Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:02:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trnci u rukama  (Pročitano 5968 puta)
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Vratni prsljenovi kao sto kaze Light...

Obrati se neurologu...
« Poslednja izmena: 28. Jul 2013, 00:51:23 od ArmandHammer »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Kicma...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
pij po jednu kesicu magnezijuma deset dana i ako ne prestane, onda je neki nerv negde u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Magnezijum je za grceve u misicima i pije se samo Magnahat ukoliko se zeli potpun efekat. Piti po uputstvu, sve ostalo su gluposti.

Trnci su posledica ukljestenja iz koga proishodi losa cirkulacija. Nesto je zapelo, ukljestilo se i blikiralo. Ili kicmeni ili vratni prsljenovi su u pitanju.

Resenje problema postoje na 2 nacina:

Prvi, snimanje kompletne zone koja je pod sumnjom, utvrdjivanje problema i rehabilitacija u smislu vezbi i terapija po preporuci foziotarapeuta.

Drugi, posetiti dobrog kiroprakticara. Ima ih i u Beogradu, par dobrih. Ima jedan u Vojvodini, najbolji je u Krusevcu. Naravno i onaj u Visnjickoj banji.

Ja bih uvek odabrala ovo drugo. Problem je minorne prirode a nanosi dosadne i dugotrajne  tegobe.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Sandra idi neurologu i opisi problem.
Ali ja mislim da ti je to od nakupljenog stresa.Sto je vrlo moguce.
Ili ako si anksiozna neko vreme,pa te malo to zeza.

Samo isprati ovaj link i sve ti jasno..
https://www.google.com/search?q=Anksioznost+trnci

Ali ponavljam ti jer ne zelim da to olako shvatis..idi neurologu na pregled.Veruj klasican pregled kod njega ti traje destak minuta ako te ne salje na dalja ispitivanja.

Baj d vej,ova Munkaze il je doktor ili hipohondar..sidu leci  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jul 2013, 03:32:24 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
hipo sam  Smile

magnezijum je meni izlecio trnjenje u rukama ,  kao i jos mnogima koje znam.. i ne samo u rukama i pogotovo onda kad mi je pet doktora govorilo da "negde ima neko ukljestenje, ali mi ne vidimo".. ergo - dzaba si se zracila, dzaba si dala sto evra za mr, mi ne znamo nista jer smo glupi govnari

sto se tice kiroprakticara, ja bi ih sve zatvorila i ukinula im praksu, ni jedna grana medicine (a to nije medicina, alajde) ne pravi vise stete nego koristi od njih, to samo u krajnjoj nuzdi i kad nema veze sa vratnom kicmom

moje misljenje zasnovano na previse iskustva, na zalost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 
Ne skodi da pijem magnezijum.

Sto se ostatka tice, sve sam procitala, zabrinuta sam.
Jedino sto danas mogu da uradim je da pozovem prijatelja koji je fizijatar u kucnu posetu, danas, sutra...da mu objasnim sta se desava, neka mi kaze svoje misljenje.

Mozda je stvarno kicma, jer mi se dogadja promena samo u lezecem polozaju....Videcemo....hvala ucesnicima teme na savetima i misljenjima. Dobro mi niste rekli da cu da riknem za pola meseca. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Neki doktor, stručnjak, tvrdi da nije zdravo spavanje na stomaku jer je glava iskrivljena u levu ili desnu stranu, i da se njemu mnogi javljaju sa trnjenjem u rukama zbog toga. Navodno, najbolje je ležati na boku i to levom (zbog položaja želuca u odnosu na dijafragmu).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Neki doktor, stručnjak, tvrdi da nije zdravo spavanje na stomaku jer je glava iskrivljena u levu ili desnu stranu, i da se njemu mnogi javljaju sa trnjenjem u rukama zbog toga. Navodno, najbolje je ležati na boku i to levom (zbog položaja želuca u odnosu na dijafragmu).

Vidis kazu da je spavanje na boku najzdavije...ali meni to uopste ne izgleda kao nesto zdravo...ja bas mislim da je to najgori polozaj za spavanje.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung Galaxy S4 mini

magnezijum je meni izlecio trnjenje u rukama ,  kao i jos mnogima koje znam.. i ne samo u rukama i pogotovo onda kad mi je pet doktora govorilo da "negde ima neko ukljestenje, ali mi ne vidimo".. ergo - dzaba si se zracila, dzaba si dala sto evra za mr, mi ne znamo nista jer smo glupi govnari

sto se tice kiroprakticara, ja bi ih sve zatvorila i ukinula im praksu, ni jedna grana medicine (a to nije medicina, alajde) ne pravi vise stete nego koristi od njih, to samo u krajnjoj nuzdi i kad nema veze sa vratnom kicmom


Magnezijum je skroz ok samo nije svaki. Sumeci ni pod tackom razno. Pije se takodje i za srce. Ispije se doza po uputstvu, nastavi malo sa smanjenom dozom i to je to.

Sto se kiroprakticara tice, ja bih ih uvrstila u zvanicnu medicinu. Naravno ne sve ali ima pravih str;njaka koji recimo brinu o citavim sportskim klubovima. Videla sam da sportisti vise vole da koriste njihove usluge nego usluge raznih fizijatara, ortopeda i fiziotarapeuta, sto nije slucajno. Na kraju, meni je pomogao covek sa par poteza a ovi su me vozali mesec dana.

Mada, za pocetak nije lose uraditi jednu do tri relax masaze. Naravno opet kod proverenog masera.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:02:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.