Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:22:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trudim se = sve propada!  (Pročitano 10450 puta)
05. Jan 2011, 03:50:55
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja ne znam da li se samo to meni dešava ili se to svima dešava, što se ja više trudim da mi bude lepo sa nekom devojkom meni bude sve gore. Dušu dam da bude veza lepa da bude sve super, i onda odjednom se tako veza raspadne. Može li neko da mi objasni zašto je to tako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
zato sto se trudis

probaj malo da se uopste ne trudis, pa onda malo da budes ravnodusan, pa onda malo da tu i tamo dajes naznake da ti je stalo .. i do tada bi verovatno trebalo da se ta neka hiljadu posto zaljubila u tebe i zivecete dugo i srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Logicno je nekako da se trudim da dajem sve od sebe za neku osobu i da mi ta ljubav bude uzvracena... mogu li Munkaze nesto na private message da te pitam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja ne znam da li se samo to meni dešava ili se to svima dešava, što se ja više trudim da mi bude lepo sa nekom devojkom meni bude sve gore. Dušu dam da bude veza lepa da bude sve super, i onda odjednom se tako veza raspadne. Može li neko da mi objasni zašto je to tako?
Ne bih znao konkretno ali iz ovoga sto si napisao delujes kao neko ko je nesto sto se zove "too needy" tj neko ko je previse za odrzavanje. Zene to jednostavno ne vole iz razloga jer smatraju da ih "gusis" pa bih ti zato preporucio da promenis malo "taktiku", opustis se malo i smanjis pritisak. Za uspesnu vezu ti treba i trud ali ne toliko da je potrebno da joj "skidas zvezde sa neba". Nisu ni sve zene takve pa ces mozda naci neku koja to voli ali vecina koju sam upoznao to jednostavno ne podnosi kod muskaraca
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...sinak,@munka je jedan hladan napitak,ima da ti se smrznu krajnici i mosnice.
ona je rodjena bez emocija,njenom hladnocom naucnici pokusavaju,da zaustave topljenje antartika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ne ne marko nisi dobro shvatio. Ne radim ja to, hteo sam da kazem da je sve imala... Ne da sam je gusio sta ti ja znam..

Nego jednostavno jako se trudim da ulepsam vezu da to bude nesto lepo ma ono da covek ne veruje kako to bude i odjednom ode sve dodjavola...

hozeombre takav mi neko i treba...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
hozeombre takav mi neko i treba...
...pa zar ih nemas dovoljno?
poslusaj HOZEA,ona je za tebe vrh himalaja u sezoni,kad ni oblaci ne prelaze preko njih.
ili,da ti ne plastificiram objasnjenja.ona je neko,ko zna sta hoce.a posto zna sta hoce,sa stopostotnom ti sigurnoscu mogu reci,da tebe nece.poslusaj @marko284,decko ti je bukvalno nacrtao resenje problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hozea  razumem ja sta je on rekao, ali kako ja da se ne trudim kada osecam da bi trebao to da uradim jer mi ta osoba prirasla uz srce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Hozea  razumem ja sta je on rekao, ali kako ja da se ne trudim kada osecam da bi trebao to da uradim jer mi ta osoba prirasla uz srce?
...zaljubljive si prirode,a to je najpogubnija dijagnoza za muskarca.
zapamti,zene vole,kad moraju da se bore za tvoju paznju,za vreme sa tobom....bla,bla....
ako sve to imaju na izvolte,pa sta si ocekivao?kad ti je nesto dostupno,ti odmah zelis ono sto nije.
kakva romantika!zajebi to.to kad se ozenis,onda vazi.a,sve do tada krljaj.
menjaj se,to ti je jedini spas.u suprotnom,ima da propatis kao niko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ehhh hozeo kad bi to tako lako bilo... nekako mi lepo kada je romanticno i sve to....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:22:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.