Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:57:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U lazi su kratke noge!  (Pročitano 11355 puta)
22. Apr 2007, 18:24:47
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Staljin je umro pre 54 godine,a SSSR nema 16 godina,ali ne jenjava sveopsta kampanja ispiranja mozgova toboznjim milionskim zrtvama Oktobarske socijalisticke revolucije i Staljina.
Nosioci tih kleveta,te lazne demokrate,a uistinu prodane duse,koje revnosno prikrivaju zlocine imperijalistickih ratova iz perioda posle Drugog svetskog rata u Maleziji,Koreji,Indoneziji,Filipinima,Severnoj Africi,Centralnoj Americi,Vijetnamu,Laosu,Kambodzi...Ne treba mnogo istrazivati da bi se otkrile prefrigane sape krupnog kapitala.
Koliko cemo dugo morati da slusamo njihove lazi?Sve dotle dok ih ne budemo raskrinkali!Pa hajde da vidimo te izmisljotine sklepane u novinskim izvestajima,knjigama i memoarima.Radi sto boljeg pregleda zaokruzicemo brojke.

Broj stanovnika Carske Rusije sa Finskom 1913 godine iznosi 175 099 600.
Od 1913 pa zakljuceno sa 1993,racunarska radnja je krajnje jednostavna:

Rusija gubi Finsku,dakle podvuci i oduzeti:

3 000 000

Poljsku:

 20 000 000

Vojni gubici u II svetskom ratu:

4 000 000

I kada sve to oduzmemo ostaje 147 000 000

A evo sada da osmotrimo jednu od lazi kroz prizmu dobijenih istorijskih proverenih cifara:

U Rusiji 1917 stradalo: 4 000 000
U Gradjanskom ratu: 10 000 000
Glad je zakljuceno sa 1924 odnela: 600 000
==============================
Zbir: 14 600 000

147 000 000
-14 600 000
==============================
132 400 000

Pa da opet stavimo pod lupu jednu od lazi:

Zrtve toboznjih cistki: 10 000 000
Zrtve kolektivizacije: 10 000 000
zakljuceno sa 1929
===============================
ako od:     132 400 000
oduzmemo: 20 000 000
===============================
dobijamo 112 400 000

Ogromne zrtve koje je SSSR podneo da bi oslobodio covecanstvo od fasisticke posasti iznose priblizno 25 000 000.
===============================
Sto znaci da je 1945 godine broj stanovnika jedva iznosio 88 000 000  Smile Evo lazi nad lazima,sta reci posle svega ovoga...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
BRAVO
konacno da neko razotkrije tu zaveru svetskih razmera!
chelik, ti bi trebalo da budes sef BIA!
ima celim svetom da vladamo za 10 godina bre!

vidis ti to, kako covek cinjenicama barata, svaka cast.

samo, hmmm... Smile ja znam da je njima svasta zabranjivano u to vreme, ali mi nije poznato da im je zabranjeno da se jebu.
a cak i da jeste, to se ipak radilo verovatno, a, sta ti mislis?
a mozda je neko i otisao tamo da zivi, a?
ti pada to na pamet? moj brat zivi u rusiji npr.

budaleeee.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Poznato je da je u ratu ne samo ne samo slab prirastaj stanovnistva vec i izgledi da deca rodjena pod tako teskim uslovima prezive.Zbog toga treba unapred racunati sa tim faktorom kao zanenmarljivim.
Pa kako onda ti lazljivci objasnjavaju podatak da je Sovjetski Savez 1991 godine,uoci svog trenutnog raspada,raspolagao sa 300 000 000 stanovnika?
Od oktobarske revolucije koja je uzdrmala svet 1917 godine,nprijatelji napretka i socijalizma,placenici krupnog kapitala,liju krokodilske suze uvelicavajuci do besvesti broj Staljinovih "zrtava".
Pa da se na kraju osvrnemo na ovovremenske Gulage samozvane prestonice "slobode i demokratije" u Sjedinjenim Americkim Drzavama.
Genocid nad domorodackim stanovnistvom Indijancima,Amerikancima poreklom iz Afrike..itd je blago receno uzasavajuci.Pored toga prema podacima OUN 200 000 Amerikanaca su robijasi,a kako su zatvori privatizovani,izdaci su astronomski.Da ne napominjemo da nijedna druga zemlja na svetu nema tako visoku stopu zatvorenika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
i siptari su se razmnozavali za vreme rata i za vreme najgorih sranja na KiM-u.
ljudi se mnoze.
poznato je da je u losim sredinama prirodni prirastaj izuzetno veliki.

donesi mi statistiku prirastaju u tom vremenskom rasponu, i onda mozemo da pricamo, nije to tesko, proguglaj, mene mrzi.
a ne da ti ja verujem na rec da se za 100 godina ni jedno dete nije rodilo Smile
stvarno si...ma prepoznaj se sam. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i siptari su se razmnozavali za vreme rata i za vreme najgorih sranja na KiM-u.
ljudi se mnoze.
poznato je da je u losim sredinama prirodni prirastaj izuzetno veliki.

