Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U novom Ustavu BiH - referendum o otcepljenju !!!  (Pročitano 14991 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Siptari su nacinalna manjina i nigde u svetu nacionalna manjna ne moze da dobije drzavu i da se odcepi. Srbi su U BiH konstutivan narod i oni itekako imaju pravo na samoopredelenje, ne zato sto se meni to dopada(a dopada mi se Smile ) nego zato sto je takvo medjunarodno pravo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
pa kud ste poletjeli sa slavljem zar mislite da će neko od bošnjačkih političara glasati za ustav u kojem se nalazi mogućnost otcjepljenja Rs, pa nemojte biti djeca

A što Bošnjacima Muslimanima ne bi odgovaralo da dobiju svoju nacionalnu državu, stabilne granice i mir za uvek?
draga simijon zašto praviš dvostruke aršine, ja sam mislio da ne odstupaš od svojih principa.
Ovako ću ti sažeto objasniti šta sam htio reć, kada se ti budeš založila da se Srbija odrekne Kosova radi sigurnosti stabilnosti i mirnih granica onda ću ja vrlo rado halaliti RS, lako je tebi dijeliti i razbijati moju državu, ali kada treba prekrajati granice i tvoje onda se buniš naravno razumjem te ali nemoj biti baš toliko licemjerna, imaj bar malo principijalnosti , jer ne vidim razliku između težnji Albanaca na Kosovu i Srba u Rs

Da si zaista čitao moje postove video bi da se ja svo vreme zalažem za identične odnose između Kosova i Srbije kao i izeđu BiH i Srpske.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Siptari su nacinalna manjina i nigde u svetu nacionalna manjna ne moze da dobije drzavu i da se odcepi. Srbi su U BiH konstutivan narod i oni itekako imaju pravo na samoopredelenje, ne zato sto se meni to dopada(a dopada mi se Smile ) nego zato sto je takvo medjunarodno pravo!

Siptari su nacionalna manjina u Srbiji. vec imaju svoju drzavu maticu -Albaniju.
Zato ne mogu dobiti i drugu siptarsku drzavu.
U tome je poenta glavna.
Srbu i FBIH su konstitutivan narod i sada kada se donese odluka o refendumu - koji narod ce uz maticu drzavu -  mozemo govoriti o eventualnom pripajanju RS sa Srbijom.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
Neće Srbe u Briselu

Od stalnog dopisnika: Sarajevo
Kabinet bošnjačkog člana Predsedništva BiH Harisa Silajdžića i ministar spoljnih poslova BiH Sven Alkalaj učiniće sve da spreče najavljeno otvaranje diplomatskog predstavništva Republike Srpske u Briselu i Zagrebu. Ako bude trebalo Silajdžić će i od Ustavnog suda BiH tražiti da spreči nameru RS.
Sven Alkalaj je izjavio da je odluka Vlade Republike Srpske da otvori kancelariju u Briselu i Zagrebu suprotna Ustavu i zakonima BiH:
- Ministarstvo spoljnih poslova BiH moralo je biti obavešteno o takvom koraku Vlade RS, a bilo bi normalno da jeste. Saznali smo o tome iz medija. Entiteti nemaju ovlašćenja u pitanjima spoljne politike i trgovine - tvrdi on.
Dodao je da BiH ima diplomatsko predstavništvo u Briselu i pri NATO-u i da ona deluju u interesu čitave BiH tako da nema potrebe za predstavništvima entiteta:
- Svi zvanični kontakti EU prema BiH idu putem ambasade i MSP-a, što uključuje i ekonomsku diplomatiju i sve ostalo – kaže Alkalaj.
Savetnih bošnjačkog člana Predsedništva BiH Damir Arnaut ocenio je postupke Vlade RS neustavnim, navodeći da je u pripremi da to pitanje bude izneseno pred Ustavni sud BiH. Evropska komisija u BiH i krugovi bliski EU u Briselu ne žele da komentarišu otvaranje predstavništva RS s obrazloženjem "da svako može da otvori svoju kancelariju gde želi".


A SARAJEVO MOŽE
DOK se diže velika buka oko najave otvaranja Kancelarije RS u Briselu, Kanton Sarajevo već ima svoje predstavništvo u glavnom gradu Belgije i EU. Prilikom otvaranja ove kancelarije niko nije pravio probleme.

Vecernje Novosti
znaci dodik je kralj!
ne znam samo kako mu uspeva?
zastop ga zapad ne ejbe u mozak???
drago mi je sto srbija ostaje po strani!
to je i najbolje jer bi u suprotnom moglo da se posumnja da imamo neku vrstu pretenzije na stranu teritoriju Smile
pa kud ste poletjeli sa slavljem zar mislite da će neko od bošnjačkih političara glasati za ustav u kojem se nalazi mogućnost otcjepljenja Rs, pa nemojte biti djeca

A što Bošnjacima Muslimanima ne bi odgovaralo da dobiju svoju nacionalnu državu, stabilne granice i mir za uvek?
draga simijon zašto praviš dvostruke aršine, ja sam mislio da ne odstupaš od svojih principa.
Ovako ću ti sažeto objasniti šta sam htio reć, kada se ti budeš založila da se Srbija odrekne Kosova radi sigurnosti stabilnosti i mirnih granica onda ću ja vrlo rado halaliti RS, lako je tebi dijeliti i razbijati moju državu, ali kada treba prekrajati granice i tvoje onda se buniš naravno razumjem te ali nemoj biti baš toliko licemjerna, imaj bar malo principijalnosti , jer ne vidim razliku između težnji Albanaca na Kosovu i Srba u Rs
ja se odricem Kosova.
ali nikada RS!
ajde sada ti. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Siptari su nacinalna manjina i nigde u svetu nacionalna manjna ne moze da dobije drzavu i da se odcepi. Srbi su U BiH konstutivan narod i oni itekako imaju pravo na samoopredelenje, ne zato sto se meni to dopada(a dopada mi se Smile ) nego zato sto je takvo medjunarodno pravo!

