Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U novom Ustavu BiH - referendum o otcepljenju !!!  (Pročitano 14996 puta)
01. Avg 2007, 21:10:45
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
DODIK TRAŽI DA SE U NOVOM USTAVU PREDVIDI REFERENDUM

Premijer Republike Srpske i lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da ta stranka neće u razgovorima o ustavnim promenama ulaziti ni u kakve aranžmane sve dok se građanima u RS, ali i u drugim delovima BiH, ne omogući pravo da se nakon izvesnog vremena na referendumu izjasne o ispravnosti odluke o ustavu.

„Ako se pokaže da odluka o ustavu nije ispravna, građani treba da potraže svoj put. To je jasno i već je viđeno kada je pravljen Ustav državne zajednice Srbije i Crne Gore, prilikom čega je ostavljena mogućnost građanima Crne Gore da se nakon tri godine izjasne na refrendumu”, kazao je Dodik u izjavi agenciji „SRNA”.

On se zapitao zašto takva praksa ne bi mogla biti i u BiH i „ima li uopšte smisla razgovarati sa predsednikom Stranke za BiH Harisom Silajdžićem i političarima iz Sarajeva, kada njima nije u cilju funkcionalna BiH, već BiH bez Republike Srpske”.

„Nama je RS važnija nego BiH i važnija nam je policija RS nego evropske integracije. Kada to shvate ljudi iz Sarajeva i dela međunarodne zajednice, onda možemo razgovarati na realnim osnovama”, poručio je Dodik.

On je istakao da je RS stabilna i trajna i da ne može biti dovedena u pitanje, niti ukinuta bilo kakvim odlukama međunarodnih faktora , a pogotovo ne odlukama političara iz Sarajeva.

Tanjug
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
RS uskoro najzad sa Srbijom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Herceg bosna trazi prisajidinjenje Hrvatskoj.
Sta li ce ostati od FBIH i da li ce ostati nesto osim Sarajevskog kantona???????????????????????????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ostaće im srpske opštine na zapadu,

i kakav će biti život tih Srba ??  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kad Ima Volje Ima i Načina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 411
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung d900i
Bilo je krajnje vreme da daju pravo srbima na referendum, mada iskreno mislim da od tog nece biti nista...

Srbi/Srbija je na crnoj listi kod svih...
IP sačuvana
social share
Znam ko sam i ne tražim da budem shvaćen
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Neće Srbe u Briselu

Od stalnog dopisnika: Sarajevo
Kabinet bošnjačkog člana Predsedništva BiH Harisa Silajdžića i ministar spoljnih poslova BiH Sven Alkalaj učiniće sve da spreče najavljeno otvaranje diplomatskog predstavništva Republike Srpske u Briselu i Zagrebu. Ako bude trebalo Silajdžić će i od Ustavnog suda BiH tražiti da spreči nameru RS.
Sven Alkalaj je izjavio da je odluka Vlade Republike Srpske da otvori kancelariju u Briselu i Zagrebu suprotna Ustavu i zakonima BiH:
- Ministarstvo spoljnih poslova BiH moralo je biti obavešteno o takvom koraku Vlade RS, a bilo bi normalno da jeste. Saznali smo o tome iz medija. Entiteti nemaju ovlašćenja u pitanjima spoljne politike i trgovine - tvrdi on.
Dodao je da BiH ima diplomatsko predstavništvo u Briselu i pri NATO-u i da ona deluju u interesu čitave BiH tako da nema potrebe za predstavništvima entiteta:
- Svi zvanični kontakti EU prema BiH idu putem ambasade i MSP-a, što uključuje i ekonomsku diplomatiju i sve ostalo – kaže Alkalaj.
Savetnih bošnjačkog člana Predsedništva BiH Damir Arnaut ocenio je postupke Vlade RS neustavnim, navodeći da je u pripremi da to pitanje bude izneseno pred Ustavni sud BiH. Evropska komisija u BiH i krugovi bliski EU u Briselu ne žele da komentarišu otvaranje predstavništva RS s obrazloženjem "da svako može da otvori svoju kancelariju gde želi".


A SARAJEVO MOŽE
DOK se diže velika buka oko najave otvaranja Kancelarije RS u Briselu, Kanton Sarajevo već ima svoje predstavništvo u glavnom gradu Belgije i EU. Prilikom otvaranja ove kancelarije niko nije pravio probleme.

Vecernje Novosti
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa kud ste poletjeli sa slavljem zar mislite da će neko od bošnjačkih političara glasati za ustav u kojem se nalazi mogućnost otcjepljenja Rs, pa nemojte biti djeca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Kanton Sarajevo već ima svoje predstavništvo u glavnom gradu Belgije i EU. Prilikom otvaranja ove kancelarije niko nije pravio probleme.

Lepo ja kazem da je buduca FBIH kanton Srajevo.

Stvarnost na delu i u Briselu.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Додик је краљ!
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
pa kud ste poletjeli sa slavljem zar mislite da će neko od bošnjačkih političara glasati za ustav u kojem se nalazi mogućnost otcjepljenja Rs, pa nemojte biti djeca

A što Bošnjacima Muslimanima ne bi odgovaralo da dobiju svoju nacionalnu državu, stabilne granice i mir za uvek?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa kud ste poletjeli sa slavljem zar mislite da će neko od bošnjačkih političara glasati za ustav u kojem se nalazi mogućnost otcjepljenja Rs, pa nemojte biti djeca

A što Bošnjacima Muslimanima ne bi odgovaralo da dobiju svoju nacionalnu državu, stabilne granice i mir za uvek?
draga simijon zašto praviš dvostruke aršine, ja sam mislio da ne odstupaš od svojih principa.
Ovako ću ti sažeto objasniti šta sam htio reć, kada se ti budeš založila da se Srbija odrekne Kosova radi sigurnosti stabilnosti i mirnih granica onda ću ja vrlo rado halaliti RS, lako je tebi dijeliti i razbijati moju državu, ali kada treba prekrajati granice i tvoje onda se buniš naravno razumjem te ali nemoj biti baš toliko licemjerna, imaj bar malo principijalnosti , jer ne vidim razliku između težnji Albanaca na Kosovu i Srba u Rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.