Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:47:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trnci u rukama  (Pročitano 5971 puta)
27. Jul 2013, 23:01:10
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Dakle problem je sledeci. Tokom spavanja na stomaku ili na ledjima pojavljuju se trnci u rukama. U obe ruke, cim ih podignem malo vise od 90 stepeni. Probala sam da menjam i jastuk, i krevet, isto je svaki put. Ne verujem da ima veze sa vezbanjem jer se pojavilo u poslednjih mesec dana. Mislim da sam odlicnog zdravlja, ne osecam tegobe niti malaksalost. Kad stojim taj problm nemam. Medjutim cim legnem i podignem ruke, ili je savijem ispod jastuka u roku od 10 sekundi trne mi ta podignuta ruka, tu pojavu prati neki bol u ramenu...
Ima li neko pojma sta bi to moglo da bude?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
oce to od dehidracije, meni se to isto desava recimo kada preko dana zaginem na bajsu ok 5 sati voznje, pa kada se vratim  ne pijem dovoljno tecnosti, uvece se oseti  Smile naravno sada je bas vruce i netreba ti bas neka aktivnost da dehidriras....

moje resenje pre spavanja bar litra neke vode ( kisela ili obicna ) i jos jedna litra pored ako se probudim  Smile

prija i kokakola kada je ladna , mada ja sam je batalio....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Nema sanse, ja pijem vodu kao kamila, mislim.....nema sanse....popijem i vise od 2l dnevno.... Smile
E sad ...ako mi je i to malo...onda
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Sony xperia
Ako je vec i rame u pitanju, lako moze biti zezanje oko vratnih prsljenova. Obzirom da ides u teretanu, moze i neprilagodjena tezina tegova. Ako pogledam i Stojkudin da provodi toliko vremena na bajsu, polozaj glave u tom slucaju koji je sve vreme, opet vratni deo. Bol u ramenu isto od vratnog dela.

Da ne slutim na neke neuroloske ili pu pu pu, daleko bilo tumorske promene. Jer i one mogu dovesti do tih problema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
Ako je vec i rame u pitanju, lako moze biti zezanje oko vratnih prsljenova. Obzirom da ides u teretanu, moze i neprilagodjena tezina tegova. Ako pogledam i Stojkudin da provodi toliko vremena na bajsu, polozaj glave u tom slucaju koji je sve vreme, opet vratni deo. Bol u ramenu isto od vratnog dela.

Da ne slutim na neke neuroloske ili pu pu pu, daleko bilo tumorske promene. Jer i one mogu dovesti do tih problema.


pa generalno kada radim nesto sto cedi znoj iz mene ako se ne nadoknadi mene bude trnci  Smile

e sada ponekad imam bol u ramenimaal to samo kada bes visim na bajsu svaki dan ceo dan ( to mogu retko kada nazalost )

e sada 2 litre vode je nista bar meni  Smile  a nisam neki rmpalija  Smile dnevno popijem bar 2 litre nekog soka , tokom voznje i vise od 2 litre vode , posle voznje nikada nisam merio ali jedna flaka kisele ode garantovano pred spavanje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Meni je , mislila sam, dovoljno 2 litre vode....ne zovim bajs, ne dizem tegove...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
pa ok ja ti rece moju sitovaciju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Ajd..veceras cu pre spavanja da popijem 2 case vode, pa cemo videti.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Sony xperia
Proveri ipak kod lekara. Zeznut je taj vratni deo. Voda ne skodi. Moze dovesti do nadutosti ali ako bubrezi rade kako treba, no problemo. Meni je kvota i do 4/5L dnevno. Ali kod tebe je indikativan bol u ramenu i nemogucnost podizanja ruke. Ne mora da je zglob, dok samo tako moze vratni deo da zeza.

Imao sam prilike na sebi da osetim, zbog sedenja za kompom. Sam sam napravio problem. Umesto da sedim ono, da kazem normalno u fotelji, ja se spustim u skoro polusedeci polozaj. Tako da mi je naslon podizao lakat u odnosu na normalno sedenje. Tih nekoliko santimetra je nakon nekog vremena izazvalo bol u ramenu. Potrajalo je dobrih 2 meseca.

Desilo se da sam bio 3 dana na seminaru, u organizaciji, ne zesam se koje klinike iz Nisa, kao tehnicka podrska oko kompova, video bima itd. Imao sam priliku da porazgovaram sa profesorom Bosnjakovicem. Nacelnikom klinike, aj ne mogu se setiti koje bese. Ljudi tamo ucvrscuju nekim betonom, napukle, razmrvljene prsljenove. Rade oko aneurizma na mozgu i sta sve ne.
Kada sam mu rekao o cemu je rec, potvrdio je na sta sam sumnjao. Vratni deo sam zeznuo a ne samo rame. Pa se zbog zeznutosti vratnog dela to prenelo na rame iako je vec i samo rame imalo dobar razlog da prouzrokuje bol.

Zato nije lose proveriti kako stoji taj deo. Jer i sami nervni zavrseci mogu biti iritirani pa praviti pakost. Iritirani na jednom delu a bol ili utrnutost se pojavljuje na drugom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Alcatel One Touch
Meni je , mislila sam, dovoljno 2 litre vode....ne zovim bajs, ne dizem tegove...
   Pa,eto ti odgovora... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:47:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.