Siptari su nacionalna manjina u Srbiji. vec imaju svoju drzavu maticu -Albaniju.
Zato ne mogu dobiti i drugu siptarsku drzavu.
U tome je poenta glavna.
Srbu i FBIH su konstitutivan narod i sada kada se donese odluka o refendumu - koji narod ce uz maticu drzavu - mozemo govoriti o eventualnom pripajanju RS sa Srbijom.
Znači šiptari ne mogu imati dvije države a srbi mogu, pa hajde malo dosljednosti molim vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Siptari su nacinalna manjina i nigde u svetu nacionalna manjna ne moze da dobije drzavu i da se odcepi. Srbi su U BiH konstutivan narod i oni itekako imaju pravo na samoopredelenje, ne zato sto se meni to dopada(a dopada mi se Smile ) nego zato sto je takvo medjunarodno pravo!

Siptari su nacionalna manjina u Srbiji. vec imaju svoju drzavu maticu -Albaniju.
Zato ne mogu dobiti i drugu siptarsku drzavu.
U tome je poenta glavna.
Srbu i FBIH su konstitutivan narod i sada kada se donese odluka o refendumu - koji narod ce uz maticu drzavu - mozemo govoriti o eventualnom pripajanju RS sa Srbijom.
Znači šiptari ne mogu imati dvije države a srbi mogu, pa hajde malo dosljednosti molim vas
Koje dve drzave Srbi imaju??rs ce se pripojiti Srbiji na prvom referendumu koji bude dozvoljen u vestackoj tvorevini FBIH.samoopredeljenje po tebi ne mogu imati samo Srbi.pa niste dali Srbima pravo ni da u Hrvatskoj imaju RSK. Koji su onda vasi standardi?????
Neminovno mora doci do prekrajanja vestackih granica AVNOJ-evske SFRJ. Tada su granice medju republikama crtanje kako se koji politicar napije i zato nema povezanosti naroda sa maticom drzavom a radjeno je sve da Srbi nikada ne mogu ziveti u jednoj drzavi- ako ikada dodje do raspada SFRJ. Do raspada je doslo i to se ostvarili- svaka ptica svome jatu samo Srbi nemaju nikakva prava i posto su satanizovani kao genocidan narod proterivati ih u uzu Srbiju.
ustaske i mudzahedinske tvorevine su "normalne" za svestske demokrate.
Inicijalna kapisla za sve je davanje ventualne samostalnosti Kosovi.
Zasto siptari, Hrvati, muslimani mogu a Srbi ne ?????
E pa hteli ili ne i Srbi ce moci da zive u zajednickoj drzavi sa drugacijim granicama od danasnjih granica Srbije.
To je realnost i sve se krece u tom pravcu.
Pogotovu kada se bacuske Rusi umesaju onda nema nazad.
Zbogom zapadna napredna demokratijo-dobordosla Ruska diplomatijo snage i nepopustanja.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
  Smile Lock za temu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Sve ce krenuti sa zakljucivanjem propale agresije SAD i EU na Srbiju povodom okupacije Kosmeta.Potom odcepljenje Juzne Osetije i Republike Srpske.
Zivi bili pa videli.To su planovi ruskih stratega i oni su neizbezni jer ce imati precutnu saglasnost povijene Nemacke unutar EU.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2007, 03:10:45 od gupman »
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Smile Lock za temu Smile
Toliko o tvojoj demokratiji- cim ti se ne svidja - zakljucavaj.
ma pusti da narod kaze sta ima i sta vam se sprema povodom FBIH.
da shvatis gde ces ziveti i da smisljas novo ime za drzavu- ako nesto ostane od nje.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1061
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@stami4
Kažeš da će se Rs pripojiti Srbiji i tako neće doći do postojanja dvije srpske države na Balkanu, a šta misliš da Albanci isto to neće uraditi, možda ne odmah ali sigurno par godina poslije proglašenja nezavisnosti.
Najsmješniji su mu likovi uvjek bili koji u svojoj nemoći počinju da se oslanjaju na ˝velike momke˝ nadajući se pomoći od njih pa i u običnom životu takvi likovi uvjek izvise, nije džabe izmišljena poslovica mislim da je vaša: ˝u se i u svoje kljuse˝ zato ako hoćeš da prekrajaš granice i slijediš ideale iz Načertanije i onog Dobrice Ćosića onda ti jaro moj fino pušku u ruku pa kreni da oslobađaš ˝vjekovnu i svetu srpsku zemlju koja je pod okupacijom ustaško-mudžahedinskog šljama i šiptarske bagre˝, sve što oslobodiš( oslobodite) znate da je vaše, a nemoj mi sa tom dječijom pričom ˝vidjećeš ti kada ti ja zovnem svog starijeg brata on je jak i velik˝
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.