Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:44:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turska i Kineska garderoba ??  (Pročitano 40132 puta)
01. Jul 2011, 12:49:11
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia N70
dakle, sledeca je problematika - moja mama ima manji butik, gde prodajemo garderobu za zene. posao ide sasvim solidno ali mogao bi bolje Smiley


u svakom slucaju, zanima me sledece -

mi robu nabavljamo iz panceva. uglavnom tamo ima kineske i turske garderobe i posao ie dobro - ali mogao bi jos bolje.

naime, pre nego sto u 6 ujutru ustanu ovi komunalci da 'apse ciganine, cigani na parkingu pored pijace imaju robu jos jeftiniju od kineza. problem je sto NIJEDAN ciga nece da kaze odakle mu roba a i sa razlogom, kapiram ljude.

pretpostavljam da je roba na Kilo. google ne zeli ili ne moze da mi pomogne, pa ja pitam vas , da li neko zna gde se mogu nabaviti turske i kineske garderobe na kilo, ili na veliko ?

ZMAJ na nbgd-u je previse skup, tezge na pancevu su za sad najjeftinije resenje. e sad - cuo sam da postoje sledeci magacini, ali ih nisam nasao, iako sam potrosio krdo benzina:

1. neki u Borci. magacin gde ima robe na veliko, i na kilo, ali sam otisao skroz do neke pustinje bukvalno, i nigde ne nadjoh taj lokal.

2. neki u Resniku, gde je nekad bio crveni krst. nisam isao u resnik, ali me zivo zanima dal neko od vas zna koji je to lokal/magacin i gde se tacno nalazi


dakle, molio bih vas da mi dajete samo konkretne odgovore, uz napomenu da sam bio u blokovima, i u pancevu, i da je od sve te turske i kineske robe pancevo za sad najjeftinije, ali me zivo zanima odakle cigama po tim cenama. ili kradu, ili dobijaju na kilo, od NEKOG, a taj NEKO me zanima. hvala veliko u napred.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Zdravo,

U istom sam problemu i interesuje me da l i si dosao do nekih informacija do sada smo se snabdevali pazarakosm, kineskom i ribom iz panceva ali niko da to prodaje na kilo.

Jedina varijanta je roba iz uvoza ako nekog poznajes preko cene su na kilo vrlo povoljne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia N70
Zdravo,

U istom sam problemu i interesuje me da l i si dosao do nekih informacija do sada smo se snabdevali pazarakosm, kineskom i ribom iz panceva ali niko da to prodaje na kilo.

Jedina varijanta je roba iz uvoza ako nekog poznajes preko cene su na kilo vrlo povoljne

dosao sam do neproverene informacije - Madjarska. navodno, Kinezi su provalili da mogu da namlate vise para srbima, jer madjari imaju bolji standard, pa vise srba kupuje tu vrstu robe nego Madjari. te je u Madjarskoj Bofl roba (da se ne lazemo, jeste bofl) samo za sirote, te su onda i marze te iste robe jeftinije. a kinezima je svako trziste dobro, te ih ima.

ja nemam nazalost ni vremena, ni toliko para da odem na rizik, do segedina ili Bufimpeste, iz razloga sto je informacija neproverena, iako ima smisla.

jos jedna stvar kod ovog plana je bitna - muljanje prebacivanja robe, sa carinicima i privatnim prevoznicima. naime, ako oces da zaobidjes carinu, moras da nadjes nekog iz subotice koji ce ti za skromnu cenu od 50-100 evra, preneti robu u vrednosti od 1000+ evra bez carinjenja.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
SonyEricsson xperia
cccc!!! Nabavite Singerice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
imam ja sal od trabzona...turskog  fudbalskog kluba... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
HTC One
Tema za finansijsku policiju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia N70
ko se ovime ne bavi, razumem kako moze da mu bude cudno i smesno .. a inace, oko 20% ljudi u Srbiji trenutno, prezivljava i jede leba od kinezskih i turskih artikala Wink
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Tema za finansijsku policiju.  Smile

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
turska je dobra, kinezi ne valjaju, bar ovii naši
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
SonyEricsson k800
malo kasnim sa odg,ali opet mozda pomogne..
..ovako,ja sam i RS-a..a situacija je manje vise ista kao i kod vas,s tim da mjesto panceva mi imamo arizonu...
..e sad gro tih trgovaca,a to je 90%i vise.robu nabavlja direktno iz Turske..a ovo iz kine,nabavljaju zdruzenim snagama,njih par se sastane i naruce kontejner,2,3,,,
..moj predlog ti je..da nakucas 4,5 hiljada eura skoknes do instabula..pre toga nadjes agenciju,tj firmu koja ce da tu robu uveze,ocarini,i doveze..ti njima na kraju platis troskove.moja familija je godinama isla u tursku,bas tim principom..tamo je izbor nesaglediv..znaci,imas robu iz prve ruke,,plus,biras medju hiljadama proizvoda,znaci,prilika da imas robu koju nema tvoja konkurencija..
..a google ce ti reci koje su to firme koje organizuju soping ture za instabul
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:44:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.