Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko ce koga pojesti i kako

Glasanje završeno: 24. Maj 2002, 00:44:27

Tyson Louisa klasicni ko
0%  (0)
Tyson Louisa na poene
0%  (0)
NERESENO  (jedan drugog)
0%  (0)
Louis Tysona klisicni ko
0%  (0)
Louis Tysona tehnicki ko
100%  (1)
Ukupno glasova: 1
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tyson vs Louis  (Pročitano 2543 puta)
24. Maj 2002, 00:44:27
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
08.06. u 04:00 po evropskom vremenu, doci ce do "BORBE GODINE", "MECA NAD MECEVIMA", "GRICKANJE USIJU" i tako dalje.

Boks-mec:

MIKE TYSON     vs     LENNOX LOUIS

Inace sam veliki obozavalac Tysona, ali mislim, cak me je strah, da je Miki odsvirao svoje i pretpostavljam da ce ovoga puta Louis dobiti mec  Smile  Smile

(02. May 2007, 21:44:35)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
TYSON ima da ga samelje!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
I ja sam se nadao, ali.......... na zalost  Smile

LOUIS pobedio u 8. rundi klasicnim "KNOCK OUT"-om.

U prvoj rundi je Tyson bio znatno bolji od Louisa, pa je cak i druga runda isla u njegovu korist, tako da se ocekivalo, da ce Tyson ovaj mec da zavrsi sa prevremenom pobedom. Ali, onda je Louis poceo da koristi prljave trikove. Boksovao je dosta prljavo. Iskoriscavao je njegovu visinu i tezinu, naslanjajuci se na Tysona i tako ga sa svojim telom gurao non stop ka patosu, sto je Tysonu oduzimalo dosta snage i kondicije. Onda je cak i posle prekida plasirao svoje udarce, sto ga je , mislim u cetvrtoj rundi, kostalo i odbijanjem pojena, takodje je delimicno koristio cak i lakat.

Naprotiv ocekivanja mnogih prijatelja boksa, Tyson je boksovao jako cisto i fair. Ali, ko se i malo bavio boksom, zna koliko kostaju snage i kondicije takve prljavstine, sa kojima se Louis sluzio.

Mora se naravno priznati, da je i Louis imao delimicno dobrih akcija, u kojima je plasirao ciste udarce u metu, tako da je recimo i sedma runda isla cisto u Louisovu korist, dok bih ja runde 3 i 4 ocenjivao kao neresene, a runde 5 i 6 u Louisovu korist. Tysonova oba oka, obe arkade su pukle, dosta je krvario i u sedmoj rundi se onda oznacavala Tysonova nemoc, a pocetkom osme runde je Louis odma plasirao dva dobra pogotka, tako da je Tyson cak otiso U kolena, ne dodirujuci patos, ali su ga pogodci jako zaneli i onda je bilo samo pitanje vremena, kad ce Louis da plasira i krajnji udarac, sto se pri kraju osme runde i dogodilo.

Levom vodecom rukom je drzao tajsona na distanci i u pravom momentu plasirao desni krose ka Tysonovoj bradi. Udarac je "seo" i Tyson je pao, posle cega je sudija i prekinuo mec.

Na kraju je Tyson molio Louisa za revans, koji mu to nije ni obecao, a isto tako nije ni odbio. Ocenjujuci reci Louisa, cini se cak, da Louis mozda i razmislja o prekidu bokserske karijere. Ali, to su samo spekulacije.

Pozeljan bi bio sada mec: LOUIS vs KLITSCHKO.

Ali, videcemo sta ce menadzeri Louisa jos da odluce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma dileja ... popizdeo sam ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.