Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ТВ Пинк: Митровић је трован  (Pročitano 25862 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Наравно, не треба никога тровати... али запитајте се какви су то људи који тако огавно трују Србију континуирано више од 15 година, са далекосежним последицама по српску омладину и будуће нараштаје.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ja bih ga kidnapovao,odveo u Afriku,ostavio sa polovinom para(drugu polovinu dao narodu) i rekao mu da uziva tamo i ne vraca se ovde ili sledi metak u celo.

srecan on,srecni mi.
Наравно, не треба никога тровати... али запитајте се какви су то људи који тако огавно трују Србију континуирано више од 15 година, са далекосежним последицама по српску омладину и будуће нараштаје.
tako je.
Ko zna sta je u igri, mislim, tu se barata velikim parama. A sada sto on sa Pinkom navodno "truje" narod, ili narod nema daljinski ili nisu u mogucnosti da gledaju druge kanale  Smile
ti sve cesce pricas ko da si s Marsa pao...

nije bitno sto svi danas imaju daljinski i druge televizije,to opet ima uticaja na narod.
jer polako,vremenom,sve vise ljudi pocne da se truje s time.
to je ko i sa netom-danas svaki amer ima pristup netu i Googlu,a da ne pricam tek bibliotekama i skolama,pa je opet 2/3 njih glupo ko kurac i neobrazovano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
duboko sam potresen  Smile Smile

inache , ako je tachno , ovo je neki amaterski pokushaj . nijedan profesionalac ne bi 6 meseci kontinualno trovao nekog bez rezultata .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
inache , ako je tachno , ovo je neki amaterski pokushaj . nijedan profesionalac ne bi 6 meseci kontinualno trovao nekog bez rezultata .
Posebno kad se zna da vremenom može da razvije i rezistentnost na arsenik. Jedna knjiga Agate Kristi što se za 50 dinara prodavala uz Novosti je dovoljna za to saznanje.
« Poslednja izmena: 26. Jan 2011, 21:24:24 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
duboko sam potresen  Smile Smile

inache , ako je tachno , ovo je neki amaterski pokushaj . nijedan profesionalac ne bi 6 meseci kontinualno trovao nekog bez rezultata .
osim ako cilj nije bila smrt,nego patnja i bolest.  Smile

Posebno kad se zna da vremenom može da razvije i rezistentnost na arsenik. Jedna knjiga Agate Kristi što se za 50 dinara prodavala uz Novosti je dovoljna za to saznanje.
a on kakva je bubasvaba,ko i Brena,Popovic i ostala bagra,verovatno ce tako i da bude...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jan 2011, 21:26:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Ima još i da evoluira.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ima još i da evoluira.
hihihi  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
HTC One
Truje ga slovenka, obzirom da je dobila otkaz  Smile ... a Pink Slovenija donosi samo gubitke... i onda kazu da Slovenci nemaju kliker, jbg, njih Mitrovic ne moze da zajebe kao nas narod  Smile


Slovenija: TV Pink u gubitku pola miliona evra

S. V. MEKINA | 25. januar 2011. 21:14

Da je slovenački projekat Željka Mitrovića u krizi potvrđuje podatak da su ukinuti jutarnji i informativni program


Željko Mitrović sa Rebekom Dremelj

PREDUZEĆE Pink Slovenija d.o.o. beleži već oko pola miliona evra gubitka, javlja tamošnji "Požar report". Da je slovenački projekat Željka Mitrovića u krizi, potvrđuju podaci da je jutarnji program "Rana ura", lansiran jesenas sa mnogo pompe, preko noći ukinut, a ista sudbina zadesila je i informativne emisije. Upravo je informativni program trebalo da bude uzdanica TV Pink.Si za koji je Mitrović obećavao da će po gledanosti brzo nadigrati konkurenciju.

Vesti su, međutim, izbrisane iz programa Pink.Si i pre nego što je okupljena ekipa počela da radi. Dvadesetak novinara i urednika je dobilo otkaz, kao i deo režije, a dobro obavešteni izvori tvrde da se klima fotelja i Žarku Veličanskom, dosadašnjem direktoru slovenačkog Pinka.

Mediji u "deželi" šire informacije da Pink Slovenija neće dočekati maj, pozivajući se na poverljive izvore iz Beograda, da Milica Mitrović i njena sestra Lola Krmpotić nameravaju da obustave investicije u Sloveniji. "Novostima" je nezvanično saopšteno da će privremeno biti prekinut informativni program.

Ministarstvo kulture Slovenije izreklo je opomenu „ružičastima” zbog nepoštovanja zakonske odredbe o korišćenju samo slovenačkog jezika. Problem je otklonjen doslednim prevođenjem na slovenački, pa inspektorat nije izrekao drakonske kazne. Mitroviću je progledano kroz prste navodno i zato jer je posle velikih poplava koje su pogodile slovenačku prestonicu, donirao oko 30.000 evra za ugrožene vrtiće.


Izvor: Vecernje novosti


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Mitrovic truje Srbiju? Imate daljinski  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nisam ja, majke mi, mada moram priznati da mi je padalo na pamet.

Ni ja, ja bi to od jednom, petostruku dozu. Za svaki slučaj.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.