Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:06:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U modi su glatki momci! :))  (Pročitano 15050 puta)
08. Jun 2008, 12:34:38
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ako ste proteklih godina odmor provodili negde u inostranstvu, na plažama ste mogli da primetite dosta mladića koji su pedantno izdepilirani. Priznaćete da se oči jednostavno "lepe" za preplanulo, glatko muško telo, izdefinisane muskulature.

Bez obzira na to što su nekada jedini muškarci koji su se rešavali malja bili sportisti jer im je priroda profesionalnog treninga to i uslovljavala, danas su u modi momci bez dlačica, piše "Glas".

Balkanski temperament još uvek teško prihvata činjenicu da recimo jedan mačo muškarac depilira grudi, ali kozmetički saloni iz dana u dan primaju sve više onih momaka koji to rade iz estetskih razloga.

Ukusi su različiti, razume se, ali šta kažete kada na plaži vidite čoveka koji se sunča, a njegove dlake ispod pazuha se razdele na dva manja "žbuna"? Ne deluje privlačno! Ili recimo momak u kupaćim gaćicama kome gomila dugačkih dlaka viri iz njih što u pravcu butina, što u pravcu stomaka. Užas!

Mnoge devojke vole mladiće koji vode računa o ličnoj higijeni, pa pribegavaju i ovakvim kozmetičkim zahvatima i često se dešava da ih savetuju kada je u pitanju depilacija.

Opet sa druge strane neke dame smatraju da dečko bez dlaka poseduje veliku dozu feminizma, pa beže od takvih glavom bez obzira, što naravno nije tačno u većini slučajeva. I dok su mišljenja podeljena gde god da se okrenete vidite momke bez jedne jedine dlačice.

Uostalom, zašto ne probate da klizite po glatkom frajeru u vreloj ljubavnoj igri, možda ćete promeniti mišljenje!

Izvor : Mondo


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 13. Jun 2008, 17:03:37)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
evo sad cu... samo obrve da pocupam ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
meni je to jako sexy... ne volim,bolje reci mrzim kad vidim ovako nesto:

ali šta kažete kada na plaži vidite čoveka koji se sunča, a njegove dlake ispod pazuha se razdele na dva manja "žbuna"? Ne deluje privlačno! Ili recimo momak u kupaćim gaćicama kome gomila dugačkih dlaka viri iz njih što u pravcu butina, što u pravcu stomaka. Užas!

da,jeste uzas....

uporedi:

ovo  Smile : i ovo: 
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
u je ... stavila si debelog rusa i modela za donji ves... da je obrnuta situacija pitao bih te...

a mogla si i ovo da stavis


*elem, svaki muskarac koji  depilira noge je gej ili feminiziran ko devojcica u najboljem slucaju ... musko ipak treba da ima nesto dlaka, da pribegava depilaciji samo ako ima bas problem sa time.. a ko mi sutra kaze da treba jos i da se sminkam da bi bio u trendu i privlacniji, moze slobodno da me poljubi u neizdepilirane neosuncane predele. Smiley
« Poslednja izmena: 08. Jun 2008, 15:58:54 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Dobro, realno ima muskaraca kojima bi zilet, odnosno vosak, odnosno laser, trebao biti najbolji prijatelj  Smile

I stvarno jeste ogavno kada se na plazi skine dlakavi mamut koji ispod pazuha ima dlaka dovoljno da zaradi bogatstvo na njima u slucaju da ih odluci donirati  Smile


IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ma kad vidim zhenu sa shtrokavim pazuhom, ni gorila nije tako strashna...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Vidim jos uvijek imas traume od autobuskih avantura  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Smile tachno...  Smile
i mislim da ih se necu lako otarasiti...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
meni je to jako sexy... ne volim,bolje reci mrzim kad vidim ovako nesto:

ali šta kažete kada na plaži vidite čoveka koji se sunča, a njegove dlake ispod pazuha se razdele na dva manja "žbuna"? Ne deluje privlačno! Ili recimo momak u kupaćim gaćicama kome gomila dugačkih dlaka viri iz njih što u pravcu butina, što u pravcu stomaka. Užas!

da,jeste uzas....

uporedi:

ovo  Smile : i ovo:  

Pa, sto se tice usporedbe... jedno je saban, a drugo gejak...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
... nema nista bolje nego kad pricas sa nekom devojkom, a ono fini kraci zalazeceg sunca joj oboje tanusne dlacice brkova, u suptilne nijanse boje zezenog zlata.  Smile
« Poslednja izmena: 08. Jun 2008, 21:49:40 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:06:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.