Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:21:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tvoja, moja i naša  (Pročitano 1190 puta)
14. Apr 2006, 07:49:52
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Tvoja, moja i naša

Porodična komedija "Sve što je naše" ("Yours, mine and ours") upoznaje nas sa samohranim roditeljima - Frenkom (Denis Kvejd) i Helen (Rene Ruso), koji obnavljaju vezu prekinutu pre 30 godina i sklapaju brak - brak koji njihovo 18 zajedničke dece pokušava da sabotira. Oni otkrivaju da brakovi i porodice ne mogu da se stvore u jednom danu. Film Radže Gosnela, po scenariju Rona Berča i Dejvida Kida, zasnovan je na scenariju iz 1968, čiji su autori bili Melvil Šavelson i Mort Lakman.

Kada Frenk Berdsli, udovac s osmoro dece, naleti na svoju simpatiju iz srednje škole, Helen Nort, oseća se kao da uopšte nije prošlo 30 godina. Helen, takođe udovica, sa desetoro svoje dece, među kojima je i šestoro onih koje su ona i njen muž usvojili, takođe oseća privlačnost. Nije čudo što su požurili da se venčaju, a da ne kažu svojoj deci. Prava ljubav pobeđuje sve – zar ne?

Na nesreću mladenaca, ostatak njihovih porodica nije se tako lako pomirio s vestima. Verovatno je trebalo da predvide kulturološki sukob koji je usledio: disciplinovani Berdslijevi sve rade po pravilima; za energične i živahne Nortove ne postoje pravila. Helenina deca se ne raduju selidbi i tome što će deliti sobe s gomilom uštogljenih stranaca. Frenkova deca nemaju ništa zajedničko za nestašnim Nortovima. Pošto niko od dece nije srećan, oni smišljaju plan kako da rasture taj brak. Dolazi do susreta istoka i zapada u naporima da rade zajedno i rasture svoje roditelje. Baš kada izgleda da su deca uspela, oni shvataju da vole jedni druge, bez obzira na razlike – i ne žele da se raziđu! Mogu li da spasu Frenkov i Helenin brak pošto su ih tako uspešno razdvojili? Sve zavisi od Frenka i Helen.

"'Tvoja, moja i naša' je zaista romantična komedija – s romantikom koja dolazi posle dolaska dece", kaže Denis Kvejd, koji glumi u novom filmu pored Rene Ruso. On igra udovca, admirala Obalske straže, s osmoro dece koji se spontano venča sa svojom slobodoumnom ljubavi iz srednje škole, koja je sada – 30 godina kasnije – udovica s desetoro svoje dece. "Film sadrži puno elemenata romantične komedije", kaže Rusoova. "Deci će se dopasti, naravno, ali mislim da će se dopasti i njihovim roditeljima. To je ono što svi mi roditelji priželjkujemo – da odvedemo dete na film u kome i mi možemo da uživamo."

"Zaista sam uzbuđen što radim na novoj verziji porodičnog klasika kakav je 'Tvoja, moja i naša'", kaže Radža Gosnel, reditelj. "Imamo sjajnu glumačku ekipu koju predvode Denis Kvejd i Rene Ruso u retkom projektu koji kombinuje komediju, romantiku i porodičnu dinamiku." Autori i glumci su pristupili filmu s dužnim poštovanjem originala, omiljenog porodičnog filma iz 1968, u kome su glumili Henri Fonda i Lusil Bol.

Linda Hant, koja glumi desnu ruku Berdslijevih, gospođu Mjunion, kaže: "Ne znam da li je u redu ovo nazvati rimejkom. Onaj film je sigurno bio inspiracija, ali preuzete su samo osnovne stvari, par ljudi koji su ostali bez supružnika, jedno ima osmoro, drugo desetoro dece, ali sve dalje od toga je naša nadgradnja."
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Doslo i vreme skole :D

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung E250
IP sačuvana
social share
Tiesto YouTube We Want Tiesto in Serbia !
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ne vadite teme neaktivne duze od 6 meseci ako nemate jak razlog.


[Lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:21:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.