eno kolone na granicama...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Nitko njih ne zove.

Oni sami dolaze.

Ako nisi upucen bolje samo chitaj shta drugi pishu, umesh zaista da lupetash i da smarash svojim stupidnim komentarima. Shirom Srbije su bili postavljeni bilbordi kojima Hrvatska vlada poziva prognane Srbe da se vrate u svoje domove. Bilborde je finansirala sama Hrvatska. Pa shta je to ako ne pozivanje???  Smile Smile

Eh vidis kakvi smo ti mi ljudi,cak i zovemo ih tako nazad Billboardove vec postavljamo..svaka nam cast!! Mi ih zovemo nazad pa tko hoce neka dodje,ali ne da se kasnje prica u susjedstvu da smo losi susjedi...mi smo zvali na kavicu pa sada vi dodji te ako ste cistog obraza...i jednu flasu rakije nebi bilo lose uz to da nam donesu ti protjerani Srbi...Twice pa brate zar je samo to vas Hrvati protjerivali a vi kao nista jeli...ehhhhh ohladice se kava...

Mnogo ste licemerni a kroz istoriju se pokazalo koliko nam dobro zhelite. Prvo proterate posle zovete da se vrate a onda zastavu smatrate kao provokaciju i zabranjujete je. I da rascistimo jednu stvar, ne zovete vi njih nazad zato shto tako iskreno mislite nego da vas evropa ne bi jahala oko ulaska u EU, jer vam je to verovatno jedan od uslova, tako da nema potrebe ni ti ovde da glumish srboljubca i demokratu u ime Hrvatske. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Neglumim ja srboljubca i to je sigurno tako zbog EU to sve radimo ali hebiga opet moramo da radimo....sto se mene tice ja to nebi radio.Svakom svoje i gotova prica...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Neglumim ja srboljubca i to je sigurno tako zbog EU to sve radimo ali hebiga opet moramo da radimo....sto se mene tice ja to nebi radio.Svakom svoje i gotova prica...

Pa rekoh ja licemerje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.