Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turci ponovo haraju Srbijom, ovo puta autoputevima  (Pročitano 3922 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Ih... Kad krene Guca... ima nasi da ginu i bez turske pomoci.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004


Resenje je pronadjeno odavno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Mislim da je takva ideja imala svoju epizodu tokom prošle sezone, neki nezovimo ga motel je počeo da funkcioniše u konceptu turskg stila,  negde oko Jagodine.. čini mi se...ne znam kakav mu je bio upseh poslovanja, ali znam da se procenat nesreće u kojima su učestvovali turci nije opao, tako da ne znam da li se ne taj način može pristupiti rešavanju ovog problema Smile Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
U pitanju je motel Nais kod ulaza u Nis! I imao je jako dobre rezultate (u poslovnom smislu naravno) broj nocenja se jako povecao, cak su i napravili sobe za molitve. To je bilo pre dve godine...verovatno je jos uvek tako.
Naravno, ne mislim da ce to resiti problem (mada moze malo da pomogne). Jedino sto ce resiti problem jeste strogo kanjavanje!
I ne vidim da ce neko zbog toga sto ga kaznjavaju kad krsi propise da resi da zaobilazi Srbiju i ide preko Rumunije i Bugarske, pa cemo izgubiti novce od putarine...mislim, kakvo je to glupo objasnjenje?!
Jel ce u Bugarskoj i Rumuniji da ga puste da vozi ko manijak....nece! Ko jos razmislja u stilu " Bolje da idem duplo duzim i skupljim putem gde me nece kanjavati, nego da idem kracim putem i postujem propise"

JOs jedan u nizu dokaza da su nasi politicari mekusci i beskicmenjaci koji nijednom strancu niti drzavi ne smeju da "podviknu" i da su poslednje ljige koje svako moze da jase.....


Off - Kad smo vec kod motela Nais...u blizini postoji jedan bazen na koji sam iso pre par godina i na jednoj velikoj poljani ispred motela video ono sto su mi ljudi govorili, a ja nisam verovao dok svojim ocima nisam video. Naime, Turci koji ne zele da daju novac za prenociste ili odmor u hotelu se masovno parkiraju na hotelski parking i onda se izvale na toj livadi, ali tako, sto im zena stoji na suncu a oni leze u hladovini koju im je ona napravila - bukvalno  Smile  Smile  Smile
Jedan zanimljiv podatak za sve one koji su zabrinuti za prava muslimana i njihovu navodnu ugrozenost na evropskom tlu... Smile
« Poslednja izmena: 08. Jul 2009, 00:47:33 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Nisam video da žene prave hlad muževima, a to da se izležavaju ispred Naisa je tačno. Još su ljuti kad neko u kupaćem (zbog bazena) prođe tuda. Da li je u pitanju nepoverenje u hotelske usluge (možda misle da nijeje sve po islamskim propisima), ili su prosto cicije, stvarno ne znam.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Stoka turska
To se desavalo konstantno i u SFRJ.Posle udesa murija bi cesto pronasla ciglu ili poveci kamen u olupinama automobila da bi kasnije provalili da oni to stavljaju na gas i podignu i prekrste noge da se "malo odmore ko na letecem cilimu". Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Danas sam ponovo dobio neku poluinformaciju da su članovi turske posade (tj.svi putnici sem vozača) prosto nestali bez traga iz vranjnskog zdravstvenog centra gde su bili zbrinuti...vozač je čini mi se još u niškoj bolnici, barem bio kada sam dobio ovu prvu informaciju, ma da ko zna, kod nas je sve moguće...možda je i njegov krevet dobio noge...ne znam da li je bilo nešto zvanično o tome, al sam siguran da je nakon celokupnog stresnog događaja morao da se pokrene istražni postupak, gde je svako ko je preživeo trebao dati najpre iskaz, a zatim da ste ustanovi da li ima elemenata za pokretanje nekog krivičnog postupka...ako je ovo zaista tačno da su ostali putnici prosto isparili a da pri tom ništa značajnije nije preduzeto od strane dežurnog istražnog sudije, onda zaista ne znam da li se zaslužuje status normalnog čoveka od strane onih koji su za to odgovorni Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Gradonačelnik i građani Vranja ogorčeni zbog izveštavanja televizije B92

Vranje, Glas javnosti, AVP, sreda, 8. jul 2009.

Žitelji Vranja i okolnih mesta preksinoć su burno reagovali na izveštaj emitovan na televiziji B92 o saobraćajnoj nesreći koja se dogodila nedaleko od tog grada.

Umesto panorame Vranja, B92 je emitovala sliku nekog drugog grada na kojoj se jasno videla džamija. Ogorčeni građani Vranja zahtevaju su od Skupštine grada i nadležnih institucija da hitno utvrde odgovornost za ovu provokaciju i zatraže javno izvinjenje.

Oštro su reagovale i sve stranke u gradu pod Pržarom, ističući da je reč o neprofesionalnom odnosu, nepoznavanju geografije, istorije i kulture srpskog naroda, a posebno Vranjanaca čiji je ponos kroz istoriju više puta dokazan.

Gradonačelnik Vranja Miroljub Stojčić, uputio je prekjuče protestno pismo direktoru RTV B92 povodom slike, kojom je bio pokriven izveštaj o saobraćajnoj nesreće kod Vranja, u kojoj su dva mladića tragično nastradala.

U protestnom pismu se između ostalog navodi da je „u izveštajima Televizije B92 objavljenim 5. jula 2009. godine o saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod motela ‘Vranje’ i u kojoj su dva lica tragično nastradala, umesto slike Vranja stajala je fotografija nekog drugog grada sa džamijom“.

