Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Hagu počinje suđenje po tužbi BiH protiv SCG za genocid  (Pročitano 15485 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.00
Ja koliko znam, nato je do posljednjeg trnutka pokusavao izbjeci udare na srbiju govoreci prekinite ubijanje i povucite snage sa kosova.Govorili su i molili milosevica da to uradi ali on nije htio.
a to sto nisu direktno gadjali milosevica zato sto je on glavni krivac:nije milosevic drzao pusku na kosovu.cjela vojska i logistika morala je biti onesposobljena.milosevic je bio vrhovni zapovjednik toj vojsci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Lose znas, yoyo. NATO nije imao nikakva prava da Srbiju napadne, niti da bilo sta naredjuje o povlacenjima i slicne gluposti.

Kosovo i Metohija su deo Srbije i sada i bili su 1999. i bice u buducnosti, mnogo vise nego sto je Republika Srpska Krajina IKADA bila deo hrvatsko-slavonsko-dalmatinske provincije u okviru Ugarske.

To je jednostavno tako i cinjenica da neki prkrsioci medjunarodnog prava za sda jos uvek imaju brutalnu silu da vrse okupaciju Kosova i Metohije ne znaci nista vise od toga: brutalne sile i okupacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Ja koliko znam, nato je do posljednjeg trnutka pokusavao izbjeci udare na srbiju govoreci prekinite ubijanje i povucite snage sa kosova.Govorili su i molili milosevica da to uradi ali on nije htio.
a to sto nisu direktno gadjali milosevica zato sto je on glavni krivac:nije milosevic drzao pusku na kosovu.cjela vojska i logistika morala je biti onesposobljena.milosevic je bio vrhovni zapovjednik toj vojsci.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako je Hag "internacionalni" sud,zasto su Ameri izuzeti i zasto je potpisana klauzula da Americkim vojnicima nece nigde da se sudi izvan terirorija USA?Mi kada trazimo istu stvar lupaju nam sankcije i prete,a zverstva njihovih vojnika u zatvorima u Iraku niko i ne misli da sankcionise.

Nema to nikakve veze jedno s drugim.

U pitanju su dva suda i jedan kvazi-sud: Medjunarodni sud pravde, Medjunarodni krivicni sud (Ujedinjenih Nacija) i tzv. Medjunarodni tzv. tribunal za bivsu Jugoslaviju.


da,ovaj sud o kome pricamo je osnovan samo za bivsu jugoslaviju,ali poenta koju ima shaolin je da su oni izuzeti od toga da bilo kome odgovaraju sto je tacno
i sad karla chachka mechku s "olujom" jer su amerikanci u tome mnogo pomogli
ako bi otishla predaleko moze da se desi i da ceo sud ode ciao( Smile )
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Mislim da je tuzba i pogotovo od koga je krajnje nemoralna iz razloga sto je u BIH stvarno bio gradjanski medjuetnicki sukob i svaka od strana u sukobu je dovodila ratnike.
Pa naprimer Islamska zajednica je dovodila i bila otvoreno sto u naoruzanju sto finansiski pomognuta od Irana i Turske i za njih su zlocine i ratove vodili mudzahedini koje smo imali takodje prilike da vidimo u stravicnim zlocinima koje su pravili u ime islamske zajednice nad pravoslavnom.
Katolicku zajednicu je pomagala Hrvatska kao i ceo Vatikan.
Pravoslavnu po logici stvari Srbija i deo pravoslavlja .Kada se sve sabere svaka od strana mogla je da tuzi za ovako nesto one dve preostale strane,tako da ja mislim da je optuznica besmislena,jer se za individualne tekorec pojedinacne slucajeve na sve tri strane za zlocine i genocid vec odavno sudi i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@korea
kojoj se jos strani sudi za genocid,molim te?
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Mislim da je tuzba i pogotovo od koga je krajnje nemoralna iz razloga sto je u BIH stvarno bio gradjanski medjuetnicki sukob i svaka od strana u sukobu je dovodila ratnike.
Pa naprimer Islamska zajednica je dovodila i bila otvoreno sto u naoruzanju sto finansiski pomognuta od Irana i Turske i za njih su zlocine i ratove vodili mudzahedini koje smo imali takodje prilike da vidimo u stravicnim zlocinima koje su pravili u ime islamske zajednice nad pravoslavnom.
Katolicku zajednicu je pomagala Hrvatska kao i ceo Vatikan.
Pravoslavnu po logici stvari Srbija i deo pravoslavlja .Kada se sve sabere svaka od strana mogla je da tuzi za ovako nesto one dve preostale strane,tako da ja mislim da je optuznica besmislena,jer se za individualne tekorec pojedinacne slucajeve na sve tri strane za zlocine i genocid vec odavno sudi i to je to.

Potpuno tacno. Medjuetnicki, mada ga ne bih nazvao i "gradjanskim". Vise "brdjanskim".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Mislim da je tuzba i pogotovo od koga je krajnje nemoralna iz razloga sto je u BIH stvarno bio gradjanski medjuetnicki sukob i svaka od strana u sukobu je dovodila ratnike.
Pa naprimer Islamska zajednica je dovodila i bila otvoreno sto u naoruzanju sto finansiski pomognuta od Irana i Turske i za njih su zlocine i ratove vodili mudzahedini koje smo imali takodje prilike da vidimo u stravicnim zlocinima koje su pravili u ime islamske zajednice nad pravoslavnom.
Katolicku zajednicu je pomagala Hrvatska kao i ceo Vatikan.
Pravoslavnu po logici stvari Srbija i deo pravoslavlja .Kada se sve sabere svaka od strana mogla je da tuzi za ovako nesto one dve preostale strane,tako da ja mislim da je optuznica besmislena,jer se za individualne tekorec pojedinacne slucajeve na sve tri strane za zlocine i genocid vec odavno sudi i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
je li,pametnjakovici,kome se jos sudi za genocid? i u kojim slucajevima?
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Umro Elwis
Neki Brus LI
Izvrsen atentat na Kenedija
Jesite li videli kako peva ona mala Tina Tarner mislim da je crnkinja
U Nemackoj ekonomska kriza na vlast dosao neki Hitler nacionalista kazu da je i fasista.
U Italiji pojavio se neki Musolini.
Pricaju gluposti kako ce navodno da de raspadne SSSR.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.