Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trudnoca u 67. godini ?!  (Pročitano 2297 puta)
03. Maj 2005, 17:53:27
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Trudna sa 67 godina(?)   

Leskovac -- Zlatija Stanković iz sela Gornje Brijanje u opštini Bojnik, koja ima 67 godina, trebalo bi da sredinom jula rodi prvo dete.
   
Da li je moguće da je šesdesetsedmogodišnja žena trudna? Lekari ne potvrđuju, ali i ne demantuju ovu vest, a Zlatija Stanković iz sela Gornje Brijanje, rođena 1938, očekuje da će sredinom jula roditi prvo dete. Agencijaksa vest o trudnoći 67- godišnje Zlatije, uzburkala je ovih dana laičku javnost u Srbiji.

Zlatija tvrdi da je trudna i očekuje da će se sredinom jula poroditi, iako joj do skoro ni suprug Miodrag nije verovao. Ona kaže da joj suprug nije verovao jer do sada nije imala dece: "Volim da ih imam, pa godine nisu važne. Ja sam 30. januara osetila da se dete okrenulo, kao kada se uhvati za majku i ja sam tada rekla da sam trudna."

Njen suprug Miodrag Jović, koji ima 53 godine, primetio je promene na Zlatiji po njenom pojačanom apetitu, ali dugo nije verovao da će postati otac. Sama Zlatija kaže da je do skoro obavljala sve poslove, ali da se sada brzo umori. "Ja sam rekla -kada jedem, ja možda hranim dve osobe, a on se smeje i kaže- ma nije to moguće. Nije mi verovao nikako. Ja mu nisam rekla sve dok nisam otišla na ultrazvuk."

Međutim, ultrazvučnim nalazom, koji je rađen početkom godine, nije potvrđena trudnoća, već piše da je pregledan abdomen i da su unutrašnji organi bez obolenja. Lekari ne žele da se izjašnjavaju o ovom fenomenu dok se ne obave neophodni pregledi, a to bi kako kažu u bojničkom domu zdravlja, trebalo da se desi tokom sutrašnjeg dana, javlja dopisnik B92 Bratislav Ilić.

Od raspleta do priče

Podsetimo, vest je emitovana na lokalnoj televiziji 4S, kada su je potvrdili lekari u leskovačkoj bolnici. Tada su buduća majka i njen suprug izjavili da bi voleli da dobiju sina. "Molimo se da bude muško, da nasledi imanje i da mu niko ne naređuje u životu, da ne ide po tuđim kućama i da nikome ne bude pokoran. Ali, volećemo ga i pazićemo i ako bude žensko", kaže buduća majka.

Međutim, ginekolog Dušan Milovanović iz Leskovca, koji je izvršio ultrazvučni pregled Zlatije, nije mogao da potvrdi trudnoću. Milovanović je rekao da se ne seća te pacijentkinje, ali da bi je sigurno upamtio da je konstatovao trudnoću u tako poznom dobu. Ipak, Zlatija, koja trvdi da je u drugom stanju, rekla je da je već jednom bila trudna i da može da prepozna simptome. "Imam stalne mučnine, ne mogu da jedem neka jela, a beba mi se praćka po stomaku. Lekar koji me je pregledao na ultrazvuku smeškao se i rekao da ne može da vidi pol jer je beba okrenuta u stranu. Ali, moj muž i ja znamo da je muško i daćemo mu ime Željko jer smo ga dugo čekali i želeli", kazala je ona.

Inače, Zlatija i Miodrag Jović bili su na kratko u braku pre 30 godina, ali je Miodrag napustio Zlatiju kada je ostala u drugom stanju. Ona je potom abortirala, stideći se da se trudna vrati u roditeljsku kuću. "Uvek sam čeznula za detetom. Kada sam se ponovo udala za Miodraga, išla sam u crkvu i molila se Bogu da mi podari sreću", rekla je ona.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
(Ipak) bez trudnoće u 67.
   
Leskovac -- Zlatija Stanković iz Gornjeg Brijanja kod Bojnika nije trudna, potvrdio je specijalista ginekologije i akušerstva Dragan Todorović.

On je danas obavio ultrazvučni pregled i utvrdio da se radi o lažnoj trudnoći. "Kod žena koje dugo čekaju porod često se javlja umišljena trudnoća, a to se desilo i u ovom slučaju'', navodi Todorović.

Agencijska vest od pre dva dana o trudnoći u sedmoj deceniji života uzburkala je javnost, ali je nalazom lekara zvanično demantovana.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
 Smile vazno da su novinari stigli sve da objave Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Kuda ide ovaj svet  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


;-)

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 474
mob
SonyEricsson Xperia ARC
da da i ja sam danas citao u novinama, nije trudna ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
sve za tiraz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
pa kako bi kurir profitirao kad kosta 10 dinara......jbg. mora se zivi Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.