- Posle prvog emitovanja, mislio sam da će slika biti promenjena, i da će informativna redakcija uvideti grešku. Međutim, svaki naredni izveštaj bio je pokriven slikom sa džamijom. Iz tog razloga, smatram da ova greška nije slučajna, utoliko pre što su izveštači Televizije B92, bili u Vranju, i što dobro znaju da u gradu nema nijedne džamije. Smatram da je ovakav propust za kuću, kakva je televizija B92, s kojom imamo korektnu saradnju nedopustiv i da građani Vranja zaslužuju izvinjenje. Uz potpuno shvatanje novinarske profesije, koja podrazumeva objektivno izveštavanje, ali i elementarno obrazovanje, sve i da hoću ne mogu da prihvatim ovako grub previd, i to u danu kada je Vranje izgubilo dvojicu mladih ljudi - zaključio je u pismu upućenom Veranu Matiću, gradonačelnik Vranja Miroljub Stojčić.   



Još jedno pismo direktoru Televizije B92 Veranu Matiću

Vranje, Info centar, AVP, sreda, 8. jul 2009.

“Moram priznati da sam vrlo neprijatno iznenađen Vašim ignorisanjem pisma koje sam Vam uputio, a povodom slike kojom je bio pokriven izveštaj o saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 5.jula kod Vranja.

Ćutanjem Vi ste praktično priznali da greška nije slučajna, da ne poštujete pravila profesionalnog novinarstva i da je ovo situacija, kojom se Vi nećete baviti. Građani Vranja, koji su opravdano revoltirani, u najmanju ruku su zaslužili izvinjenje i objašnjenje, kako je mogla slika sa džamijom da prati tekst o saobraćajnoj nesreći.

Kao obrazovan čovek, trebalo bi da znate da je Vranje oslobođeno od Turaka 31.januara 1878.godine, i da od tada u gradu nema ni jedne džamije.

I pod pretpostavkom da ne znate ovaj podatak, boravili ste i bili gost Vranja, tako da ste se mogli uveriti u činjenice koje sam Vam predočio.

Neoglašavanjem, po mom, ali i mišljenju Vranjanaca, samo potvrđujete da su Vaše namere tendenciozne u ovom slučaju, kao i u korišćenju izraza Preševska dolina, koji se nikada nije upotrebljavao u geografskom i istorijskom smislu.

Svojim neoglašavanjem Vi samo povećavate uznemirenost građana i nepoverenje prema Vašoj Televiziji. Ukoliko se ne oglasite, bićemo prinuđeni da budemo vrlo oprezni u saradnji sa Vama.“



Odgovor Verana Matića na pismo gradonačelnika Stojčića

Vranje, Info centar, AVP, četvrtak, 9. jul 2009.

Direktor Televizije B 92 Veran Matić juče popodne uputio je gradonačelniku Vranja Miroljubu Stojčiću pismo, koje prenosimo u celini.

"Želim da Vas obavestim da je greška o kojoj mi pišete u dva odvojena dopisa identifikovana i ispravljena u vestima u ponedeljak, 6.jula, kada je u vestima rečeno i sledeće: B 92 je juče umesto slike suda u Vranju emitovao pogrešnu fotografiju. Zbog te greške se izvinjavamo našim gledaocima". Kvalifikacije koje ste upotrebili u dva pisma ne želim da komentarišem, jer ste izostavili ovu bitnu činjenicu. “Mogao bih, eventualno, i ja da tvrdim da namerno niste želeli da vidite/čujete ovo izvinjenje pošto se to ne uklapa u Vaše stereotipe o B 92, ali mislim da to nije važno u ovom konkretnom slučaju", zaključio je Veran Matić. Na pismo Matića gradonačelnik Stojčić je danas uputio odgovor, koje prenosimo u celini:"Uvaženi gospodine Matiću, jedno mi nije jasno, ako ja nisam namerno želeo da vidim ili čujem izvinjenje, pošto se to kako tvrdite ne uklapa u moje stereotipe o B 92, zbog čega bih Vam pisao pisma? I kako to da i ostali građani Vranja nisu čuli izvinjenje, koje je emitovano u vestima u ponedeljak 6.jula? Pitam Vas samo u kom je terminu izvinjenje emitovano i zašto Vam je trebalo dva dana da mi odgovorite?

Smatram da je svaki dalji komentar suvišan.Neka građani, koji su i najmerodavniji, donesu sud o ovom događaju", ističe se u pismu gradonačelnika Stojčića.
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Putujem jako često, upravo sam se vratila sa jednog kraćeg puta. Prilikom odlaska, jutros, desilo nam se na autoputu tri puta da je moj momak morao da koči iznenada dok je vozio u svojoj traci i da još skreće u desnu stranu kako bi izbegao siguran sudar...da sam ja bila u takvoj situaciji ne bih ni stigla da tako trezveno reagujem. Turci se iz Jevrope vraćaju kući i njima ne treba toliko odmor koliko im treba mozga u glavi.
U njihovoj koloni su bili i šleperi i automobili i verovatno su svi išli najmanje 100km/h, ne znam da li je rastojanje izmedju nas i tih kola koja su preticala bilo 100 m i još puna linija, oni nagaze svog bembaru i pretiču i uleću opet u svoju traku izmedju drugih vozila a rastojanje i izmedju njih je minimalno i za dlaku ej za dlaku izbegnu naš auto! Ja ne mogu da verujem koliko oni nas ugrožavaju u saobraćaju! To nam se nije desilo samo danas, desi se uvek kada putujemo, i to više nije normalno... Na žalosti mislim da se po tom pitanju ne može nešto posebno uraditi.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.