Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:31:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Smederevu 'drom' kancelarija?  (Pročitano 1743 puta)
22. Feb 2007, 00:12:32
Ucesnik diskusija


My race is my home

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava My race is my home
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0b1
mob
Samsung SGS III
U Smederevu je danas na lokalnoj televiziji objavljeno da je otvoreo prvo udruzenje roma u ovom kraju. Kancelarija se nalazi u tc nadvoznjak-1 u nivou ulice sa pogledom na 'mali krivak (inace lokalno naselje cigana).Kancelarija je velicine 20-tak kvadrata o dosta dobro opremljena. U tom istom tc-u nalazi se i Udruzenje vojnih invalida Smedereva koje je u prizemlju u kancelariji od 6 kvadrata koja je puna vlage i budji zbog lose kanalizacije koja se zavrsava u prostorijama udruzenja. Pitam se vredelo li je boriti se za svoju zemlju? i biti postavljen na margini drustva, a da pritom i budes zaboravljen od lokalnih i republickih vlasti. Iz ovog primera mnogi ce videti gde nas vodi pridruzenje EU i izopacenom zapadu.

Bilo bi smesno , da nije tragicno!
IP sačuvana
social share
I know I can change the future. But I wish I could change the past!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
E prijatelju, ovo je samo početak...nemam ja ništa protiv Roma ili drugih nacionalnih manjina, svako ima pravo da se bori za svoj status, ali našom tolerancijom smo više ismejani nego nagrađeni upravo od onih kojima se klanjamo i za čije se ujediwewe borimo...nego nadam se da će dok mi jeli ispunimo te "tehničke" uslove za ujedinjenje sa podređenim, zlo samo sebi skočiti u stomak i realizuje svoju finalnu obavezu za potpuno istrebljenje novog svetskog poretka pa da se sa lepo krene iz početka...ni po babi ni po stričevima...a nama nek je samo Bog na pomići
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
U Smederevu je danas na lokalnoj televiziji objavljeno da je otvoreo prvo udruzenje roma u ovom kraju. Kancelarija se nalazi u tc nadvoznjak-1 u nivou ulice sa pogledom na 'mali krivak (inace lokalno naselje cigana).Kancelarija je velicine 20-tak kvadrata o dosta dobro opremljena. U tom istom tc-u nalazi se i Udruzenje vojnih invalida Smedereva koje je u prizemlju u kancelariji od 6 kvadrata koja je puna vlage i budji zbog lose kanalizacije koja se zavrsava u prostorijama udruzenja. Pitam se vredelo li je boriti se za svoju zemlju? i biti postavljen na margini drustva, a da pritom i budes zaboravljen od lokalnih i republickih vlasti. Iz ovog primera mnogi ce videti gde nas vodi pridruzenje EU i izopacenom zapadu.

Bilo bi smesno , da nije tragicno!
U redu je to što te interesuje sudbina ratnih vojnih invalida,i oni zaslužuju sve pogodnosti države i pomoć
ali nisi trebao da spominješ rome,oni nemaju veze sa tim,i oni se bore za svoja prava,i gde god smo mi najebali i oni su najebali sa nama,i njih više cenim nego pola naših suseda.
A za lošu brigu o ratnim v.i. je kriva država jer sada pere ruke od njih,a nekad su joj itekako trebali ti ljudi dok su bili fizički sposobni.Zato kritikuješ pogrešnu stranu.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ja najozbiljnije nameravam da osnujem "udruzenje za zastitu Srba"
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


My race is my home

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava My race is my home
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0b1
mob
Samsung SGS III
U Smederevu je danas na lokalnoj televiziji objavljeno da je otvoreo prvo udruzenje roma u ovom kraju. Kancelarija se nalazi u tc nadvoznjak-1 u nivou ulice sa pogledom na 'mali krivak (inace lokalno naselje cigana).Kancelarija je velicine 20-tak kvadrata o dosta dobro opremljena. U tom istom tc-u nalazi se i Udruzenje vojnih invalida Smedereva koje je u prizemlju u kancelariji od 6 kvadrata koja je puna vlage i budji zbog lose kanalizacije koja se zavrsava u prostorijama udruzenja. Pitam se vredelo li je boriti se za svoju zemlju? i biti postavljen na margini drustva, a da pritom i budes zaboravljen od lokalnih i republickih vlasti. Iz ovog primera mnogi ce videti gde nas vodi pridruzenje EU i izopacenom zapadu.

Bilo bi smesno , da nije tragicno!
U redu je to što te interesuje sudbina ratnih vojnih invalida,i oni zaslužuju sve pogodnosti države i pomoć
ali nisi trebao da spominješ rome,oni nemaju veze sa tim,i oni se bore za svoja prava,i gde god smo mi najebali i oni su najebali sa nama,i njih više cenim nego pola naših suseda.
A za lošu brigu o ratnim v.i. je kriva država jer sada pere ruke od njih,a nekad su joj itekako trebali ti ljudi dok su bili fizički sposobni.Zato kritikuješ pogrešnu stranu.
----------------------------------------------------------------
Izvrsio sam uporedjenje sa ovom organizacijom roma iz razloga sto su dobili kancelariju od opstine na lokaciji kojoj se moze prici s'puta, a udruzenje RVI ima kancelariju u prizemlju gde se mora stepenistem ici i nepristupacno je za invalide sa kolicima,neosvetljeno je i zabaceno u podrumskom delu tc-a. Ovo sve navodim iz razloga sto sam i ja vojni invalid i sto poznajem konkretnu situaciju u Smederevu.
IP sačuvana
social share
I know I can change the future. But I wish I could change the past!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


My race is my home

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 159
Zastava My race is my home
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0b1
mob
Samsung SGS III
ja najozbiljnije nameravam da osnujem "udruzenje za zastitu Srba"
Ja cu se prvi prijaviti u tu organizaciju.Inace bicemo za koju godinu mi ugrozena vrsta, pa nece biti vise "godina roma" nego godina Srba..
IP sačuvana
social share
I know I can change the future. But I wish I could change the past!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
evo, pravim temu za par minuta, neka to bude neki pocetak...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Netscape 4.0
mob
HTC Tattoo
arteciss
Ali su ponovo kriva opštinska govna,koja nigde,ne rade svoj posao kako treba.Ja sam iz BG sa palilule i mnogo sam problema imao sa opštinskim vlastima,srušili su mi neki objekat.Velike su to bitange,teško je sa njima izaći na kraj.
Moj ti je savet da se obratiš nekim dnevnim novinama,da se javnost upozna,oni se jedino toga boje

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Znam gdje je to naselje. Ruglo Smedereva. Zahvalan sam bogu sto u Srpskoj nema Roma.  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson W810i
Neznam kako je sada, ali dok sam zivio u Banja Luci (do prije cetri i po godine) bilo ih je dosta (dosli za vrijeme bombardovanja).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:31:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.