Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tudje mane koje vas najvise iritiraju  (Pročitano 11765 puta)
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens mc60
Najviše me nervira kada neko kasni i misli da ceo svet postoji samo da bi njega čekao. Ne volim poltronisanje, gaženje preko mrtvih da bi se postigao neki cilj ili ambicija. Takodje ne volim ljude koji stalno viču ili se svadjaju zato što im  je jedina funkcija u životu da budu u centru pažnje. Teško se ljutim, ali kada sam sa ljudima sa ovakvim osobinama pucam po šavovima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

Od ovnovskog "zavadi, pa vladaj" i "ja, pa ja", kao i "nisam ja, to je neko drugi"... dobijam stomacne tegobe Smile odlicni su glumci u svim situacijama Smile neko bi jos mogao pomisliti da su do te mere ranjivi, da im prosto treba brisati suzice (muskarcina sa suzama u ocima Smile)... ko ih ne zna skupo bi ih platio Smile a dovoljno ih je samo malo pecnuti pa pokazuju onu svoju ne tako slatku stanu Smile

 Smile sve ovo bih potpisala i pripisala Ribama, recimo... suvise manipulativno da bi bilo ovnovski
ovnovi jesu manipulativni, a li ne i proracunato manipulativni..

a svi ovnovi koje znam imaju veoma izrazeno ono detinje u sebi,
i vrlo cesto ispoljavaju i krajnosti u vidu ili/ili ponasanja
umiljata muskarcina ovan sa suzicama u ocima nije nista neobicno za muskog ovna, jednako kao i totalna bahatost i sebicluk...
 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
machakz, ja pripisujem ovnovima koje poznajem, ipak to ne znaci da su i ostali takvi. Dakle, to nas navodi da ne smemo generalizovati stvari i sve pripadnike istog znaka ugurati u isti kos i reci "e oni su takvi i takvi", na osnovu dva, tri relativno slicna primera Smile

Ipak necu reci da me nerviraju, imaju oni pregrst svojih simpaticnih vrlinica koje privlace paznju.
« Poslednja izmena: 23. Okt 2006, 14:06:29 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
Sposobna sam da lazem u ochi, dobar sam lazov, ali vishe koristim surovu istinu. Ulizujem se samo nastavniku geosa(uzeo me na zub). Nekad sam lenja, a nekad hiperaktivna. Nikada ne ochekujem od drugih da budu ozbiljni i odgovorni, kad ja nisam (osim ako se ne desi neshto bash ozbiljno, tipa neko umre ili se povredi, ne daj boze). Nekad sam bezosecajna i hladna (u stvari, vecinu vremena), ali umem da se zajebavam ko niko. Ignorishem lavove jer me nerviraju, osim jednog specijalnog... I duhovitija sam od vecine lavova koje znam. Neuredna sam... a sedim u shkoli sa jednom devicom... teshko meni... Delovala sam iz senke i uspela da uradim neshto shto je za forum o sexu(nisam ja uchestvovala), za mog ortaka Marka. Mrachni humor my speciality, tj. mrachno bilo shta... Ja sam kao vodolija, kada imam toliko mana kako mogu da budem probivrljiva. Ali me iritiraju Lavovi, Shkorpije i Device
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
namerna dvolicnost i foliranje, prikrivena sebicnost...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
ne znam.. ja kao riba, mogu da kazem... ribe nemaju pojma da manipulisu... mislim.. pokusavaju, ali su mala deca za npr. vage... s obzirom da sam ja riba, moja mama je na prelazu vodolije i ribe, moj bivsi decko je riba, neke drugarice su ribe.. manipulacija nam je krajnje nepoznata.. ali da smo toliko naivni, tupavi i bolecivi da je nama lako manipulisati ... to je apsolutno tacno... takodje.. kada su u pitanju igre i igrice... lampice u glavama nam se pale sporo.. jakooooo sporo.. Smiley

Citat
ribe će uglavnom pobjeći od ne-empatičnih i emocionalno indiferentnih osoba, kao i od onih koje nemaju ni malo mašte. Iritiraju ih i materijalisti, ali i kritičari, kao i one vječito namrgođene, i pretjerano ozbiljne osobe. No, isto tako, nisu im ni drage krajnje površne osobe, kao i one koje ih tjeraju da preko noći promjene nešto na što su taaako navikli.

Inace... ovo je tacno.. ribe se groze ekstrema... ali same padaju u ekstremna stanja... kada bi ikako bilo moguce, ribe bi volele da mastaju i da lagano plivaju kroz zivot.. slicno bikovima kojima je zivotna filozofija: "sve je to lepo, ali mene pustite na miru" Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Tacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
Ja sam devica  i mene najvise nerviraju razmazeni ljudi,ulizice,oni koji ne postuju pravdu,umisljene i devojke koje se foliraju....!! Sta kazes?
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
Ja sam na ribljoj strani Smile
Ne volim neempatične, nemaštovite i površne osobe Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izludjuju me ljubomorni ljudi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.