Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:25:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U čemu je tajna ženske privlačnosti?  (Pročitano 9121 puta)
28. Avg 2010, 10:49:38
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Istraživači su ustanovili da se tajna ženske privlačnosti krije u odnosu obima struka i bokova.

Ako je mera struka 70 odsto od obima bokova, može se reći da žena ima idealne proporcije koje su presudne za njenu privlačnost, daleko značajnije od njene težine, veličine grudi ili inteligencije.

Istraživači su, takođe, ustanovili da su muškarci u stanju da u samo nekoliko milisekundi izvedu ovu "matematiku".

Žene koje su građene nalik peščanom satu poput Merilin Monro, Džesike Albe ali i Kejt Mos nemaju samo savršeno već i zdravo telo, ističu naučnici.

Antropolog Barnabi Dikson sa Viktorija univerziteta u Velingtonu, na Novom Zelandu, proučavao je šta je muškarce i žene međusobno privlačilo kroz različita istorijska razdoblja.

On je grupi volontera dao da posmatra fotografije žena kojima su grudi, struk i bokovi digitalno izmenjeni. Iako su u početku najviše gledali u grudi, volonteri su pokazali veću privlačnost prema ženama građenim u obliku peščanog sata.

"Muškarcima je najatraktivnije telo u obliku peščanog sata sa vitkim strukom", ističe dr Dikson u članku objavljenom u Arhivama seksualnog ponašanja.

"Taj fatalni odnos struk-bokovi šalje biološki signal muškarcu da je ta žena u stanju da obezbedi zdravo potomstvo", objasnio je on, navodeći da se sve zapravo vrti oko rasporeda masnoće koja je, pak, u direktnoj vezi sa fertilitetom.

Ovo viđenje ženske lepote dominira kroz čitavu ljudsku istoriju, kaže dr Dikson, navodeći da se ona u muškoj podsvesti interpretira kao znak dobrog zdravlja i plodnosti.

Gledano iz druge perspektive, ženama nije važno da muškarac bude preterano razvijen, objašnjava Dikson. One više vole vitke, čak mršave muškarce, pomalo feminizirane jer je to za njih znak da će biti brižni i nežni partneri.

"Ljudi se jednostavno ne spajaju nasumično", zaključio je dr Dikson.

(Tanjug)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
HTC desire
Istraživači su ustanovili da se tajna ženske privlačnosti krije u odnosu obima struka i bokova.

Žene koje su građene nalik peščanom satu poput Merilin Monro, Džesike Albe ali i Kejt Mos nemaju samo savršeno već i zdravo telo, ističu naučnici.

Gledano iz druge perspektive, ženama nije važno da muškarac bude preterano razvijen, objašnjava Dikson. One više vole vitke, čak mršave muškarce, pomalo feminizirane jer je to za njih znak da će biti brižni i nežni partneri.


Znachi mi treba da budemo zanosne dame uskog struka i shirokih bokova, a mushkarci mrshavi i feminizirani jer ce biti prema nama nezni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Istraživači su ustanovili da se tajna ženske privlačnosti krije u odnosu obima struka i bokova.

Žene koje su građene nalik peščanom satu poput Merilin Monro, Džesike Albe ali i Kejt Mos nemaju samo savršeno već i zdravo telo, ističu naučnici.

Gledano iz druge perspektive, ženama nije važno da muškarac bude preterano razvijen, objašnjava Dikson. One više vole vitke, čak mršave muškarce, pomalo feminizirane jer je to za njih znak da će biti brižni i nežni partneri.


Znachi mi treba da budemo zanosne dame uskog struka i shirokih bokova, a mushkarci mrshavi i feminizirani jer ce biti prema nama nezni Smile


bas tako  Smile

zene privlace guzom Smile  ... a muskarci ruzama  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
HTC desire
 Smile guza na prvom mestu, meni nije jer nemam nameru vishe da radjam hahaha  Smile

a naslov teme u chemu je tajna zenske privlachnosti, mislim da je u njenoj sreci i zadovoljstvu
jer kad je zena srecna i zadovoljna,ona zrachi i poptuno je nevazno da li je niska ili visoka,mrshava ili debela  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia 
Citat
One više vole vitke, čak mršave muškarce, pomalo feminizirane jer je to za njih znak da će biti brižni i nežni partneri.

Ovakav samo moze da me odbije . Smile

Inace, moja figura je ima oblik pescanog sata. znaci da sam savrsena za nastavak vrste  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


narcis

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 41200
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
HTC desire
ma ovaj Dikson veze nema, kako ce molicu fino ti zgoljavci da produze vrstu ,shta vredi nasha peshchana fogura kad on dzigiljav i dusha mu u nosu...pa jel ja njemu da zabiberim ili on meni ccc  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Citat
"Taj fatalni odnos struk-bokovi šalje biološki signal muškarcu da je ta žena u stanju da obezbedi zdravo potomstvo", objasnio je on, navodeći da se sve zapravo vrti oko rasporeda masnoće koja je, pak, u direktnoj vezi sa fertilitetom.

zapravo , ovo sam jos davno cula  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
Merilin Monro, Džesike Albe ali i Kejt Mos
Smiley 1 Ko je stavio ovu kreaturu u ikakvu vezi sa Merlinkom i Albom  Smiley 1

Nego

Citat
"Taj fatalni odnos struk-bokovi šalje biološki signal muškarcu da je ta žena u stanju da obezbedi zdravo potomstvo", objasnio je on, navodeći da se sve zapravo vrti oko rasporeda masnoće koja je, pak, u direktnoj vezi sa fertilitetom.
Interesantno  Smile mada nikada nisam gledao zenu na taj nacin (mislim, fertilitet  Smile ). Vazno je da je zgodna tj da je lepo rasporedjena

E da, i da je lepo izrazena u bokovima . Nista losije od devojke koja je gradjena kao "daska"
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Braaate, na ovom forumu sve peščani satovi sa 80-60-80, jeeee.  Smile

Eto ja imam trenutno probleme sa zdravljem i nekoliko kg viška i kontam da nama debelima i neprivlačnima pored vas aviona savršenih proporcija jedino ostaje da legnemo u neku (veliku) rupu i crknemo, kao pravi genetski otpad.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
80-60-80
90-60-90  Smile

Evo, ja verujem da si privlacna i sa tih nekoliko kg viska Smile

PS Da, znam da se zezas i da si ironicna  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 11:25:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.