Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:39:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turkish Air Force  (Pročitano 13999 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Citat
ratovi se ne pochinju radi ratova ,vec zbog odredjenog cilja . u ovom sluchaju to bi bilo ukidanje RS . turski interes je jasan - oni su vec rekli da sebe smatraju regionalnom silom na jugoistoku evrope i "zashtitnikom evropskih muslimana"
mi sebe smatramo regionalnim liderom odnosno nasi vodeci ljudi to ponavljaju non stop da li to znaci da planiramo da sirimo nasu teritoriju i da napadamo okolne drzave Smile


za razliku od nashe banana republike , turska je ipak ozbiljna drzava . sami podaci o vojnoj snazi dovoljno govore ,mada treba uzeti u obzir i broj stanovnika ,GDP i sl ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Turska je ozbiljna znaci  Smile A ja mislio njima jevreji upravljaju pa su i oni banana republika Smile Ja sam uvek za to da se razmotre svi scenariji i da se uradi sve da do onih najgorih ne dodje ali ovo sto pricas je glupost do gluposti Smile

Jednostavno potpuno je nepotrebna intervencija Turske kad amerikanci sa saveznicima mogu da drze stvari pod kontrolom. Svaka dalja rasprava imajuci ovo u vidu je glupa.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Turska je ozbiljna znaci  Smile A ja mislio njima jevreji upravljaju pa su i oni banana republika Smile Ja sam uvek za to da se razmotre svi scenariji i da se uradi sve da do onih najgorih ne dodje ali ovo sto pricas je glupost do gluposti Smile

Jednostavno potpuno je nepotrebna intervencija Turske kad amerikanci sa saveznicima mogu da drze stvari pod kontrolom. Svaka dalja rasprava imajuci ovo u vidu je glupa.

 nemoj da mislish ,vidish da ti ne ide od ruke  Smile ....

da ,turska je prilichno ozbiljna drzava ,chak i ako su sluga svetskog poretka. ima vecih i manjih slugu  Smile .

i ukoliko nisi primetio ,turska jeste saveznik SAD i upravo zato ce je i upotrebiti u ovakvom ili slichnom scenariju ,kao shto su to uradili i 1999. dodushe ,tad smo mi bili kudikamo jachi protivnik a amerika je imala vishe resursa. danas  prljave poslove mogu da prepuste drugima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Ma kakvi brate Turci i Jevreji se obozavaju medjusobno i zajedno su u projektu unistavanja nacionalne svesti u Srba kao i u projektu unistavanja republike srpske da bi pravili dzamarhiju u srcu evrope! Ponekad im se desi da pobiju jedni drugima par desetina ljudi ali to je sve u cilju propagande i to rade namerno da bi zamaskirali oci nama arijevcima koji smo toliko bolji i pametniji od njih ali oni ipak nekako vec stotinama godina uspevaju da vladaju nad nama superiornima!


« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 20:46:51 od samuraj77 »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ma kakvi brate Turci i Jevreji se obozavaju medjusobno i zajedno su u projektu unistavanja nacionalne svesti u Srba kao i u projektu unistavanja republike srpske da bi pravili dzamarhiju u srcu evrope! Ponekad im se desi da pobiju jedni drugima par desetina ljudi ali to je sve u cilju propagande i to rade namerno da bi zamaskirali oci nama arijevcima koji smo toliko bolji i pametniji od njih ali oni ipak nekako vec stotinama godina uspevaju da vladaju nad nama superiornima!


ako nemash nishta pametno da kazesh ,ne morash da lupash gluposti  Smile . turci i jevreji se nikad nisu sukobljavali ,chak naprotiv - jevreji su i doshli na balkan pod skutom otomanske imperije .

 turska i izrael i danas lepo saradjuju - npr ,modernizaciju turskih f-4 i f-16 su vrshile upravo izraelske kompanije .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N70
Citat
f-4

To je bajato.Fantom je bio aktuelan davnih dana.Sad je obicna kanta lepa za gledanje!
« Poslednja izmena: 05. Jan 2010, 20:11:59 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma da Musa Kesedzija je Jevrejin a Albert Ajnstajn je Turcin, a svi su oni Hazari tj. sedmo koleno od Alibabe i Semiramide, preko zaovine pastorcadi. Sve je to banda, samo smo mi Srbi i Adolf zvani Hikmet ili Hiki ili Hile, kako vam volja, izasli iz kosmicke vagine i u stvari smo vladaoci svemira, samo to niko ne zna, ali ima zapisano u prorocanstvu iz Donjeg Strnjista.

Dakle, teski ste bre ko zemlja, to sto raspravljate je stvarno za politicki deo foruma. Idite tamo bre pa se bijte.
O zemljo Gondvano!

Evo malo starijih slika njihove avijacije. I oni su nesto kupili ili dobijali, a nesto i zarobili. Interesantno je da je prvi avion Kraljevine Srbije bio, odmah po objavi rata (I balkanski rat) zapljemljeni Turski R.E.P (tip F) koji je bio upakovan u Parizu na voz za Carigrad. Nasi su ga "hapili", na zelesnickoj stanici u Toponici kod Nisa.
Eto Turcine smo opljackali Smile
(Mada prvi avion koji su Srbi uopste nabavili radi ratnih dejstava, izgleda da je bio  "Mercep Komitski", ali to je bila privatna inicijativa i investicija)
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

R.E.P. Turk Hava Kuvvetleri.jpg
(25.08 KB, 607x288)
Deperdussin ,Turk Hava Kuvvetleri.jpg
(38.4 KB, 604x378)
Bleriot XI,Turk Hava Kuvvetleri.jpg
(20.07 KB, 587x385)
Ponnier D-III.jpg
(33.78 KB, 599x277)
curtiss-mf2.jpg
(77.53 KB, 581x323)
curtiss-mf2f.jpg
(18.71 KB, 605x367)
bleriotxi001.gif
(230.29 KB, 626x406)
Harlan Eindecker.jpg
(32.74 KB, 568x420)
fokker-e3.jpg
(43.24 KB, 707x457)
fokker-e3-3.jpg
(13.62 KB, 611x261)
Caudron G.3.jpg
(89.66 KB, 582x683)
maurice-farman-f7a.jpg
(14.88 KB, 419x186)
maurice-farman-f7b.jpg
(37.39 KB, 576x288)
RumplerB1yeni.jpg
(32.1 KB, 570x323)
albatros-c1.jpg
(30.27 KB, 605x284)
albatros-cIII-ak60.jpg
(31.09 KB, 540x370)
Caudron G4.jpg
(93.52 KB, 537x641)
friedrichshafenFF33.jpg
(29.34 KB, 605x414)
Gotha WD II.jpg
(44.29 KB, 596x443)
Gotha WD 12.jpg
(37.93 KB, 596x413)
Gotha WD 13.jpg
(34.92 KB, 593x432)
gothawd1.jpg
(14.54 KB, 413x263)
Halberstadt-DVyeni.jpg
(32.4 KB, 604x296)
L.V.G B-1, Turk Hava Kuvvetleri.jpg
(42.87 KB, 588x361)
« Poslednja izmena: 06. Jan 2010, 11:43:21 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Odlicne fotke. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia N70
Interesantno prica,bravo za slike. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:39:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.569 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.