Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:45:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Hrvatskoj lokalni izbori  (Pročitano 5801 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Hvala na informaciji, samo bi budale mogu poverovati u ovakve priče. Lepo se vi odmarajte i uživajte na vašem moru. Ako je pameti na njemu Srba biti neće.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Srbi su narod kod kojih je apsurd prirodno stanje,logika pojam iz naučne literature a bizarnost sastavna pojava svakodnevnice...
Od tih što su išli u Hrvatsku da glasaju,u Srbiji  90 % njih podržava Šešelja,a išlo je "tamo" da glasa za "naše", za "našu stvar" a pritom su ti "naši"  ni manje ni više nego u koaliciji baš sa onom političkom opcijom koja ih je proterala iz njihovih kuća...
 Smile Smile Smile Smile Smile
srbi su masovno glasali za zna se HDZ Smile
vise nego mi Smile

Pa u tome i jest apsurdovog ovog balkanskog lonca, da ne kažem srpske pameti...koliko sam uspeo da ispratim preko štampe, medija,  baš u gradu Kninu, Srbi su u predizbornoj koaliciji, znači na jednoj listi, sa HDZ-om, istim onim HDZ-om koji je realizacijom svog političkog projekta, oterao te nesrećnike sa svojih ognjišta, da bi se oni 10-tak i kusur godina kasnije, vratili u taj Knin, samo da glasaju, i to baš za HDZ  Smile


Hrvati svaka Vam čast !!! Umete, znate šta hoćete,znate kako i na koji način....
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
to je potvrda ispravne politike HDZ-a.Čak se i Srbi slažu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
to je potvrda ispravne politike HDZ-a.Čak se i Srbi slažu.

Još samo da se 200.000 Srba, po mogućstvu lovarnih, pojavi na Jadranu i potroši dosta para. Sećam se nekad samo ste u Nemce gledali, a u Srbe kao u govna, iako su Srbi daleko više trošili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nekad ste nam bili braća a sada susjedi.Razlika je da ste dolazili na na vaše more a sada dolazite na naše.Prije ste srbovali po vašim odmaralištima a sada plati i šuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Po odmaralištima nismo srbovali , jer je u SFRJ bilo teško reći da ste Srbin , pogotovo u Hrvatskoj. Šibenik, Split i Dubrovnik nisu bili pogodna mesta za srbovanje. nije mi jasna tvoja potreba da lažaš. Kako očekivati da neko proguta ovo tvoje krajnje agresivno, bezobrazno i primitivni ponašanje i dođe na vaše more. Zašto reklamirate  letovanje na vašem moru kad iz svakog vašeg komentara izbija zloba i negativan odnos prema Srbima kao narodu. Uostalom tužili ste nas za genocid , a tražite da ostavljamo pare na vašem moru, ne razumem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
živim uz more a i pamtim duže nego ti.Nisu svi Srbi srbovali već manji dio.U kasne sate ,pijani pjevali su razne provokativne pjesme.Poznati glumac Mija Aleksić je koliko se sjećam bio priveden u tadašnju miliciju .
Danas te vi nama kao i svi ostali narodi europe.Plati dobro i doviđenja.Ako izdajem sobu naravno da mi je isto platio Srbin ili Mađar.Ti mnoge stvari n eznaš iz povijesti Jugoslavije jer se o njima danas ne govori.Posebno je bila poznata pjesma "igrale se delije ....."Nekomu je bila provokacija jer u isto vrijeme mi nismo smjeli pjevat "vilu velebita"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 546
Zastava Pula, Istra, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat: Perudji

Još samo da se 200.000 Srba, po mogućstvu lovarnih, pojavi na Jadranu i potroši dosta para. Sećam se nekad samo ste u Nemce gledali, a u Srbe kao u govna, iako su Srbi daleko više trošili.
Smile
oćeš, nećeš opet skrećete s teme i opet o našem moru. Smile
Kompleksi, zavist, ljubomora, frustracije? ili sve skupa?

Imam godina iza sebe i jako se dobro sjećam turizma i onda i sad -  u turizmu od kako znam za sebe, danas imam mali hotel - jako dobro razlikujem "turiste" od "turista"
Po tebi ispada da ste vi Srbi-turisti bogatiji, više trošite od Njemaca ... možda više trošite i od Talijana, Austrijanaca, Francuza?

Svaka čast; izgleda dobra droga? Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Na žalost pamtim mnoge stvari . Na vašem moru sam doživljavao mnoge neprijatnosti. verovatno je bilo i budala koji su izazivali nerede, ali oni nisu dobar primer. Po tvome izgleda da smo mi pijančili , pevali i lumpovali , a jadna braća Hrvati kao mišići čučali po svjim kućama. Vi ste podmetnuli bombu u Beogradski bioskop. Mi smo ostavljali pare po vašim letovalištima. Uostalom bilo šta je bilo i nije mi jasno odakle tvoje ineresovanje za srpski forum , stvarno si naporan i dosadam. Jugoslavije nema, vi ste ostvarili vaš san, dobili ste etnički čistu državu i ne znam šta još hoćete? Ostavite te nas da živimo svoj život. 

Uostalom ova rasprava postaje besmislena, više ne učestvujem.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2009, 20:25:03 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 546
Zastava Pula, Istra, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
 Smile
pa vi otvarate teme o Hrvatskoj - ne otvaramo ih mi
je zabranjeno odgovarati ako neko piše gluposti o tvojoj zemlji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:45:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.