Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:29:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tuča u Skupštini!  (Pročitano 15925 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
РТС ПРЕНОСИ РАД СКУПШТИНЕ



БЕОГРАД, 13. фебруар 2009. (ФоНет) - Радиотелевизија Србије (РТС) преноси данашњу седницу парламента, мада је Колегијум РТС саопштио да прекида преносе, уз оцену да је снимањем изјаве лидера Нове Србије Велимира Илића са скупштинске говорнице "легализован најтежи облик" кршења устава, закона и европских конвенција о верској и националној једнакости грађана.

Колегијум РТС је саопштио да одбија да новцем грађана Србије финансира и директно преноси најтежи облик кривичног дела: кршење устава, закона и свих европских конвенција о расној, верској, полној, националној и грађанској једнакости грађана Србије.

Снимањем и емитовањем изјаве Илића легализован је најтежи облик тог кривичног дела, чиме су увређени сви грађани Србије, а РТС доведена у статус саучесника, наводи се у саопштењу.

Илић је у четвртак за скупштинском говорницом протестовао јер је на позивницама за прославу Дана државности Србије потписан министар Расим Љајић.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
E stvarno Srbijo gde si pala kad onaj glavonja Tijanić treba da vaspitava poslanike u Skupštini. Godinama nisam mogla da pohvalim bilo koju Tijanićevu odluku, ali ovoj aplaudiram. Nek diskutuju kako priliči. Onu sramotu prenositi to je podrivanje države.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava Ниш брее ...
OS
UNIX
Browser
Opera 10.00
mob
Nokia E52
 Smile Na žalost, šarada se nastavlja..., a zadružne njive taaako plaču za ovakvim pacijentima.
IP sačuvana
social share

"Са Вером у Бога, за Краља и Отаџбину"

"Чујте Срби-чувајте се себе", и "Књига о Милутину"- (http://forum.burek.com/index.php/topic,207224.170.html).


"Свето Писмо"- верзија за мобилне телефоне:http://forum.burek.com/index.php/topic,152532.70.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
РЕАГОВАЊЕ МИНИСТАРСТВА РАДА



БЕОГРАД, 13. фебруар 2009. (ФоНет) - Сектор за борачко-инвалидску заштиту Министарства рада и социјалне политике обавестио је данас да ово Министарство у складу са својим законским овлашћењима и одговорностима организује читав низ државних манифестација посвећених обележавању значајних историјских догађаја ослободилачких ратова Србије, укључујући ту и обележавање државног празника – Дана државности Србије.

Ово министарство је надлежно, поред осталог, за неговање традиција ослободилачких ратова Србије, у складу са Чланом 19. Закона о министарствима („Службени гласник Републике Србије“, бр. 65/2008), каже се у саопштењу.

Позивница поводом обележавања Дана државности Србије упућена је у име ресорног Министарства рада и социјалне политике у идентичном тексту као и претходних година, укључујући ту и 2008. када се тадашњи министар за инфраструктуру Велимир Илић одазвао позиву Министарства рада и социјалне политике на чијем је челу и тада био министар Расим Љајић.

Сектор за борачко-инвалидску заштиту Министарства рада и социјалне политике честитао је свим грађанима Дан државности Србије.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
А ти си напредњак?

Odakle pa sad takvo pitanje ? Hmmm...čime li je motivisano  Smile iskreno se nadam da nije paranoja u pitanju.
Valjda imam pravo na vlastito mišljenje...zar uostalom  ovakvi forumi za to i ne služe...znači, odgovor je NE, nisam...iznosim vlastiti sud i mišljenje.
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Питам, за сваки случај. Није реткост да дојучерашњи радикали грде радикале.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Stvarno,mislim da stvari koje se desavaju u Skupstini Srbije su sramota i za zemlju i za poslanike.Gledao sam danas nesto malo i jedino sto sam mogao da primetim je rasprava Radikala i Naprednjaka,klevete,uvrede i na kraju plakanje....Sramota,stvarno,da u zemlji koja ima gomilu problema koji stoje,koji se uopste ne resavaju,i umesto da skupstina bude mesto gde ce donose zakoni u njoj se krse.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sramota ne odobravam takvo divljanje ma ko da je u pitanju bez obzira sto mi se nekada mozak pomuti i gazio bi neke ljude sa politicke scene , jedan poslanik mora ali mora da se suzdrzi.
Takve s estvari najbolje rjesavaju samo udari ga po novcaniku  6 mjeseci nema plate + prijava tuzilastva i td..
Samo sto ja ne bih tu stao za nerad takodje sankcije za nedolazak opet sve dok se ne dovedu u red
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Председник Градског одбора СРС - Нови Сад, погинуо је у саобраћајној несрећи. Моје саучешће његовој породици.
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li se meni ucinilo ili je Comicka pre dva dana podelila neke silne kazne poslanicima?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:29:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.