donesi mi statistiku prirastaju u tom vremenskom rasponu, i onda mozemo da pricamo, nije to tesko, proguglaj, mene mrzi.
a ne da ti ja verujem na rec da se za 100 godina ni jedno dete nije rodilo Smile
stvarno si...ma prepoznaj se sam. Smile
Jel se ti salis ili stvarno mislis da broj stanovnika od 88 000 000 za 50 godina moze da se poveca na 300 000 000?!  Smile Znas li ti koliko se onda ljudi u tom periodu izrodilo-264 000 000

264 000 000-Jel si ti uopste zdrav kada ovako nesto mozes da tvrdis???!!!Gde to ima?!Takvog prirastaja i tom brzinom nema ni u Kini.

Ali cak i kada bi to bilo moguce i kada bi bilo tacno(a nije),znaci da sve ono kapitalisticke i desnicarske teorije o SSSR-u kao drzavi u kojoj nije bilo prosperiteta padaju u vodu.To bi onda znacilo da je za tih 50 godina SSSR doziveo najveci procvat u istoriji covecanstva.Da se razumemo procvata je bilo,ali po ovim vasim podacima Sovjeti su ispali sinonim dominacije u svakom pogledu ikada.

P.S.Hvala vam na komplimentima!  Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2007, 19:17:53 od Chelik_45 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vinston Cercil o Staljinu 28 decembra 1959 godine:"Velika sreca za Rusiju je bila sto je u godinama najtezih iskusenja, na njenom celu bio genije i nepokolebljivi vodja J.V. Staljin".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
Citat
Jel se ti salis ili stvarno mislis da broj stanovnika od 88 000 000 za 50 godina moze da se poveca na 300 000 000?!  Smile Znas li ti koliko se onda ljudi u tom periodu izrodilo-264 000 000

264 000 000-Jel si ti uopste zdrav kada ovako nesto mozes da tvrdis???!!!Gde to ima?!Takvog prirastaja i tom brzinom nema ni u Kini..
Smile
kakav si ti car
pa genije, nije njih u startu bilo 88 mil.
to si samo ti umislio da je njih bilo gde i bilo kada bilo 88 mil.
nigde to ne pise, nigde nista slicno ne pise.
ako vec zelis da polemises, raspitaj se malo. prirodni prirastaj, doseljivanje stanovnistva..

Citat
Od 1913 pa zakljuceno sa 1993,racunarska radnja je krajnje jednostavna:
1993-1913=80.

dakle, to je 80(slovima:osamdeset) godina a ne 50.


ne znam ko je rekao da je rusija mnogo nazadovala ti godina, bili su u sred hladnog rata..obe strane su maximalno napredovale.
samo sto se zapad trudio da im narod dobro zivi i akcenat je bio i ostao na pojedincu, dok u rusiji znamo sta je vec bilo. Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
ne zaboravi i 20.000.000 rusa i ostalih naroda SSSR-a koje je pobio Staljin da ubacis u racunicu!

Smrt fasizmu ku*ac komunizmu!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia 
ne zaboravi i 20.000.000 rusa i ostalih naroda SSSR-a koje je pobio Staljin da ubacis u racunicu!

Smrt fasizmu ku*ac komunizmu!

vec je ubaceno, obrati paznju na prvi text.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kakav si ti car
pa genije, nije njih u startu bilo 88 mil.
to si samo ti umislio da je njih bilo gde i bilo kada bilo 88 mil.
nigde to ne pise, nigde nista slicno ne pise.
ako vec zelis da polemises, raspitaj se malo. prirodni prirastaj, doseljivanje stanovnistva..
Jel si ti stvarno blesav ili se samo pravis blesav. Smile Ja sam bas za vas nepismene i sastavio sve ovo u prvom postu da bi vam objasnio,posto se ponasate kao retardirani(ili jeste retardirani). Smile 88 000 000 je rezultata vase racunice,a ti mozes sam da pogledas popis iz 1913. Smile Kakav prirastaj,doseljavanje i slicno;bolje napisi da nemas odgovor,a ne da lupas nesto sto je nemoguce.

@Kraljevicu Marko:
"Od 1913 pa zakljuceno sa 1993,racunarska radnja je krajnje jednostavna
1993-1913=80.

dakle, to je 80(slovima:osamdeset) godina a ne 50."

Kada sam napisao 50 godina,mislio sam na broj stanovnika od '45 pa do '91-a to je tacnije 46 godina!
Tako da nemoj da se pravis lud. Smile

@ramon23:

"Ne zaboravi i 20 000 000 Rusa da stavis u racunicu."

Pa stavio sam...jesi li slep?!I to je jos jedan dokaz da su vam podaci falsifikovani.
 Smrt fasizmu, sloboda narodu! Smrt kapitalizmu i imperijalizmu!



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:57:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.