Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:30:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trka za prvog čoveka beogradskog DS  (Pročitano 5454 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
@bookee
Ne osporavam da ce ostati vateropolo legenda.
ALI politika je SKORO sve sportiste, naucnike, akademike, knjizevnike unistila i kasnije su ih pamtili kao slavne licnosti iz oblasti u kojoj su se dokazali ali i propale politicare i taj epitete  je nekada vise upotrebljavan za te osoba no sto bi trebao. Takav smo narod i tako i radimo.

A koji je to političar od Prvog svetskog rata pa na ovamo ostao upamćen u srpskoj javnosti kao izuzetan? Smile Ja kolko znam, posle Nikole pašića, nikad nijedan nije valjao... bilo da je sportista, akademik, književnik, naučnik, varioc, šta god...  Smile


Pogledaj Savu Milosevica-bio je, uz Sapica,...u vrhu DS-a a sada je pusten niz vodu jer je poceo da razmislja i svojom glavom.
Znaci dok god je na liniji , pa i e mislio i ne slagao se sa njom, on je tu i pogodan je.
Cim pocne da upotrebljava glavu, ima stavove-nepodoban je, nema ga , brisu ga gore no gumicom deca kada pogrese na domacem zadatku.

Kad je bre Milošević bio u vrhu DS-a, ne izmišljaj.  Smile Ja ne znam ni da li je član partije, znam samo da je simpatizer.

« Poslednja izmena: 20. Jun 2011, 10:39:35 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
било би стварно превише да неко такав заглави на место првог човека београдског ДС-а

Što? Pa realno je jedan od najboljih kandidata za to. Em je poznata, popularna i proslavljena faca, sinonim za uspeh, em se očigledno dobro pokazao... da nije sigurno ga Đilas ne bi držao kao jednog od najbližih saradnika. Kad obavljaš tako bitan posao kao što je posao gradonačelnika Beograda, gledaš da se okružiš pametnim i sposobnim ljudima od poverenja.

Ima sve predispozicije da postane jedan od nosilaca stranke u budućnosti i da postane popularan. Kao što rekoh, sigurno nije tu džabe postavljen.

Citat
он је ту постављен јер је Ђиласов човек

Pa sad... Đilas koliko god on bio moćan i uticajan, nije apsolutistički vladar DS-a pa da postavlja koga on hoće i gde hoće, ali verovatno je izlobirao za njega. Normalna stvar.  

No opet, bez aminovanja vrha partije on ne bi tu završio. A ja nisam čuo da se iko bunio...

ово прво цитирано, мислио сам да би било превише да неки ретард добије место првог београдског жутог ... а не да је превише што Шапић доби то место. Он је ново лице, освежење, популаран и некомпромитован ... а то што кажеш да је синоним за успех ... то ће му слабо значити, јесу људи говеда махом али контају разлику између пливања у базену и политиковања  Smile

него мени је запало за око оно болдовано ... када је Ђилас изабран за потпредседника странке од те трке су одустали Хомен и Ђелић јер им је вероватно неко шапнуо боље одустаните и пикирајте место градоначелника БГ ... сад им је опет неко шапнуо ... то је место виђено за Шапића он је Ђиласов човек не замарајте се.

Е сад ... истина да Ђилас није апсолутни владар ДС-а ... али имај на уму да је Пајтић нешто дизао нос и није баш апсолутни послушник врха странке тако да Тадићу не треба још један незадовољан јак играч унутар странке ... што Ђиласу даје широк маневарски простор. А то што се они играју демократских унутарстраначких избора са једним кандидатом, што су за ширу јавност сложни ... не значи да се нико није бунио јер нико не жели да се буни ... већ им је јасно да то буњење може само да донесе један политички свилен конац.

И на крају ... који бре црни Шапић и носилац будућности странке ... њему је крајњи домет да буде познато лице истурено у први план, исувише је он неупућен у политику у односу на оне који су то од кад и кад и којима је то једино занимање у животу. Носилац странке и Тадићев наследник ако овај не планира да следећих 30 година дрви 'рац као председник ДС-а може да буде само Ђилас.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Ovaj Sapic mi se ogadio onog momenta kad je gurnuo nos u politiku. Sta hoces ti?> Unovcavas svoju vaterpolo popularnost? Mars kretenu bezvratni Smile
Mnogim ljudima se ogadio ....
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
A zašto se angažovao... pa verovatno je čovek entuzijasta. Dal se još neki motiv pojavio u međuvremenu ne znam.

 Smile

хонорари ватерполиста су мали...мислим да је баш овај главоња шапић имао највећи хонорар у историји ватерпола...да ли је било 200 или 300 хиљада евра за годину дана...нисам сигуран
на овој функцији може да клепи ту лову за месец дана тако да се ипак ми манимо приче о ентузијазму Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad Svarceneger moze da bude guverner, moze i Sapic da bude i nesto u DS...

A i otarasio se one kalasture...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Mislis...ona se oatarasila njega  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, on je fin decko... samo malo tupav... kao i svi sportisti... A ona je mafijaska dona...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
Mhm...fin decko  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
поставиш скоро па озбиљну тему на исто тако скоро па озбиљном делу форума ... и она буде тако скоро па озбиљна док се не појаве жене с причама ко је шетао коју калаштуру ...  Smile

него ајд пошто вас не могу победити ... ко је Шапићева бивша калаштура?  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Udovica Sredoja Sljukica.

I izvini, ali i to spada u ozbiljnu tematiku, jer su ovako prekinute veze izmedju njega i bgd mafije.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:30:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.