Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turska, Srbija ... prošlost ili budućnost ?  (Pročitano 11023 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Turska otvoreno podrzava i Siptare i Balije u bosni i sandzaku. Mora da se distancira politicki od ekonomskog interesa.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Ja se muslimana bojim.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
Turska otvoreno podrzava i Siptare i Balije u bosni i sandzaku. Mora da se distancira politicki od ekonomskog interesa.

Što se tiče otvorene potrške Albancima , pre bih rekao da ih otvoreno podržava Amerika , Turska to radi zato što je u modi a i što bih Americi išli uz ku...c , inače za Albance Turska nije ništa manje zli okupator iz prošlosti nego Srbima recimo , s obzirom da ti ovo nije poznato vidi se da ti upućenost ravna nuli , Kad su Bošnjaci u pitanju normalno da ih podržava , pa ratovali su stotinama godina za nju , ali poenta je u tome da je moguće napraviti novu klimu u kojj će se na Balkanu stvoriti takvi uslovi da Turska može podržavati i Bošnjake i Srbe a da to ne bude kontradiktorno , ali kome govoriti , kad ti nekoga nazivaš Balijom , a on ti je prvi komšija , ti bi rat do istrebljenja , na svu sreću znam mnogo Srba koji ne dijele tvoje mišljenje , naprotiv ljudi su na  stazama Nikole Tesle a ne ćopavog Vuka , uopšte ne vidim Tursku kao nekoga ko dominira Balkanom , ono što ja smatram je da treba uraditi totalni reset prošlosti i krenuti u budućnost  , ne sa guslama i nekakvim istragama , već saradnjom i razumjevanjem . Videćemo šta će biti , zlo i nasilje je na žalost u prošlosti mnogo ćešće pobjeđivalo razum i napredak .

@Dukim57

Srbija je mala , siromašna zemlja bez ikakve vojno-političke moći , niko neće da trči Srbiji na skute da je moli za bilo šta , zato jer ona u biti i nema nešto što je intersantno za velike  , naprotiv  Srbija je ta koja treba da razmišlja kome da se prikloni , ja samtram da bi najpametnije bilo EU plus razvijati maksimalno saradnju sa savkim gde je to moguće , Turska je samo jedan od partnera  , čini se moga bi biti vrlo bitan ukoli Srbija pametno postupa .

@Sandra80

Čini se da se lepa Nata baš i ne boji muslimana.
« Poslednja izmena: 22. Sep 2011, 21:49:22 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Turska otvoreno podrzava i Siptare i Balije u bosni i sandzaku. Mora da se distancira politicki od ekonomskog interesa.

Što se tiče otvorene potrške Albancima , pre bih rekao da ih otvoreno podržava Amerika , Turska to radi zato što je u modi a i što bih Americi išli uz ku...c , inače za Albance Turska nije ništa manje zli okupator iz prošlosti nego Srbima recimo , s obzirom da ti ovo nije poznato vidi se da ti upućenost ravna nuli , Kad su Bošnjaci u pitanju normalno da ih podržava , pa ratovali su stotinama godina za nju , ali poenta je u tome da je moguće napraviti novu klimu u kojj će se na Balkanu stvoriti takvi uslovi da Turska može podržavati i Bošnjake i Srbe a da to ne bude kontradiktorno , ali kome govoriti , kad ti nekoga nazivaš Balijom , a on ti je prvi komšija , ti bi rat do istrebljenja , na svu sreću znam mnogo Srba koji ne dijele tvoje mišljenje , naprotiv ljudi su na  stazama Nikole Tesle a ne ćopavog Vuka , uopšte ne vidim Tursku kao nekoga ko dominira Balkanom , ono što ja smatram je da treba uraditi totalni reset prošlosti i krenuti u budućnost  , ne sa guslama i nekakvim istragama , već saradnjom i razumjevanjem . Videćemo šta će biti , zlo i nasilje je na žalost u prošlosti mnogo ćešće pobjeđivalo razum i napredak .

ти говориш о неком изражавању и онда напишеш ово:

Citat
ćopavog Vuka

куш или сиктер...можеш да бираш Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
Izvini , hromu polupismenu budalu  , koja je MOŽDA imala iskrene namere , ali koju su Austrijanci vešto izmanipulisali  , tako da je bio od mnogo veće štete nego koristi svom narodu. Misliš da je Knez Miloš popizdeo na njega iz razloga navedenih na "televizoru" ?
« Poslednja izmena: 22. Sep 2011, 21:53:05 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Citat
куш или сиктер
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Izvini , hromu polupismenu budalu  , koja je MOŽDA imala iskrene namere , ali koju su Austrijanci vešto izmanipulisali  , tako da je bio od mnogo veće štete nego koristi svom narodu. Misliš da je Knez Miloš popizdeo na njega iz razloga navedenih na "televizoru" ?

 Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 3510
Турска прети Израелу војном интервенцијом

Turkey voices readiness for Israel war

Thu Sep 22, 2011 4:9PM GMT
Reddit

Turkish Prime Minister Recep Tayyip Erdogan has voiced his country's readiness to engage in a conflict with Israel, in the case it becomes 'necessary.'


In an interview with Charlie Rose, when Erdogan was asked if he saw the Israeli attack on a Gaza-bound flotilla that killed nine Turkish nationals as “a cause of war,” -- as the premier had earlier said -- Erdogan said “we will do that too if it becomes necessary,” Turkey's Vatan newspaper reported on Thursday.

“As you know, Israel attacked three ships, one of which carried over 400 people from 33 countries, in international waters from sea and air. Such an attack in international waters is against international law,” Erdogan noted.

The Turkish premier reiterated that Israel should apologize to Turkey for the attack and pay compensation to the families of the victims.

Asked about earlier remark that “Israel is a spoiled child,” Erdogan said, “Israel is West's spoiled child. I still say the same thing.”

Извор
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
Prebacio sam tekst ovde sa ostavljenim izvorom, nema potrebe da se ide na drugu stranicu da bi se citala tema.

Inace odgovor na temu: Ne!

Gospodine Suoervizoru-Moderatoru , u niti jednom dijeliću segunde nisam smetnuo sa uma vaš povlašćeni položaj na forumu , ali ipak dozvolićete da odgovore tipa DA tj. NE , bez obrazloženja mogu dati samo Bog odnosno ili na žalost kako kome ,  to su u historiji mogli i Imperatori , Carevi , Sultani , ....


Iako mislim da je ovaj komentar smesan i nepotreban, odgovoricu. Turska je Srbiji vekovni neprijatelj i to je jednostavno cinjenica. Turska je priznala Kosovo i Metohiju, podrzava muslimane u Bosni i Hercegovini protiv Srba, sutra ako se Sandzak proglasi novom drzavom medju prvima ce priznati i njih. 450 godine su nas drzali pod okupacijom a ne kao jednake gradjane, to kad bi mogli da vrate pokusali bi, budi siguran. Treba li da nastavim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
Prebacio sam tekst ovde sa ostavljenim izvorom, nema potrebe da se ide na drugu stranicu da bi se citala tema.

Inace odgovor na temu: Ne!

Gospodine Suoervizoru-Moderatoru , u niti jednom dijeliću segunde nisam smetnuo sa uma vaš povlašćeni položaj na forumu , ali ipak dozvolićete da odgovore tipa DA tj. NE , bez obrazloženja mogu dati samo Bog odnosno ili na žalost kako kome ,  to su u historiji mogli i Imperatori , Carevi , Sultani , ....


Iako mislim da je ovaj komentar smesan i nepotreban, odgovoricu. Turska je Srbiji vekovni neprijatelj i to je jednostavno cinjenica. Turska je priznala Kosovo i Metohiju, podrzava muslimane u Bosni i Hercegovini protiv Srba, sutra ako se Sandzak proglasi novom drzavom medju prvima ce priznati i njih. 450 godine su nas drzali pod okupacijom a ne kao jednake gradjane, to kad bi mogli da vrate pokusali bi, budi siguran. Treba li da nastavim?

Činjenica je da historija ljudskog roda nije historija grupica anđela koji su se međusobno pazili  , dočim Nemcu su samo u I Svetskom ubili nekoliko puta više Srba nego Turci za 500 godina , pa eto niko nekaže nećemo sa Nemcima u istu državu , Hrvati su mi pa bili jednaki građani u Austrougarskoj , Matja Gubec je bio filantrop , i osim ja takođe osobno ne bih pristao da moja država izgubi suverenitet ili njegov deo zbog bilo koga , bila to Turska , Rusija ili neznam ko...

Ovo kad bi mogli oni bi ... nije vrijedno komentara gosn . moderatoru , ti kad bi mogo ti bi meni oteo novčanik u autobusu pa te zato mrzim , i nemoj mi reći kako su Turcii to već uradili , i Car Dušan je samo nekoliko godina pre Kosovskog boja radio isto , ali nije mogo više od toga , tada se to tako radilo i bilo je samo pitannje ko je jači a ne koje je bolji , milosrdniji ili humaniji .

Nadam se da danas živimo u malo boljim vremenima ili ne živimo ?
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.